Įkraunama...
Įkraunama...

Miegantis vyras man kančia...

Tik nepagalvokit, kad Jis knarkia, tikrai ne smile.gif biski pakalba, padusauja ir tiek, tai man visai netrukdo smile.gif beda visai kitokia... as esu peledziukas tai labai daznai uzsisedziu su darbais paskaitom ir kitokiom smulkmenos ax.gif na o manasis jau miega seniausiai ir prasideda ciudai, nes kai jis miega tai didziulis niurzga pasidaro, o dar net apkabinamas nesileidzia ir pan schmoll.gif o man taip norisi prisiglaust ir pamurkset is malonumo blush2.gif papasakosiu tris tokis atvejus su ta pacia beda:

1.

Dariausi darbus (esu 3-kurse) ir kokia 4 nakties nusprendziau ji pazadinti, na ta prasme pasikloti lova ir eiti miegot, nes jis uzmigo belaukdamas ax.gif as priejau, paglosciau, svelniai uz peties pajudinau tai ka sulaukiau ogi "ATSTOK! NELYSK! NENERVUOK MANES!" na tai siaubingai supykau lotuliukas.gif demonstratyviai ismeciau ji is lovos, issitraukiau patalyne ir uzrtietus nori isitaisiau ant grindu doh.gif ot kokia jo reakcija buvo tai baisu, prase grist i lova ir pan, bet negrizau blush2.gif

2.

Ir labai panasi situacija tik kitoks sprendimo budas, nes lova jau paklota buvo... tai po zodziu "NELYSK!" issitraukiau kita kaldra ir ramiai miegojau tongue.gif na cia ramiausias sprendimo budas rolleyes.gif dazniausiai buna baisiai bigsmile.gif

3.

Vel mokslai, vel as velai einu miegot ir vel kai noriu isitaisyt salia girdziu "IR TAIP KARSTA NELYSK PRIE MANES" tai ka galvojat as ramiai nusisukas?Na jau ne lotuliukas.gif galvoju jei karsta tai kaldros vadinas tau nereik ir visa didziule dviviete kaldra susisuku sau lotuliukas.gif na jis apsipaipaliojo trik po poros valandu kai susalo ax.gif jauciu kazkas kaldra traukia is po manes...tai dar labiau susispaudziau ir pareiskiau "Jei nori kaldros pasieskok kita" na dar pora min. megino susitart bet po to pasidave rolleyes.gif

Na tai tokia ir beda, kad kai jis uzmiega tai as jam nebereikalinga verysad.gif diena jis svelnutis gerutis ir pan, bet nakti...Tai norejau paklaust ar cia man reik kazkaip gudrybem prisitaikyt ar megint ir savo branguji pakeist? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2006 05 09, 11:59)
Na tai tokia ir beda, kad kai jis uzmiega tai as jam nebereikalinga  verysad.gif diena jis svelnutis gerutis ir pan, bet nakti...Tai norejau paklaust ar cia man reik kazkaip gudrybem prisitaikyt ar megint ir savo branguji pakeist?  unsure.gif


Nesuprantu, ko tu tikiesi iš miegančio žmogaus? Kad jis tau padėkos, jog pažadinai? Žmogus juk miego būsenoje reaguoja nesąmoningai, tad malonybių gali taip pat nesitikėti. Jis gal kitą dieną net neprisimena, ką apsimiegojęs sakė.
Aš tai labai įsižeisčiau, kad jei mane pažadintų iš miego ir dar įsižeidusį vaidintų, ar antklodę nutraukinėtų specialiai.
Ir dar. Miegas skirtas poilsiui, o ne dėmesio rodymui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kveli: 09 gegužės 2006 - 12:10
QUOTE(Kveli @ 2006 05 09, 13:09)
Nesuprantu, ko tu tikiesi iš miegančio žmogaus? Kad jis tau padėkos, jog pažadinai? Žmogus juk miego būsenoje reaguoja nesąmoningai, tad malonybių gali taip pat nesitikėti. Jis gal kitą dieną net neprisimena, ką apsimiegojęs sakė.
Aš tai labai įsižeisčiau, kad jei mane pažadintų iš miego ir dar įsižeidusį vaidintų, ar antklodę nutraukinėtų specialiai.
Ir dar. Miegas skirtas poilsiui, o ne dėmesio rodymui.


