Įkraunama...
Įkraunama...

Kiemo danga


Gal kas žinot kokius gerus meistrus, patyrusius ir ne turbo branginykus.
Atsakyti
Mum visa aplinka (trinkeles, atramines is akmenu, baseinelis, apzeldinimas) dare firma ALGRAIMERA. ESU LABAI PATENKINTA !!!
Ir grazu ir palyginus su kitom firmom nebrangu.
Atsakyti
Na jau pati dabar galiu parekomenduoti smile.gif Dirba kompanija neblogai stengiasi, pataria ir gana normalia kaina : Alvydas 867723806
Pagaliau vaikštau trinkelėmis clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Žmona @ 2005 07 28, 16:49)
Na jau pati dabar galiu parekomenduoti smile.gif Dirba kompanija neblogai stengiasi, pataria ir gana normalia kaina : Alvydas 867723806
Pagaliau vaikštau trinkelėmis clap.gif

Jei ne paslaptis, kiek visas tas malonumas kainavo? Mums dar toli iki to, nes perkame plika dezute ir, kol daeis reikalas iki trinkeliu, oj-joj-joj, kiek dar visko reikes pasidaryti. Bet vistiek idomu:)
Atsakyti
QUOTE(Ingruska @ 2005 07 29, 10:28)
Jei ne paslaptis, kiek visas tas malonumas kainavo? Mums dar toli iki to, nes perkame plika dezute ir, kol daeis reikalas iki trinkeliu, oj-joj-joj, kiek dar visko reikes pasidaryti. Bet vistiek idomu:)

Mes nemažai klojom t.y. 240 kvadratų o tai jau daug tai viso kainavo apie 17000Lt (trinkeles, darbas ir visos papildomos medziagos reikalingos kloti trinkeles)
Tai kvadratas gavosi po 71 Lt., čia labai normaliai, nes kiti siūlė už kvadratą nuo 80 iki 100 Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žmona @ 2005 07 29, 14:10)

Tai kvadratas gavosi po 71 Lt., čia labai normaliai, nes kiti siūlė už kvadratą nuo 80 iki 100 Lt  smile.gif

vilniuj gal ir normaliai smile.gif .Kaune mums kloja 60lt,
buvom rade ir uz 54lt,bet neturejom rekomendacijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meduza @ 2005 07 29, 14:11)
vilniuj gal ir normaliai smile.gif .Kaune mums kloja 60lt,
buvom rade ir uz 54lt,bet neturejom rekomendacijos ax.gif

Nu Vilniuj čia išvis su darbininkais iki išprotėjimo lygio kainos wacko.gif na bet čia kita tema doh.gif
Atsakyti
QUOTE(meduza @ 2005 07 29, 13:11)
vilniuj gal ir normaliai smile.gif .Kaune mums kloja 60lt,
buvom rade ir uz 54lt,bet neturejom rekomendacijos ax.gif


Ar gerai kloja? Jei gerai, gal galėtum duoti kontaktus? Vyro pusseserė ieško kaip tik dabar Kaune, tai būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Gal ir kvailas klausimas, bet aš nežinau kas yra TRINKELĖS, gal kas galėtų man paaiškinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gerlenda @ 2005 08 01, 10:17)
Gal ir kvailas klausimas, bet aš nežinau kas yra TRINKELĖS, gal kas galėtų man paaiškinti  blush2.gif

trinkelės tai mažos ivairių formų plytelės šaligatviui ar keliukams vaikščioti tiesti.
Atsakyti
jei kam reikia vln numeriuko kas kloja trinkeles, rasykit i a.z.
Atsakyti
4u.gif Ketiname kiemą kloti trinkelėmis. Pasidalinkite patirtimi. Kur ir už kiek pirkote.? Kiek kainuoja meistrų darbas? Ir kur juos gerus rasti? Domina visa informacija ta tema. doh.gif
Atsakyti