Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

user posted image

SCHEMU PAIESKA

MEDŽIAGOS:

Aida:
Apačioj išilgai yra 7 kvadratukai, į viršų 10 kvadratukų. Tai:
Jei aida 14 dydžio, tai tą kvadratukų skaičių dauginat iš 1,8
Jei aida 16 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,6
Jei aida 18 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,4

Šiuo atveju, jei aida būtų 14, tai 7x1,8= 12.6 cm ir 10x1.8= 18 cm tiek medžiagos reikia paveiksliukui. Na ir pridedat po kelis cm iš kraštų.
Tie skaičiai 1,8; 1,6; 1,4 tai yra 10 kryžiukų 14-oj aidoj užima 1,8 cm ir t.t.

Gali pasiskaičiuoti:
Antras stulpelis nurodo skylučių kiekį - 10 cm
Aida 8 .......................32
Aida 11 ......................43
Aida 14 ......................55
Aida 16 ......................63
Aida 18 ......................70
Aida 20 ......................79

Evenweave ir linas
28 linas - atitinka 14 aida,
32 linas - atitinka 16 aida,
36 linas- atitinka 18 aida.

28 evenweave-14 aida
32 evenweave- 16 aida

Jei tingit skaičiuoti langiukus, o žinot koks yra medžiagos numeris (count), čia
KRYŽIUKO KALKULIATORIUS medžiagos paskaičiavimui.
Tik nepamirškit palikti kraštams 5-7 cm!

ADATOS
Teorijoje rašo, kad ant 14 Aidos tinka siuvinėjimo adata Nr.24 arba Nr.26.
Kuo storesnė adata, tuo mažesnis jos numeris.
8 Aida tinka Nr.22 adata
11 Aida - Nr.24
14 Aida - Nr.26
16 Aida - Nr.26 arba 28
18 Aida - Nr.26 arba 28
22 Aida - Nr.28

Siuvinio tempimas ant kartono reminant
Siuvinejimo remai

Lietuviškos internetines parduotuvės:
http://www.kasiulai.lt/
http://www.rankdarbiai.com/
http://www.darbstuole.eu/
http://www.siuvinejimomagija.lt/
http://www.erankdarbiai.lt/


SENA TEMA


VIEN TIK NAUDINGOS NUORODOS IR PRADŽIAMOKSLIS PAMETUSIOMS GALVĄ DĖL KRYŽIUKŲ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ddziuljeta: 17 spalio 2012 - 13:34
QUOTE(zundyte @ 2012 10 17, 13:06)
svarbiausia ramiai 4u.gif  ,gali būti ,kad ilgiau pamirkius išnyks markerio žymės ,jei ne tada vėsiam vandenyje  ištirpink Fermenta(estiška priemonė dėmių išėmimui,būna prie skalbimo priemonių pirkti)
ir pamirkyk per naktį ,tikrai išims bet kokias dėmes,išbandyta drinks_cheers.gif
ps spalvoms nekenkia tikrai ax.gif



QUOTE(Ronera @ 2012 10 17, 13:10)
mano katukas su orchidėja irgi neišsiskalbė iš pradžių, bet liko ne geltonos o juodos žymės ten kur storiau tuo markeriu buvo papiešta. Kadangi jau žinojau kad nieko neprarasiu, nes jau muilus visokius išbandžiau, tai pamerkiau į didelę koncentraciją ariel dėmių valiklio, į nedaug vandens nemažai to pripylus. Ir žinoma kas kelios minutės vaikščiojau žiūrėt ar spalvos neblunka ir pan. Bet po maždaug 2 val išmirko, liko tik vienas juodas rėžys kuris net nekrenta į akis dabar smile.gif

DEKUI UZ PATARIMUS 4u.gif
Ronera va ir pas mane dabar liko keleta juodu(pilku)dryziu doh.gif ismuilavau ukiniu nieko schmoll.gif radau ariel skalbiklio tai biski su kempine perejau ir pamerkiau.zesim ax.gif butu sau butu dzin bet kai tai pazadeta dovana tai doh.gif
ot bus mamos neklausyt kai ji vis sakydavo nu kam tu taip ta piesimo priemone spaudi doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ačiū už naują temutę 4u.gif
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 10 17, 14:56)
DEKUI UZ PATARIMUS 4u.gif
Ronera va ir pas mane dabar liko keleta juodu(pilku)dryziu doh.gif ismuilavau ukiniu nieko schmoll.gif radau ariel skalbiklio tai biski su kempine perejau ir pamerkiau.zesim ax.gif butu sau butu dzin bet kai tai pazadeta dovana tai doh.gif
ot bus mamos neklausyt kai ji vis sakydavo nu kam tu taip ta piesimo priemone spaudi doh.gif  lotuliukas.gif

