Įkraunama...
Įkraunama...

Advento kalendorius II

I tema
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2012 10 14, 17:14)
na, o pas mus tradicija - musu seimos maiseliai, jau padaryti gyvenant seimoje, ir mano vaikystes maiseliai, daryti mano mamos man..pries 20 daugiau metu wub.gif kas metai keiciu, vienais metais vieni, kitais -kiti wub.gif


Gal kokią foto turite blush2.gif Aš savo vaikams po atskirą kalendorių dariau, kažkaip net nepagalvojau apie vieną blush2.gif doh.gif anksčiau vis pirkdavau dėžes su šokoladiniais saldainukais, o pernai nuo minties apie dėžių pirkimą net liūdna pasidarė verysad.gif tai per porą naktų pasiuvau, vaikai liko sužavėti wub.gif gavo ir užduotėlių nuo nykštukų ir dovanėlių nuo manę. Jau dukra klausia ar šiais metais juos pakabinsiu biggrin.gif
Tik šiais metais nesugalvoju jokių užduočių, nu visiškai tuščia galva doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganieška: 14 spalio 2012 - 16:54
ieskausi ir as minciu kaip kalendoriu padaryt, tik va nezinau turiu du kleckus tai abiem daryt ar uzteks ir vieno g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 10 14, 17:52)
nesugalvoju jokių užduočių
rekomenduoju pervesti pirmosios temos paskutinius 5 lapus. bus idėjų.
Papildyta:
user posted image
user posted image

QUOTE(ingauk @ 2012 10 14, 19:08)
nezinau turiu du kleckus tai abiem daryt ar uzteks ir vieno
jūs juk šeima, vieninga šeima, tai ir kalendorius turėtų būti bendras, jungiantis pomėgius, interesus. jei vaikai gan skirtingo amžiaus, tuomet dėti skirtingas užduotėles - kiekvienam savo.
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 10 14, 17:52)
Gal kokią foto turite  blush2.gif  Aš savo vaikams po atskirą kalendorių dariau, kažkaip net nepagalvojau apie vieną  blush2.gif  doh.gif  anksčiau vis pirkdavau dėžes su šokoladiniais saldainukais, o pernai nuo minties apie dėžių pirkimą net liūdna pasidarė  verysad.gif  tai per porą naktų pasiuvau, vaikai liko sužavėti  wub.gif gavo ir užduotėlių nuo nykštukų ir dovanėlių nuo manę. Jau dukra klausia ar šiais metais juos pakabinsiu  biggrin.gif
Tik šiais metais nesugalvoju jokių užduočių, nu visiškai tuščia galva  doh.gif

stai, cia mano vakystes maiseliai
wub.gif
user posted image

Atsakyti
Sveikos, jau pradėjau galvoti ką gaminti šiais metais. Pernai pirmą kartą padariau Advento kalendorių su nykštukų pasakojimais, užduotėlėm ir dovanėlėm. Sūnus jau vis klausinėja ar šiais metais darysim ir ar greitai bus tas Adventas smile.gif Tik va bėda nežinau ką rašyti į kalendorių ax.gif pernai buvau radus vienos mamytės nykštukų pasakėles, pati tikrai nieko panašaus nesugalvočiau unsure.gif o ką daryti šiais metais, kai neturiu gysliuko kurti, o to pačio tikrai nesinori kartoti. Gal kuri turim ką nors gražaus, prašau pasidalinkit blush2.gif
Atsakyti
Iš interneto manau būtų galima įvairiausių pasakų surasti ir jas sudėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutukas @ 2012 10 18, 14:30)
Sveikos, jau pradėjau galvoti ką gaminti šiais metais. Pernai pirmą kartą padariau Advento kalendorių su nykštukų pasakojimais, užduotėlėm ir dovanėlėm. Sūnus jau vis klausinėja ar šiais metais darysim ir ar greitai bus tas Adventas  smile.gif Tik va bėda nežinau ką rašyti į kalendorių  ax.gif pernai buvau radus vienos mamytės nykštukų pasakėles, pati tikrai nieko panašaus nesugalvočiau  unsure.gif o ką daryti šiais metais, kai neturiu gysliuko kurti, o to pačio tikrai nesinori kartoti. Gal kuri turim ką nors gražaus, prašau pasidalinkit  blush2.gif


Praitais metais rašiau laiškus pati. Kadangi tuo metu mokėsi maniškis raides, tai laiškais jų mokė nykštukas tam, kad paskui galėtų laišką Kalėdų seneliui parašyti rolleyes.gif Laiškai nuo nykštuko buuvo trumpi, paprasti, kartu pridėtas lapas su tos dienos raide su paveiksliuku ir kokia nors su tuo susijusi užduotis (nu pvz. pridėta didelė raidė L ir parašyta, kad ją reikia iškirpti, nupiešti ant jos lietaus lašelius ir priklijuosi kur nors kambary matomoj vietoj). Taip galima įvairių dalykų pridėt, o ir galvot daug nereikia, tik užduotis kur internete pasirankiot.
Atsakyti
Gal kuri nors žinot , kaip advento kalendorių pritvirtint prie sienos, nenaudojant vinių? g.gif

user posted image

http://quiverfullofb...alendar-008.jpg
Atsakyti
QUOTE(four. @ 2012 10 28, 14:06)
Gal kuri nors žinot , kaip advento kalendorių pritvirtint prie sienos, nenaudojant vinių?  g.gif

As nukabinu viena is paveikslu ir ant to vinuko kabinu kalendoriu.
Atsakyti
Praeita savaitę lanksčiau gal 60 origami dezuciu, jauciu reikės dar pasidaryti ir pasigaminti kalendorių, tik dar reikia dovanėles susigalvoti sau biggrin.gif
Atsakyti