Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų!

Ieškom draugų... juos randam... ir smagiai plepam!


user posted image

Renkasi mamytės smagiai pakalbėti bet kokia tema thumbup.gif visos esam draugiškos, kai reikės paguosim ir patarsim console.gif kai reikės ir pabarsim dirol.gif susidraugaujam ir organizuojam "meetukus" gathering.gif
sutrumpinimų paaiškinimas

ex - buvęs
VT - vaiko tėvas
VM - vaiko motina
MB - mano brangusis
BB - būsimas brangusis
Briedis - pretendentas ne tik į tavo širdį bet ir į lovą
PM - pinigų maišas
Bardiūras – vyras, kuris klaidingai mano, kad jis tau reikalingas
Zviozda - apie kurią loja kalės
AA – nekomentuosim, bet svarbu KĄ NORS liurlinti jei nori būti AA


Papildyta:
blush2.gif blush2.gif blush2.gif Nukopijavau Pūkitos postą.


Geros dienos!
Atsakyti
Aciu uz namus Upjorai 4u.gif Skierkiukas miega pas mama, tai ismiega iki puse 6, pas mane nepatinka jam smile.gif bet jau man patyyynka !
Atsakyti
labas visoms!

Upjora, lagaminai tik guli nukelti nuo palepes, viskas, ne daigtelio juose ax.gif
suknes neturiu. rudens sezonas seniausiai prasidejes, retenybe toks drabuzis, turiu dar pora dienu, uzsiimsiu nemegstama veikla - apsipirkimu.
lupa.... stadija-zaizdos. viliuos penktadieni pavyks uzmaskuoti.
Atsakyti
Labas,
kol prisiruosiau parasyti jau ir nauja tema smile.gif Statybininkei 4u.gif Nuvedziau savo dama siandien jau i darzeli,o pati sedziu prie darbo paiesku. Issiunciau 8 cv doh.gif panika mane jau po biski ima kaip cia bus su tais darbais,koki as ji gausiu,kada gausiu ir apskritai ar gausiu...
Naujienu pas mane yra siokiu tokiu susijusiu su ex doh.gif Atsiverte gi zmogus,baisiai teigiamas pasidare, nors prie zaizdos dek doh.gif ir dukra pasidare reikalinga ir pinigeliu pervede vaiko islaikymui ir netgi augintini vaikui nupirko doh.gif Zuvyte turim,gaideli. Lapkricio 5 d.posedis bus teismo,tai viskas kaip ir aisku is kur tas jo gerumas. Ruosias zmogus save is teigiamos puses pries teiseja pristatyti. Siulo beje jis man skirtis ne del vieno is sutuoktiniu t.y. jo kaltes,bet bendru sutarimu. Ir paskolas apsiimti zada pats vienas moketi,mat gi susiprato,kad taip yra teisinga.
Upjora kazkada klause kaip mus gyde nuo laringito ligoninej. Tai gavom inhaliacijas n kartu per diena ir daugiau nieko ypatingo. Na vaistus nuo kosulio ir temperaturos. Tfu tfu tfu be antibiotiku issivertem.
Idomu kaip Laumenei sekasi naujam darbe g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <imelda>: 22 spalio 2012 - 10:41
QUOTE(Skierkute @ 2012 10 22, 10:47)
Skierkiukas miega pas mama, tai ismiega iki puse 6,

tai dabar gausi mama papirkineti, kad pas ja miegotu biggrin.gif

QUOTE(raimukas84 @ 2012 10 22, 11:18)
turiu dar pora dienu, uzsiimsiu nemegstama veikla - apsipirkimu.
lupa....

Sekmes "shopinguose"
blush2.gif , su dukra vyksi?

QUOTE(<imelda> @ 2012 10 22, 11:39)
Ruosias zmogus save is teigiamos puses pries teiseja pristatyti.

doh.gif biggrin.gif , teviska meile kada prabunda doh.gif
Suskius, ne kitaip.....

Koks oras liuksiskas buvo, vaiksciojom ir vakar ir uzvakar vakare prie juros thumbup.gif ...
Darbe turiu kruva visokiu alsuojanciu uz nugaros...ner ne kada Intike pasedeti ...
Atsakyti
O gal sakau ruoduo - tevystes jausmo prabudimo metas ? man irgi siandien vt pradejo atakuoti, kad jis dabar yra isitikines ir ramus, kad vaikas yra jo, ir kad jis pades, kaip gales, kreiptis man ir t.t. Bendrai paemus, ka prisnekejo (pvz.: kad turejo kitu, kol buvom kartu, bet as jam visada vistiek buvau brangi) tai net negaliu diagnozuot diagnozes, kas jam su galva yra.
Atsakyti
QUOTE(Skierkute @ 2012 10 22, 20:10)
jis dabar yra isitikines ir ramus, kad vaikas yra jo,
---
kad turejo kitu, kol buvom kartu, bet as jam visada vistiek buvau brangi)

mirksiukas.gif ,gerai, kad bent tu neabejoji, kad vaikas tavo biggrin.gif , tai gali būt rami
----
matai, nebūtų turėjęs su kuo lyginti, nežinotų, kad esi brangiausia doh.gif

nu totalūs asilai
Atsakyti
Skierkute, Imelda bet gi tikrai kažkoks atsivertimų metas blink.gif