pas mane irgi liko tik ten kur spustelta doh.gif nors aš šiaip nespaudžiu, bet kaip ir su bet kuriais flomasteriais - kur pradedi liniją braukt ir baigi tai lieka storesnis taškelis doh.gif sakau, man tai tas ariel padėjo (kažkas tokio pas mane):
user posted image
jis visiškai neišėmė, liko vienoj vietoj brūkšniukas, bet jau bent ne visas darbas vien langeliai ir taškeliai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Capri* @ 2012 10 17, 11:17)
Visos išžiūrinėtos wink.gif
Todėl galvoju gal kuri žino kur yra didesnis pasirinkimas, nes kasiulai.lt tik baltas turi. O norėtųsi žalios arba raudonos spalvos pagrindo, ar bent jau apkantavimo. smile.gif


sakiaus is sm, kad pasiutu viena mamyte mirksiukas.gif pas vitaliux mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar nepadekojau uz patarimus del blogosios puses, dabar turim prisiutu jau prijuosciu, bet sekancias kai siusimes, pabandysiu su kita medziaga is anos puses.

O tas ranksluostis ikvepiantis pavyzdys thumbup.gif Kaip tik poros sav begyje pradesiu ranksluosti, tai stengsiuos priartet prie parodyto rezultato. Aisku, nesigaus pirma karta, bet bandysim, kol gausis smile.gif

QUOTE(*Capri* @ 2012 10 17, 04:17)
Visos išžiūrinėtos wink.gif
Todėl galvoju gal kuri žino kur yra didesnis pasirinkimas, nes kasiulai.lt tik baltas turi. O norėtųsi žalios arba raudonos spalvos pagrindo, ar bent jau apkantavimo. smile.gif


As pirkau siaip parduotuvej Walmarte, atitiktu lietuviska Maxima kokia. Bet nera pigu, tad pirksiu is Korejos per ebay - pasiziurk, tos juosteles vadinas Bias tape. Arba eiciau i audiniais prekiaujancia parde, jie turetu turet apkantavimo juosteliu.
Dar prie siuvamuju buna spec irankis apkantavimui, mes ji isigijom, tada is esmes tiktu bet kuris medziagos gabalas apkantuot, bet musu tas irankis daro labai plona 1/4" juostele, o reiketu 1/2", tai ties posukiu susivelia medziaga.
Atsakyti
Dekui nauju namuciu kurejai 4u.gif
Atsakyti
Dekui uz naujus namus 4u.gif

O kiek laiko buvo siuvinejami tie darbeliai, kur markeris neissiskalbe? g.gif
ta prasme per kiek laiko jis taip isigere?
Nes mano siuvinukas (skirtas dovanoti) subraizytas jau kokias 3 savaites unsure.gif
Tai, galvoju, gal vertetu isplauti dabar, kol dar neisigere tas markeris?
Atsakyti
Ačiū Averitai ir Katu-jau siuntinukas rytoj bus pakeliui pas mane, užsisakiau iš siuvėjos, kur Dvi rekomendavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2012 10 17, 18:40)
O kiek laiko buvo siuvinejami tie darbeliai, kur markeris neissiskalbe?  g.gif
ta prasme per kiek laiko jis taip isigere?
Nes mano siuvinukas (skirtas dovanoti) subraizytas jau kokias 3 savaites  unsure.gif
Tai, galvoju, gal vertetu isplauti dabar, kol dar neisigere tas markeris?


isiterpsiu i jusu pokalbius ax.gif as nusprendziau nebenaudoti markerio, ypac kur visas fonas neuzsiuvinetas, nes is paskutinio savo darbelio ukisku muilu su tulzimi, ir vanish vos vos isploviau markerio zymes.... o siuvinejau vasaros metu apie pora men., tai manau nera labai ilgas laiko tarpas. Ir ploviau saltame vandenyje, is pradziu isnyko markeris, o po to kai siek tiek pamuilavau - isryskejo sviesiai violetines demes doh.gif gal cia ir ukisko muilo kalte, bet daugiau tokio streso nenoriu aptureti schmoll.gif

o kad nebuciau siaip naglai isibrovusi biggrin.gif va sitas vargsiukas darbelis buvo skalbiamas gal penkis kartus doh.gif dovana teciui ax.gif

user posted image
Atsakyti
As ukiniu muilu niekad neplaunu, visada plaunu elementariu Fairy drungnam (ne saltam) vandeny ir neziurint kad kartais stovi subtaizytas ir po puse metu ar ilgiau dar nebuvo taip, kad neissiplautu. Markeris Prym zydras.
Atsakyti
ir man pries tai is kitu darbeliu issiplove, nu bet va paskutini karta kazkas buvo ne taip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gold_fish @ 2012 10 17, 22:29)
gal cia ir ukisko muilo kalte, bet daugiau tokio streso nenoriu aptureti  schmoll.gif

o kad nebuciau siaip naglai isibrovusi  biggrin.gif  va sitas vargsiukas darbelis buvo skalbiamas gal penkis kartus  doh.gif  dovana teciui  ax.gif



pritariu,gal kam išsiplauna,ir nesiginčiju ,bet aš asmeniškai taip pat pasimokiau ,o tą darbą ,puse išsiuvinėto ,išmečiau lauk unsure.gif
Atsakyti