Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit - reakcija į DTP+HiB+IPV

Sveikos,

norėčiau, kad pasidalintumėte savo žiniomis ir patirtimi.
Ar reagavo jūsų vaikutis į šiuos skiepus, ypač pakartotines injekcijas?

Esu išsigandusi, laukiu pirmadienio... ir nelabai tikiuosi realios pagalbos iš gydytojų.

Mano mergytei 18 mėn. ir ji gavo eilinę skiepų injekciją. Prieš tai į jokius skiepijimus nereagavo blogai. O dabar turim labai nemielą reakciją. Po 48 val. labai patino injekcijos vieta, net iki mėlynių. Panašiai (t.y. tino skiepijimo vieta) į šitą skiepą sureagavo ir broliukas, tai neišsigandau. Dėjau kopūsto lapus, patinimą nuėmė - t.y. po dienos buvo truputį geriau, dar kitą dieną jau liko tik paraudimas. Bet... tas paraudimas niežtintis - vaikas draskosi, aš neleidžiu. Po kiek laiko paraudimas dėmėmis persikėlė ir ant užpakaliuko. Dar vėliau - jau abi kojytės plius rankytės. Vakar išėjom į lauką. Po pusvalandžio pradėjo akyse rausti žandai. Išmušė plėmais žandukus ir rankytes. Iš raudonos spalvos pradėjo darytis bordiniai, paraudimo viets karštos. Ant plaštakų iššoko po pūslelę. Parlėkėm namo. Akyse pradėjo taisytis.... dar po poros valandų - jau ir visai gerai, net neturėjau ką parodyti grįžusiam iš darbo tėčiui.
O šiandien išėjom į lauką ir vėl istorija pasikartojo. Žandai, rankos ėmė rausti (iki brodinės spalvos, po to - net mėlynuoja). Paakiai nuėjo pūslėm. Ir vėl parlėkėm namo - pagerėjimas. verysad.gif Tik tiek, kad išmuštas raudonom dėmėm visas kūnelis...

Į ką šioje sudėtinėje vakcinoje galėjo taip sureaguoti vaikas? Kodėl tik dabar, kai gavom jau ketvirtą "porciją"? Ką mums daryti toliau... (bijau eiti į lauką)...
Atsakyti
Uzjauciu del tokios reakcijos 4u.gif
Jums tikriausiai cia kokia alergija i salti? Paieskokit internete apie salcio alergija, ar tokia pat reakcija, kazkaip nesusidurus as..
Atsakyti
Taigi, o gydytojos atsakymas į problemą netgi labai lengvai nuspėjamas: "tai ne nuo skiepo". gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif

Kaip po to tikėti pasakomis, kad visos reakcijos kruopščiai fiksuojamos ir jei konkretus skiepas netinka konkrečios šalies populiacijai- tai jis išimamas iš rinkos...
Atsakyti
QUOTE(Savvy @ 2012 10 20, 16:08)

O šiandien išėjom į lauką ir vėl istorija pasikartojo. Žandai, rankos ėmė rausti (iki brodinės spalvos, po to - net mėlynuoja). Paakiai nuėjo pūslėm. Ir vėl parlėkėm namo - pagerėjimasverysad.gif Tik tiek, kad išmuštas raudonom dėmėm visas kūnelis...

Į ką šioje sudėtinėje vakcinoje galėjo taip sureaguoti vaikas? Kodėl tik dabar, kai gavom jau ketvirtą "porciją"? Ką mums daryti toliau... (bijau eiti į lauką)...

Pūslelės paakiuose liko? Ar subliuško? Kaip tokios reakcijos metu jautėsi vaikutis?
Atsakyti
Subliuško, pranyko. O po poros valandų namuose - viskas išvis gražu, nei paraudimų, nieko... Vaikas grįžęs namo labai draskosi, niežti jam. O šiaip jaučiasi gerai, įprastai.

Bet išėjus į lauką kiekvieną kartą viskas kartojasi iš pradžių. Po 10 min. paraudimas, po 30 min. bordinė spalva pereinanti į mėlynumą plius pūslelės. Grįžus namo - pūslelės dingsta labai greitai (per 5-30 min.), o raudonumas plėmais ir niežėjimas praeina po kelių valandų.

Gydytoja nusiuntė pas dermatologą.

Įtariu, kad iš tiesų įsigijom/išprovokavom alergiją šalčiui?... g.gif


Foto daryta lauke prieš saulę telefonu, tai matosi pūslelės, bet nesimato to bordinio raudonumo... Mane tik stebina, kad lauke buvo +14... jei jau tai šaltis, tai kas bus žiemą? verysad.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Savvy @ 2012 10 24, 16:32)
Subliuško, pranyko. O po poros valandų namuose - viskas išvis gražu, nei paraudimų, nieko... Vaikas grįžęs namo labai draskosi, niežti jam. O šiaip jaučiasi gerai, įprastai.