QUOTE(Klasta @ 2012 10 22, 20:39)
matai, nebūtų turėjęs su kuo lyginti, nežinotų, kad esi brangiausia  doh.gif

Dar ir ateityje palygins, na kad ir dar kartą įsitikintu doh.gif
biggrin.gif atsiprašau, kad juokiuosi... Juokas pro ašaras, bet labai taiklus pastebėjimas tavo

QUOTE(<imelda> @ 2012 10 22, 11:39)
netgi augintini vaikui nupirko  doh.gif  Zuvyte turim,gaideli.

o akvariumą turite? ar stiklainyje laikote? nes toks augintinis tiesiog pigiausiais tėveliui pasirodė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mort: 22 spalio 2012 - 19:57
Skaitau, skaitau ir kilo tokios mintys. Vienos vt pareiškė norą su vaiku bendraut, kitos, o kažkodėl visi komentarai ne džiugūs, o kažkokie pikti, pašiepiantys. Suprantu, kad tie vyrai nėra kažkokie angelai ir gal nesielgia taip, kaip, kad jūs norėtumėte, kad elgtųsi ir dėl to pykstate ant jų, tačiau juk jie yra jūsų vaikų tėvai ir matyt turi kažką savyje ir gero, jei jūs nusprendėte su šiais žmonėmis susilaukti vaikų. Na, nebendravo su savo vaikais - tai nebendravo, ką padarysi, bet jei dabar nori bendrauti, kodėl užuot leidus jiems tai daryti ir nuoširdžiai pasidžiaugus (ir ne dėl jų džiaugtis, o dėl savo vaikų, nes paprastai vaikai nori bendrauti su savo tėčiais), visvien reikia juos kaltinti ir pykti dėl praeities klaidų? Juk tokiu elgesiu tik kuriat negatyvą ir pačios statot sieną tarp tų vyrų ir jūsų vaikų.

Atsakyti
QUOTE(annomis @ 2012 10 22, 19:41)
Skaitau, skaitau ir kilo tokios mintys. Vienos vt pareiškė norą su vaiku bendraut, kitos, o kažkodėl visi komentarai ne džiugūs, o kažkokie pikti, pašiepiantys. Suprantu, kad tie vyrai nėra kažkokie angelai ir gal nesielgia taip, kaip, kad jūs norėtumėte, kad elgtųsi ir dėl to pykstate ant jų, tačiau juk jie yra jūsų vaikų tėvai ir matyt turi kažką savyje ir gero, jei jūs nusprendėte su šiais žmonėmis susilaukti vaikų. Na, nebendravo su savo vaikais  - tai nebendravo, ką padarysi, bet jei dabar nori bendrauti, kodėl užuot leidus jiems tai daryti ir nuoširdžiai pasidžiaugus (ir ne dėl jų džiaugtis, o dėl savo vaikų, nes paprastai vaikai nori bendrauti su savo tėčiais), visvien reikia juos kaltinti ir pykti dėl praeities klaidų?  Juk tokiu elgesiu tik kuriat negatyvą ir pačios statot sieną tarp tų vyrų ir jūsų vaikų.


Tai negi dabar taip imt ir iskart viska atleist bei pamirst, vos tik jiem meiles priepuolis pasireiskia (kuris neaisku kiek tesis, ir kaip "dziaugsis" vaikas kai tevelis taip pat netiketai dings, kaip ir atsirado)?
Pvz., mano tevui teviski jausmai prabusdavo artejant mano gimtadieniui, o po jo taip pat sekmingai dingdavo... Manes tai visiskai nedziugino, ir butu buve zymiai smagiau jei jis is vis neprisimintu cool.gif
Atsakyti
O as nesutinku todel, kad negaliu pasakyt, kad nusprendziau susilaukt su juo vaiku. Taip tiesiog atsitiko. Visa nestuma viena buvau, paskui pati kalta, bet susitaikiau ir nervus gadinausi. Man jis nieko gero nepadare, nieko nepadejo. O ir bendraut daug nesuspejo, tik dnr tyrimais gasdinosi. O papostinciau, ka jis kalba, tai isvis aisku pasidarytu smile.gif

Mano tevui irgi taip pat net ne per visus gimtadienius atsirasdavo jausmai ir poto labai greitai dingdavo jis wink.gif

Klasta, geras pastebejimas:D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skierkute: 22 spalio 2012 - 21:31
Labas mergaiciukes smile.gif

QUOTE(Upjora @ 2012 10 15, 22:53)
Bet taigi Pūkitos šiandien nebuvo.... Kaip jaustis?



QUOTE(Upjora @ 2012 10 19, 22:52)
Kur Pūkita?



QUOTE(*Erotica* @ 2012 10 20, 12:43)
pasigedau Pukio ir Daluzes g.gif



wub.gif wub.gif wub.gif va kaip manes pasiilgo

Pas mane nieko naujo schmoll.gif Pukitukas antra saviete namie su sloga ir kosuliu, be antibu manau ir si karta praslinksim ax.gif

Darbe sezonas ir total nesamone...Del to pasakojimo fotkiuose tai kazkokie vejai gavos g.gif Zodziu kokia diena i fotkius imesiu smulkiau...

Kas dar g.gif ai man vis dar tas pats senatvinis nedapistitas lotuliukas.gif Myliu buciuoju jus visas, esu nusikalus kaip suo po kasdieniu darbo maratonu..bet pasistenksiu jus aplankyti 4u.gif
Atsakyti