Bet jei tu kybi ant pacio lovos krasto ir jau beveik griuni? Tai ir nezadint? unsure.gif
Atsakyti
Nu pas mus truputį atvirkštinis variantas, jei mane miegančią pajudina, apsikabina ar pan, aš suurzgiu, miegodama paaimanuoju doh.gif ir pan. išreiškiu nepasitenkinimą, bet ištikrųjų vyras žino, kad man patinka jo bet koks dėmesys man tiek dieną, tiek naktį. Pasišnekėkit apie tai, žinoma dieną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2006 05 09, 12:17)
Bet jei tu kybi ant pacio lovos krasto ir jau beveik griuni? Tai ir nezadint?  unsure.gif


Jei taip, tai pastumčiau atgal, bet ne dėlto, kad dėmesio norisi.
Atsakyti
QUOTE(Kveli @ 2006 05 09, 12:09)
Nesuprantu, ko tu tikiesi iš miegančio žmogaus? Kad jis tau padėkos, jog pažadinai? Žmogus juk miego būsenoje reaguoja nesąmoningai, tad malonybių gali taip pat nesitikėti. Jis gal kitą dieną net neprisimena, ką apsimiegojęs sakė.
Aš tai labai įsižeisčiau, kad jei mane pažadintų iš miego ir dar įsižeidusį vaidintų, ar antklodę nutraukinėtų specialiai.
Ir dar. Miegas skirtas poilsiui, o ne dėmesio rodymui.

Na, turbut kitaip i tema atsakyti butu neimanoma g.gif

Nereikia noreti, kad pazadintas is gilaus miego zmogus, dar pultu tau meilybes, grozybes demonstruoti doh.gif Jis gi miega, o ne romana skaito. Nesuprantu, kaip galima is to daryti tragedija. Tai lova is anksto pasiklokit, jei reikes stumtelk, bet jei pati eini paryciui miegoti, gerbk kito zmogaus poilsi mirksiukas.gif
Atsakyti
Ne veltui sakoma, jog vyras ir moteris lovoje turi susitikti tik rimtam reikalui rolleyes.gif O miegoti reikia atskirai. Nes ten, kur miegas, niekam daugiau vietos nebėra. Net meilei. Miegas yra pats švenčiausias reikalas, kol gyvename ant šios žemės. Jo negalima niekaip trikdyti
Atsakyti
Pas mus irgi panasi problema, nes daznai su mokslais uzsisedziu doh.gif Bet suprantu, kad tikrai nei jam, nei man nepatinka buti pazadintam, todel neimu i galva, kad tuo metu jis pyksta, nes zinau ir as pykstu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivaida @ 2006 05 09, 13:32)
Pasišnekėkit apie tai, žinoma dieną  biggrin.gif

Mes snekames smile.gif dazniausiai ryte, kai abu jau pabude ir prasiblaske smile.gif

QUOTE(Kveli @ 2006 05 09, 13:54)
Jei taip, tai pastumčiau atgal, bet ne dėlto, kad dėmesio norisi.

Na gal as netaip ir issireiskiau, kai einu miegot as tikrai nesitikiu demesio, mano tikslas isitaisyti salia, jausti kad kazkas salia manes ir tiek, bet tikrai niekad neturiu noro ji zadint, jis ir nepabunda taip ka manau priekaistas nereikalingas. Viska ka as padarau tai atsiguliu salia ir atsagriai apkabinu ir jokiu svelnumu man daugiau nereik.
Atsakyti
QUOTE(Vaivaida @ 2006 05 09, 13:32)
Nu pas mus truputį atvirkštinis variantas, jei mane miegančią pajudina, apsikabina ar pan, aš suurzgiu, miegodama paaimanuoju  doh.gif  ir pan. išreiškiu nepasitenkinimą, bet ištikrųjų vyras žino, kad man patinka jo bet koks dėmesys man tiek dieną, tiek naktį. Pasišnekėkit apie tai, žinoma dieną  biggrin.gif

