Įkraunama...
Įkraunama...

Ombre plaukų dažymo stilius

user posted image

user posted imageuser posted image
user posted image

OMBRE stiliaus plaukų dažymo esmė - tamsios šaknys, palaipsniui šviesėjančios link galiukų.

''Mados pasaulyje ombré reiškė medžiagos dažymo būdą, kuris sukuria blunkančios spalvos efektą, tačiau šis žodis įgauna naują prasmę ir apibūdina plaukų spalvą. Audinio atveju šviesi spalva palaipsniui tamsėja, o dažant plaukus efektas atvirkščias – rusvos šaknys ir palaipsniui gelsvėjantys plaukų galiukai. ''

Kokios nuomonės apie tokį plaukų dažymo būdą? gražu ar atrodo , kaip nuaugę? Gal pačios turite ombre stiliaus šukuoseną?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noraeleo: 15 spalio 2012 - 17:07
Man visai priimtina tokia dazymo technika,bet tikrai nevisada gaunasi grazus rezultatas.Pvz., ir jusu ikeltose nuotraukose :1,2 ir 4 grazu,o vat kitose man schmoll.gif greiciausiai de per didelio spalvu kontrasto tarp virsaus ir apacios g.gif
Apskritai ombre man graziau ziurisi kai plaukai tamsus,kazkaip ant sviesiu ne tas..Nors pas mane pacia dabar panasiai kaip cia user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masterpiece: 15 spalio 2012 - 17:48
Pati esu juodaplauke ir labai noreciau ombre, bet paziurejus nuotraukas, visos banguotais plaukais, ta prasme jau graziai susukuotos. kazin kaip kasdieniniam gyvenime sitas plauku dazymas ant tamsiaplaukiu atrodo g.gif
Atsakyti
Šiaip labai priklauso nuo spalvos ir plaukų. Negražu, kai perėjimas nelaipsniškas, o labai griežtas, ar kai jis prasideda per aukštai (tuomet atrodo, kad nuaugę). Šiaip gražu visai, bet pati nenoriu. ax.gif
Atsakyti
Labai grazu, bet daznai ilgu plauku galai ir taip nusiure buna, o kai su peroksidu nudazo, tai dar blogiau buna, taip kad maziai grozio is to ombre tokiu atveju butu.
Atsakyti
sveikos man ir labai labai grazu, pati planuoju link ziemos taip pasidaryti smile.gif mao plaukai tamsus ir ilgoki, labai noreciau tokio rezultato kaip 1-2 foto smile.gif Gal pavyks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 15 spalio 2012 - 18:38
tai va, kad grazu... faktas... bet turi buti paskui pasiruosusi nesigaileti, jei teks puse plauku ilgio "nurezti", nes bus labai pazeisti galai.
Atsakyti
QUOTE(tigriuss @ 2012 10 15, 20:13)
tai va, kad grazu... faktas... bet turi buti paskui pasiruosusi nesigaileti, jei teks puse plauku ilgio "nurezti", nes bus labai pazeisti galai.

Na nebuciau tokia kategoriska, kad reikes puse plauku nusirezti ir kad jau taip baisiai gadina plaukus biggrin.gif Nemanau, kad gadina labiau nei bet koks kitas plauku dazymo budas biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 15 spalio 2012 - 19:33
as taip pat, pati noreciau. tik gaila, kad turiu atsiauginusi naturalius pusilgius plaukus. norisi permainu , bet ir rizikuoti bijau smile.gif
Atsakyti
Fantastiska. man visada patiko nevienspalve spalva, galvojau,kad as kazkokia keistuole. o kas Kaune taip dazo?
Atsakyti
Man gražiai atrodo tamsūs plaukai nudažyti ombre stiliumi..Ypač 1-2 foto..
Atsakyti
ir ombre man kazkaip graziau atrodo banguotu, garbanotu plauku nei ant tiesiu.
pvz. sioj foto idealiai wub.gif

user posted image
Atsakyti