Įkraunama...
Įkraunama...

Plūduriavimo terapija nėščiosioms

Sveikos nėštukės, norėjau pasidalinti savo patirtimi smile.gif praeitą savaitę lankiausi plūduriavimo terapijoje ir buvau sužavėta thumbup.gif per valandos seansą, kuris mano manymu kainavo tikrai palyginus centus, aš pailsejau visapusiškai, neštumo nuovargis tiesiog pradingo, atsirado begalė jėgų ir pozytivumas nestuke.gif nenoriu reklamuoti ax.gif tačiau manau kiekvienai nėsčiajai ir nebūtinai tai reikėtų išbandyti thumbup.gif p.s. buvau pirmoji neštukė išbandžiusi šią terapiją Lietuvoje tongue.gif
Atsakyti
O tas pluduriavimas tai taip vadinamas Watsu? ar kas tai kito?
Atsakyti
Moksliškai terapija vadinama sensorinės deprivacijos kameromis, toks jaunas vaikinas pasakojo, kad toje kameroje yra apribojami visi išoriniai dirgikliai kaip gravitacija, temperatūra, klausa, rega ir t.t. na ir tokia aplinkos būsena duoda didžiulę naudą visiems kūno būties lygmenims, žodžiu 90% smegenų resursų yra naudojami atpažinti aplinkai, kai aplinka neutrali, smegenys savo perteklinę energiją naudoja lastelių regeneracijai ir t.t., po terapijos buvau vaišinama arbata, tai konsultantas apie valandą pasakojo moksliniais pagrindimais remtą medžiagą apie terapijos naudas, atvirai buvau sužavėta ir šiek tiek laiko skyriau pasiskaitinėti užsienio svetainių informaciją. Mano išvada, valanda per savaitę, jau suplanuota cool.gif
Atsakyti
As iki nestuke.gif buvau tokioje terapijoje biggrin.gif Nesamoniu, nesamone. Pirmas 15 min gal ir nieko, o veliau zaist pradejau, ten pliuskentis, nesibuvau valandos, islipau anksciau.Jeigu galima butu eiti su vyru tada suprasciau, pluduriuoji, kazka aptart gali, o dabar nuobodu .

Buvau tokio kapsulej :
user posted image
Atsakyti