Ir aš, sakė, būnu bjaurybė naktį, vyras net prisiglausti negali, iškart zirziu nepatenkinta, kartais net pasakau ką nors doh.gif Nors nieko neprisimenu ryte.
Atsakyti
Kartais geriau kaip vyras piktai reaguoja į tavo atėjimą į lovą, nei kaip man kelis kart buvo kai jis bandė apkabint mane tik atėjus miegot.
1. Jis miega jau gerą valandą (ant nugaros, viena ranka po galva), aš ateinu tyliai tyliai, kaip bebūtų keista jis mane išgirsta. Aš atsigulu ant nugaros, o maniškis sugalvoja apkabint mane - traukia ranka iš po galvos, tik ana pasirodo buvo nutirpusi - nejautri ir sunki labai, kai skynė man į akį doh.gif - gerai kad susiprotėjau muilu pasitept tai melynės bent jau išvengiau... mors gūzas šioks toks po geros savaitės išsivaikčiojo laugh.gif - geros paskatos - blogas rezultatas biggrin.gif
2. Scenarijus kartojasi - jis miega, aš ateinu, jis sugalvoja apkabint, besiversdamas užkabina virš lovos kabančio šviestuvo gaubtą, tas krenta nuo laikyklio, trenkiasi į atbrailą ir dūžta. Gulim abu tarp šūkių, tik sirtumas jis miega (vis dar) aš apie miegus pagalvot negaliu laugh.gif nes reikia šūkes tvarkyt...
3. Jis miega "kryžium" per visą lovą, lova nepaklota. Aš ateinu, bandau jį pajudint, kad pasitrauktų, leistų lovą paklot ir pačiai atsigult. Nežinau ką jis sapnavo - bet ryškiai nečiurlenantį upelį biggrin.gif ... Žodžiu - pabandau pažadint - pakutenu šonus ir matau artėjantį kumštį biggrin.gif - kažkokiu būdu išvengiu - tada pamatau artėjančia koją, kuri taipogi taikosi į mane... Nu žinokit vos neskirtis sugalvojau aš tada biggrin.gif Pykau visą naktį - kaip čia vyras norėjo mane sumušt, o tas gi miega - negali paaiškint kad jam kažkas sapnavosi (kad ateina kažkoks bičas ir bando jo vietą šalia manęs užimt lotuliukas.gif , žodžiu detektyvas)

Taip kad mergos džiaukites kad nereaguoja - geriau gyva sveika ir neapkabinta, nei sumušta apdaužyta bet dėmesiu pamaloninta laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 05 14, 19:04)
Kartais geriau kaip vyras piktai reaguoja į tavo atėjimą į lovą, nei kaip man kelis kart buvo kai jis bandė apkabint mane tik atėjus miegot.
1. Jis miega jau gerą valandą (ant nugaros, viena ranka po galva), aš ateinu tyliai tyliai, kaip bebūtų keista jis mane išgirsta. Aš atsigulu ant nugaros, o maniškis sugalvoja apkabint mane - traukia ranka iš po galvos, tik ana pasirodo buvo nutirpusi - nejautri ir sunki labai, kai skynė man į akį doh.gif - gerai kad susiprotėjau muilu pasitept tai melynės bent jau išvengiau... mors gūzas šioks toks po geros savaitės išsivaikčiojo laugh.gif - geros paskatos - blogas rezultatas biggrin.gif
2. Scenarijus kartojasi - jis miega, aš ateinu, jis sugalvoja apkabint, besiversdamas užkabina virš lovos kabančio šviestuvo gaubtą, tas krenta nuo laikyklio, trenkiasi į atbrailą ir dūžta. Gulim abu tarp šūkių, tik sirtumas jis miega (vis dar) aš apie miegus pagalvot negaliu laugh.gif nes reikia šūkes tvarkyt...
3. Jis miega "kryžium" per visą lovą, lova nepaklota. Aš ateinu, bandau jį pajudint, kad pasitrauktų, leistų lovą paklot ir pačiai atsigult. Nežinau ką jis sapnavo - bet ryškiai nečiurlenantį upelį biggrin.gif ... Žodžiu - pabandau pažadint - pakutenu šonus ir matau artėjantį kumštį biggrin.gif - kažkokiu būdu išvengiu - tada pamatau artėjančia koją, kuri taipogi taikosi į mane...  Nu žinokit vos neskirtis sugalvojau aš tada biggrin.gif Pykau visą naktį - kaip čia vyras norėjo mane sumušt, o tas gi miega - negali paaiškint kad jam kažkas sapnavosi (kad ateina kažkoks bičas ir bando jo vietą šalia manęs užimt lotuliukas.gif , žodžiu detektyvas)

Taip kad mergos džiaukites kad nereaguoja - geriau gyva sveika ir neapkabinta, nei sumušta apdaužyta bet dėmesiu pamaloninta laugh.gif

Cia tai jau galingai lotuliukas.gif manau kad karate ir man nepatiktu rolleyes.gif
Atsakyti