Įkraunama...
Įkraunama...

Radži ieško žmonos

Intelektuali laida mokanti , kaip šokti parašiutu pusnuogiams biggrin.gif
Atsakyti
Vistiek manau,kad cia viskas surezisuota ir tom panelem pinigus moka, neeees nu jos toookios doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
QUOTE(OK!* @ 2012 10 14, 23:33)
Vistiek manau,kad cia viskas surezisuota ir tom panelem pinigus moka, neeees nu jos toookios  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Atsakyti
Man tai visai nieko ta laida,didziausias simpatijas kelia Simona.Ir Radziukas man labai patinka blush2.gif
Atsakyti
nusivyliau Raisos Šarkienės apsilankymu- kažkaip labai blankiai
Atsakyti
Na man tai tiesą sakant gėda tokią laidą žiūrėti blush2.gif Nėra tas Radži toks svajonių vyras, kad dėl jo taip plėšytis. biggrin.gif
Atsakyti
As irgi manau kad rezisura.. Nu gi neimanoma surinkti tiek daug "intelektualiu bokstu" i viena kruva... Dar labai vedeja nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorija @ 2012 10 24, 16:22)
As irgi manau kad rezisura.. Nu gi neimanoma surinkti tiek daug "intelektualiu bokstu" i viena kruva... Dar labai vedeja nepatinka schmoll.gif

As ir taip manau
Atsakyti
kaip pamatau nijole tai bloga vien nuo jos "protingos "kalbos ir minciu. o dar kad ji laiko save grazia, kazkokia kosmariska butybe.
taip pat daiva, nezinau kodel isskirtine save laiko, nematau as ten grozio, tik kvailos kalbos ir susireiksminimas, be to tas sveplumas krenta i akis
Atsakyti
Nuo Nijolės, tai ir man bloga doh.gif Ant tiek žmogus tuščias, kad vajee... Pirmą kartą tokią matau biggrin.gif
Atsakyti
kaip cia kazkas minejo, tai sutinku, labai intelektuali laida, galima daug ko pasimokyti merginoms mirksiukas.gif
o jei rimtai, tai kur zmoniu protas...? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2012 11 04, 17:51)
Nuo Nijolės, tai ir man bloga doh.gif  Ant tiek žmogus tuščias, kad vajee... Pirmą kartą tokią matau biggrin.gif


ir ji pedagogė jei gerai supratau,nenorėčiau,kad mano vaikus mokytų tokia lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti