Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimas krūtimi ir darbas/paskaitos

Negaliu apsisprest del grizimo rudeni i darba (vaikui bus 4 menesiai). Noriu maitinti vaika kuo ilgiau, ir kai laukiausi, galvojau, jog nusitraukinesiu piena, kai reikes islekt arba vazinesiu namo pamaitint. Dabar, kai jau turiu kudiki, pradedu abejoti, ar viskas bus taip paprasta, ar neprades nuo to mazeti pieno (nes reciau zis kruti), ar vaikas nepripras prie nutraukto pieno buteliuke ir nebeims papo, ar apskritai psichologiskai galesiu ji palikt kitam (na bet cia jau kita tema).

Pasidalinkit patirtimi, kaip suderinot ir ar isvis imanoma suderinti siuos dalykus?

Beje, turiu paminet, kad mano darbas tai ne nuo 8 iki 5, neapsikrauciau projektais ir nedirbciau kasdien, taigi su vaiku galeciau but pakankamai daug laiko.
Ir dar- ar keturiu menesiu kudikis valgo reciau ir reguliariau nei dvieju?

smile.gif
Atsakyti
Pazistu pora mamu, kurios maitino/maitina dirbant. Viskas imanoma, bet aisku, sunkiau sad.gif Butu labai gerai, jei darbe nors karta galetum nusitraukti pienuka. Beje, o kiek valandu dirbtum? Ir kokiu paros metu? Jei dabar maitini vos Teodorui suniurzgus - bandyk ivesti rutina pagal savo busimo darbo laika. Jei tik imanoma - ivesk ta pati laika tarp maitinimu kada nusitraukinesi pienuka. Juo jis gales megautis kai busi darbe wink.gif

Del buteliuko tai nebutinai pripras, nes maitins kitas zmogus. Kiek teko girdeti, geriausia kai maitina kitas zmogus, ne mama. Tada vaikas buteliuko su tavim neasocijuos ir neprasys wink.gif Ir visa si "isbandyma" pamazu pradek dabar, kad rudeni nebutu shoko.
SEKMES wink.gif
Atsakyti
Aš pati sėkmingai dirbu ir maitinu jau antrą vaiką smile.gif Ir pirmą kartą, ir antrą kartą į darbą grįžau pilnai dienai, kai vaikams buvo maždaug po 4 mėnesius. Pirmą maitinau 2 metus, o antrąjį irgi ketinu tiek maitinti smile.gif
Su pirmąja pieną darbe nusitraukinėjau Avent pientraukiu po 3 kartus per dieną iki 1 metų. Su antruoju tai nusitraukinėjau iki 8 mėn., nes pakeičiau ir darbą ir nebeturėjau galimybių tą daryti. Bet ir toliau sėkmingai jį žindau vakarais, naktimis ir savaitgaliais.
Atsakyti
As taip pat dukryte maitinau,ir i darba ejau,tiesa tas mano darbas buvo dvi dienos per savaite,bet jau mano mergytei tada buvo 1,5metu.Galejau ir anksciau eit darban,bet nenorejau niekam palikt savo dukrytes,na atrode,kad taip niekas nepaziures mano vaiko kaip as pati.Gal ir keista pasirodysiu,bet man ir dabar taip atrodo. rolleyes.gif


sunglasses2.gif vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE (baltic*girl @ 2004 07 19, 05:06)
Pazistu pora mamu, kurios maitino/maitina dirbant. Viskas imanoma, bet aisku, sunkiau sad.gif Butu labai gerai, jei darbe nors karta galetum nusitraukti pienuka. Beje, o kiek valandu dirbtum? Ir kokiu paros metu? Jei dabar maitini vos Teodorui suniurzgus - bandyk ivesti rutina pagal savo busimo darbo laika. Jei tik imanoma - ivesk ta pati laika tarp maitinimu kada nusitraukinesi pienuka. Juo jis gales megautis kai busi darbe wink.gif

Del buteliuko tai nebutinai pripras, nes maitins kitas zmogus. Kiek teko girdeti, geriausia kai maitina kitas zmogus, ne mama. Tada vaikas buteliuko su tavim neasocijuos ir neprasys wink.gif Ir visa si "isbandyma" pamazu pradek dabar, kad rudeni nebutu shoko.
SEKMES wink.gif