Bet išėjus į lauką kiekvieną kartą viskas kartojasi iš pradžių. Po 10 min. paraudimas, po 30 min. bordinė spalva pereinanti į mėlynumą plius pūslelės. Grįžus namo - pūslelės dingsta labai greitai (per 5-30 min.), o raudonumas plėmais ir niežėjimas praeina po kelių valandų.

Gydytoja nusiuntė pas dermatologą.

Įtariu, kad iš tiesų įsigijom/išprovokavom alergiją šalčiui?...  g.gif
Foto daryta lauke prieš saulę telefonu, tai matosi pūslelės, bet nesimato to bordinio raudonumo... Mane tik stebina, kad lauke buvo +14... jei jau tai šaltis, tai kas bus žiemą?  verysad.gif
user posted image

Panašu į ūmią dilgėlinę g.gif Būtinai pas dermatologą ir alergologą 4u.gif
Atsakyti
Mamytės, labai prašau - pasakykit, mano vaikas progresuoja ar regresuoja. t.y. jai gerėja, ar blogėja?
verysad.gif

Pas dermatologą buvom.
Dėl reakcijos į šaltį pasakė - praeis, tepkitės kremukais ir laukit.

Kadangi dabar lauke jau pora dienų pūslytės jau nebekyla, tik parausta smarkiai žandai - tai mane toks atsakymas kaip ir patenkino.

Bet atsirado naujas "fintas", iš pradžių net nesupratau, kad tai susiję. Ant kojytės netoli skiepo vietos atsirado židinukas, maždaug 5 Lt monetos dydžio smulkus, raudonas niežtintis bėrimas. Dermatologė nusprendė, kad tai paprastas bakterinis užkratas ir išrašė tepalo spuoguotai odai gydyti (t.y. nuo spuogų) su pasakymu, kad jei nepraeis per savaitę - ateikit, išrašys stipriau. Sąžiningai tepamės nuo pirmadienio. Pagerėjimo nematau jokio absoliučiai. Penktadienį atsikeliam, pasižiūriu gi į savo vaiką - o jos visas pilvas ir nugara tais pačiais raudonais spuogeliais nuėjęs, tik ne taip koncentruotai, nelipa viens ant kito, bet pakankamai tankiai. Vėl nulėkiau pas dermatologę - dabar ji spėja, kad tai atopinis dermatitas - išrašė steroidinį tepalą židiniui ir sirupą nuo alergijos (kurį šiaip jau pagal anotaciją galima gerti nuo 2 metų) ir dar pridavėm kraują. Šiandien šeštadienis - bėrimas tragiškas, dar padidėjo, išbertas ir kaklas, ir ir visas kūnelis, išskyrus veiduką. Be to, lauke, nors ir nebekyla pūslytės, - bet prasideda baisus seilėtekis. Maniau, gal dantukai - bet šiuo metu kaip ir nelaukiam dar apie pusmetį jokių naujų (t.y. paskutinių krūminių). Po to vėlgi atkreipiau dėmesį - iš tiesų - seilėtekis tik lauke, vadinasi mūsų "pūslinė" forma perėjo į seilėtekį (namie praeina) ir tankų niežtintį raudoną bėrimą, (kuris namuose, deja nepraeina!)

Dabar man labai įdomu, ar tai traktuoti kaip pagerėjimą, ar kaip alergijos sunkėjimą. verysad.gif Nebežinau ko laukti toliau. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savvy: 10 lapkričio 2012 - 23:03
QUOTE(Savvy @ 2012 11 10, 22:53)
Mamytės, labai prašau - pasakykit, mano vaikas progresuoja ar regresuoja. t.y. jai gerėja, ar blogėja?
verysad.gif

Pas dermatologą buvom.
Dėl reakcijos į šaltį pasakė - praeis, tepkitės kremukais ir laukit.

Kadangi dabar lauke jau pora dienų pūslytės jau nebekyla, tik parausta smarkiai žandai - tai mane toks atsakymas kaip ir patenkino.

Bet atsirado naujas "fintas", iš pradžių net nesupratau, kad tai susiję. Ant kojytės netoli skiepo vietos atsirado židinukas, maždaug 5 Lt monetos dydžio smulkus, raudonas niežtintis bėrimas. Dermatologė nusprendė, kad tai paprastas bakterinis užkratas ir išrašė tepalo spuoguotai odai gydyti (t.y. nuo spuogų) su pasakymu, kad jei nepraeis per savaitę - ateikit, išrašys stipriau.  Sąžiningai tepamės nuo pirmadienio. Pagerėjimo nematau jokio absoliučiai. Penktadienį atsikeliam, pasižiūriu gi į savo vaiką - o jos visas pilvas ir nugara tais pačiais raudonais spuogeliais nuėjęs, tik ne taip koncentruotai, nelipa viens ant kito, bet pakankamai tankiai. Vėl nulėkiau pas dermatologę - dabar ji spėja, kad tai atopinis dermatitas - išrašė steroidinį tepalą židiniui ir sirupą nuo alergijos (kurį šiaip jau pagal anotaciją galima gerti nuo 2 metų) ir dar pridavėm kraują. Šiandien šeštadienis - bėrimas tragiškas, dar padidėjo, išbertas ir kaklas, ir ir visas kūnelis, išskyrus veiduką. Be to, lauke, nors ir nebekyla pūslytės, - bet prasideda baisus seilėtekis. Maniau, gal dantukai - bet šiuo metu kaip ir nelaukiam dar apie pusmetį jokių naujų (t.y. paskutinių krūminių). Po to vėlgi atkreipiau dėmesį - iš tiesų - seilėtekis tik lauke, vadinasi mūsų "pūslinė" forma perėjo į seilėtekį (namie praeina) ir tankų niežtintį raudoną bėrimą, (kuris namuose, deja nepraeina!)