Tai va, mano tox darbas, kad be grafiko (kurybinis), ir kada tureciau islekt/sugrizt sunku nustatyt; it depends, kaip sako anglai wink.gif Galvoju bandyt vazinet namo maitinimams, bet nezinau, kiek tai bus realu.. Nes dabar Teo valgo kaip uzplaukia- nuo pusvalandzio iki 4 val pertraukos..
Del buteliuko: kai man buvo 4 menesiai, mama islekus paliko teciui buteliuka su savo pienu. Kai mane tete tada pamaitino, papo nebeemiau daugiau ir vsio. Pajutau, ka lengviau traukt biggrin.gif . Tai vargo mama nuo to karto, turejo piena nusitraukinet visalaik, kad mane pamaitint. Vat sito as ir bijau sad.gif
Atsakyti
Na, ka pasirinks mazasis pilietis (naturalia tara ar buteliuka biggrin.gif ), tai manau, kad nieks nepasakys, kol nepabandysi. O kad keturiu menesiu pipiras valgo reciau nei dvieju, tai faktas (bent jau manasis ir pusdieni isbuna nevalges ir neibruksi kol pats tikrai neuzsimanys, nes tada tik zaidimas gaunasi).
Atsakyti
As gryzau i darba, kai maziukei buvo 4men. Neturejau pasirinkimo, nes dirbau mokykloj, tai privalejau darba pradet nuo rugsejo....Iki tol maitinau pati, mergyte valge gan daznai....Pradzioj buvo nelengva:jaudinausi, nes dukryte nenorejo gerti is buteliuko, be to darbe neturejau galimybes nusitraukti pieno....
Pirmos savaites buvo nelengvos, bet po to abi pripratom. Na, tiesa sakant, pienuko pas mane zymiai sumazejo... sad.gif
Bet dukryte prisitaike, pradejo maitintis misriai-kol as darbe, valgydavo misinuka, o kai grysdavau, maitinau krutim...
Tavo atveju manau, kad puikiai suderinsi darba ir maitinima, juolab, kad darbas kurybinis, nera driesto tvarkarascio...Linkiu pasiryzimo ir viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Aš su pirmuoju grįžau darban, palikus jį 3 mėn. Maitinau iš viso 19 mėn. Nusitraukdavau ryte, darbe pries pietus, namie perpiet (pietaudavau namie), darbe į darbo galą ir vakare namie. Ką galiu pasakyt... Vargino tai nerealiai, be to nusitraukinėjau rankomis, tai užimdavo laiko. Būdavo šeriu mažylį iš vienos krūties, po kita, pakišus buteliuką, nusitraukinėju. Pienuko man nesumažėjo, nes labai norėjau maitinti. Užeidavo krizės, rodos viskas, mesiu tą nusitraukinėjimą, tada sumažėdavo, bet susiimdavau, pasakydavau sau, kad galiu ir vėl viskas būdavo ok. Ėmė jis pas mane ir krūtį ir buteliuką, dėl to nebuvo jokios bėdos. Va dukrytė buteliuko neėmė visai, laukdavo alkana, kol grįšiu iš paskaitų. Tiesa, mišinėlių nė vienas mano vaikas nėra ragavęs.
Atsakyti
QUOTE(gerda @ 2004 07 18, 11:26)
Negaliu apsisprest del grizimo rudeni i darba (vaikui bus 4 menesiai). Noriu maitinti vaika kuo ilgiau, ir kai laukiausi, galvojau, jog nusitraukinesiu piena, kai reikes islekt arba vazinesiu namo pamaitint. Dabar, kai jau turiu kudiki, pradedu abejoti, ar viskas bus taip paprasta, ar neprades nuo to mazeti pieno (nes reciau zis kruti), ar vaikas nepripras prie nutraukto pieno buteliuke ir nebeims papo, ar apskritai psichologiskai galesiu ji palikt kitam (na bet cia jau kita tema).

Pasidalinkit patirtimi, kaip suderinot ir ar isvis imanoma suderinti siuos dalykus?

Beje, turiu paminet, kad mano darbas tai ne nuo 8 iki 5,  neapsikrauciau projektais ir nedirbciau kasdien, taigi su vaiku galeciau but pakankamai daug laiko.
Ir dar- ar keturiu menesiu kudikis valgo reciau ir reguliariau nei dvieju?

smile.gif

Pas mane tokia pati situacija kaip pas tave, parasyk kaip sekasi smile.gif Planuoju pirkti avent pientrauki ir nusitraukinet darbe, bet ar nepripras prie butelkos? g.gif
Atsakyti
Žadu grįžti į darbą, kai vaikui bus metai, bet galvoju, ar geriau nutraukti maitinimą, ar ne. Nežinau, kaip būtų lengviau man pačiai - juk kai maitini pati, tik užtenka paduot papą ir viskas, o su buteliukais nemoku net elgtis. Iš kitos pusės, jei nemaitinčiau, galėtų vyras arba auklė man daugiau padėti ir pamaitinti vaiką smile.gif.
Ir kiek kartų valgo metų vaikas - ar įmanoma maitinti tik vakarais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arnika: 10 gegužės 2005 - 13:54
Visai nebūtina nutraukti maitinimą ir prasidėti su buteliais. Mano mažius nuo 8 mėnėsių pradėjo valgyti tik vakarais, naktimis ir ryte, ir iki šiol laikosi tokio grafiko. Tai ir pieno kiekis taip susireguliavo, kad nuo ryto iki vakaro jis tiesiog nebesigamina, o kai ateina laikas migdyti vakare, pakišu papą ir viskas tvarkoj, nes buteliuko jis kaip neėmė, taip ir neima. Žodžiu, viskas suderinama. Linkiu sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Na 1 metų vaiką visai pakanka maitint tik ryte ir vakare, o dieną duot kietą maistą..
Išėjau į darbą, kai dukrai buvo 6 mėn.-kaip tik jau buvo pradėjus valgyt kietą maistą, tai pradžioj vienas maitinimas buvo pakeistas kietu maistu, ir man jau susidarydavo apie 5 valandos laiko darbui, vėliau gana greitai įsivedė dar viena košė ir tada jau nebebuvo problemų išeit ir ilgiau..Pieno kiekis natūraliai susireguliavo.. Kai nutraukiau žindymą, buvo 1,5 metų ir likęs tik vienas-vakarinis maitinimas..

Tiesa, nei karto nesu nusitraukinėjus pieno-įsivaizduoju, kad tai labai vargina..tiesiog nuo 5 mėnesių maitinimus pradėjau keist košėm, tyrelėm ir viskas puikiai susireguliavo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svetima: 10 gegužės 2005 - 15:47