Dabar man labai įdomu, ar tai traktuoti kaip pagerėjimą, ar kaip alergijos sunkėjimą.  verysad.gif  Nebežinau ko laukti toliau.  verysad.gif

o berimai atsirado po skiepo ar ir anksciau buvo? Kiek vaikuciui metu?
Atsakyti
QUOTE(Savvy @ 2012 11 10, 22:53)
Mamytės, labai prašau - pasakykit, mano vaikas progresuoja ar regresuoja. t.y. jai gerėja, ar blogėja?
verysad.gif

Pas dermatologą buvom.
Dėl reakcijos į šaltį pasakė - praeis, tepkitės kremukais ir laukit.

Kadangi dabar lauke jau pora dienų pūslytės jau nebekyla, tik parausta smarkiai žandai - tai mane toks atsakymas kaip ir patenkino.

Bet atsirado naujas "fintas", iš pradžių net nesupratau, kad tai susiję. Ant kojytės netoli skiepo vietos atsirado židinukas, maždaug 5 Lt monetos dydžio smulkus, raudonas niežtintis bėrimas. Dermatologė nusprendė, kad tai paprastas bakterinis užkratas ir išrašė tepalo spuoguotai odai gydyti (t.y. nuo spuogų) su pasakymu, kad jei nepraeis per savaitę - ateikit, išrašys stipriau.  Sąžiningai tepamės nuo pirmadienio. Pagerėjimo nematau jokio absoliučiai. Penktadienį atsikeliam, pasižiūriu gi į savo vaiką - o jos visas pilvas ir nugara tais pačiais raudonais spuogeliais nuėjęs, tik ne taip koncentruotai, nelipa viens ant kito, bet pakankamai tankiai. Vėl nulėkiau pas dermatologę - dabar ji spėja, kad tai atopinis dermatitas - išrašė steroidinį tepalą židiniui ir sirupą nuo alergijos (kurį šiaip jau pagal anotaciją galima gerti nuo 2 metų) ir dar pridavėm kraują. Šiandien šeštadienis - bėrimas tragiškas, dar padidėjo, išbertas ir kaklas, ir ir visas kūnelis, išskyrus veiduką. Be to, lauke, nors ir nebekyla pūslytės, - bet prasideda baisus seilėtekis. Maniau, gal dantukai - bet šiuo metu kaip ir nelaukiam dar apie pusmetį jokių naujų (t.y. paskutinių krūminių). Po to vėlgi atkreipiau dėmesį - iš tiesų - seilėtekis tik lauke, vadinasi mūsų "pūslinė" forma perėjo į seilėtekį (namie praeina) ir tankų niežtintį raudoną bėrimą, (kuris namuose, deja nepraeina!)

Dabar man labai įdomu, ar tai traktuoti kaip pagerėjimą, ar kaip alergijos sunkėjimą.  verysad.gif  Nebežinau ko laukti toliau.  verysad.gif

jum reiketu pas normalia dormatologe nueiti, kazkaip man jusiskes sprendimai nelabai patinka.
Atsakyti
panašu,kad jum skiepai išprovokavo sunkią alergiją unsure.gif jum reikėtų pas alergologą gal geriau unsure.gif o nuo to priešalerginio sirupo nei kiek nemažėja bėrimas? gal dar pabandykit nueit pas homeopatą,kuris turi daug patirties alergijų gydyme
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 11 lapkričio 2012 - 10:02
QUOTE(LiloSun @ 2012 11 11, 11:06)
o berimai atsirado po skiepo ar ir anksciau buvo? Kiek vaikuciui metu?


Anksčiau nieko nebuvo.
Visa istorija žingsnis-po-žingsnio prasidėjo po skiepo.
Dabar vaikui vieneri su puse.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savvy: 11 lapkričio 2012 - 10:49
QUOTE(žydrynė @ 2012 11 11, 11:59)
o nuo to priešalerginio sirupo nei kiek nemažėja bėrimas?


Zyrtec išgėrėm šiandien ryte pirmą kartą, tai, matyt, anksti dar kažką kalbėti, praėjo tik pora valandų - kol kas pagerėjimo nematau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savvy: 11 lapkričio 2012 - 10:51