Įkraunama...
Įkraunama...

Dvi mūsų mažosios stebukliukės...

Istorijos pradzia…

2011m. Liepos 11 d. Nekantraudami vaziuojame tyrimams ir konsultacijai i Klaipedos Vaisingumo klinika, kazko abu nerimaujam vistik gal ka nors suzinosim???? Jau daugiau kaip trys metai prasome Dievulio atsiusti mums stebukla....Bet deja...
Taigi nedrasiai izengiame i klinika, ten mus maloniai priima registratore ir vyra nusiuncia pasidaryti tyrimo ,po vyro tyrimu turim valandele papietauti ,o tada konsultacija su gydytoja...
Tai ka prabego ta valandele greit ir stai sedim laukiamajame kol mus pakvies i kabineta, abu nekantraujame visokios mintys lenda i galva....bandom jas vyti kuo toliau kol nezinom rezultatu....
Gydytoja labai paprasta,mato kad mes nerimaujam is kart pasiulo pasiziuret vyro tyrimus, jos sypsena veide isduoda kad viskas tvarkoje, vyro grikiukai judrus ir jokiu problemu ji nemato.....vyras apsipatenkines iseina is kabineto palikdamas mane apziurai...na o mano kraujo tyrimai rodo kad lyg yra policistiniu kiausidziu sindromas, nuliustu sad.gif bet gydytoja nuteikia kad ranku nuleist nereikia....tuo paciu ji pasiulo detalesnei apziurai, apziuredama mane ji sako, kad siuo metu man turi ivykti ovuliacija, folikulai subrende vienas net perauges, gleivine 10 balu, sako bandom juos sprogdinti vaistais, o jus bent 3 dienas saziningai atlikinekit ND ir ziurim kas gausis, juk nieko neprarasim pabande, nors vilties labai mazai as sutinku....
Tai ka gaunu recepta, ir susitariam susitikti rudeni tolimesniems tyrimams... Is kabineto iseinu jau geresnes nuotaikos nes turiu vel vilties. Taigi nulekus i vaistine gaunu vaistu ir lekiam namo atlikinet namu darbu...smile.gif
Taigi gryzom i Londona ir jau nekantraudama laukiu savu dienu, pojuciai kaip pries mm tad atejus laikui nusprendziu sugadinti NT...
Ankstus sestadienio rytas patyliukais atsikeliu kad nepazadint vyro lekiu i WC labai bijau nusivilti,tad pries tai pasimedziu kad tureciau stiprybes priimti nusivilima. Testuka atsinesu i lova ir pasikisu po pagalve laukiu ir meldziu kad ivyktu stebuklas, negaliu iziuret per tamsu vis nenoriu pazadint savo brangiausiojo, siaip ne taip pasisvietus telefonu pamatau kazka neryskaus ,ogi vaiduokliauja tuoj zadinu vyra kad jis paziuretu ar man nesivaidena,jis patvirtina kad kazkas yra bijau svajot...laimes daug....padekoju Dievuliui kad manes si kart nenuvyle. Kita ryta pasidarau skaitmenini testuka kuris graziai paraso kad 1-2 PREGNENT as laiminga skrajoju....bet tuo paciu ir nerimauju....kad tik viskas butu gerai...ir vel meldziuos kad Dievulis saugotu manyje esanti stebukla....
Bega savaites... jei skaiciuot nuo paskutiniu mm..mums jau prasides 7 savaite...vis dar bijau savo pacios laimes...bijau dziaugtis su salia esanciais zmonemis, nes be galo saugau ir myliu savo zirniuka...smile.gif
Sulaukus 9 savaiciu kartu su vyru nusprendziame nuvaziuoti privaciai pasiziureti kaip musu zirniukas auga, kad mano sirdeleje butu ramu, pasitikusi gydytoja mus palydi i kabineta,apziuros metu gydytoja labai nustemba, ir netiketai musu uzklausia ar seimoje nera dvynuku, tai jinai mums pasiulo pasiklausyti tai ka jinai girdi, ogi dvi plakancias sirdeles ir parodo dvi mazas puslytes tai musu du stebuklai.....Abu su vyru negalime patiketi...kaip gi du...tuo momentu buvo sunku suvokti ka sako gydytojas...norejosi rekti visam pasauliui kokie mes LAIMINGI ir dekoti Dievui uz toki dideli stebukla...
Buvo sunku patiketi kad po mano sirdele plaka ne viena o dvi sirdeles....prasidejo sunkus periodas tai nuolatinis pykinimas ir vemimas, bet buvau sau prisiekusi kad viska iskesiu, kad tik sie mazi zmogeliukai manyje augtu, ir butu sveiki. Nebuvo lengva, nes valgyt is vis negalejau, bet praejus 16 savaiciu prasidejo grazus nestumo laikas, praejo pykinimai galejau dziaugtis savo graziu didejanciu pilvuku...20 savaite suzinojom kad po sirdele plaka dvi mazos musu stebukliukes… buvom be galo laimingi jau puse nestumo iveike, dziaugemes kiekviena diena, kiekviena akimirka, kiekvienu Jusu judesiu, krepstelejimu,zaksejimu ir tttt…

user posted image

Stai atejo ta diena kai su jumis mano mazosios stebukliukes susitiksime...taip netiketai Kovo 8 d. buvo paskirtas planuotas cezaris, labai pergyvenom ir ruosemes siai dienai,tevelis visad buvo salia manes, ramino mane ir gloste Jusu nameli...Isgirdusi Jusu pirmaji graudu verksma, sirdis virpejo, asaros riedejo is dziaugsmo, taip Jus gimete Kovo 8 diena 18:16val. pirmoji musu dukryte ELIJA 2065g. ir 18:19val. antroji dukryte IZABELE 2150g.

user posted image

Dabar jau jums 7 menesiukai esat be galo stiprios, linksmos, laimingos mergytes… krykstaujate, zaidziate, miegate kartu…nes esate neisskiriamos drauges – seses, viena kita labia mylite ir niekada neuzgaunate savo judriomis rankytemis….Jus- musu mazosios stebukliukes i musu gyvenima inesete tikraji dziaugsma…Jus esate didziausias pasaulio stebuklas…Mylime jus labai labai…

user posted image

Atsakyti
Kaip grazu!!! Sveikinimai smile.gif
Grazios kruopytes wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai miela ir džiaugsmingai graudi istorija 4u.gif Svarbiausia - su laiminga pabaiga. Aukit sveikos ir laimingos wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kaip grazu wub.gif net apsiasarojau.. 4u.gif
Atsakyti
Uz sirdies griebiantis pasakojimas. Jusu dukrytes tikros princeses. Turbut labai smagu augti dviem mergytem. Linkiu augti sveikoms ir buti pacia laimingiausia seima 4u.gif
Atsakyti
ISell, koks grozis!!! kaip smagu skaityti istorija sy laiminga pabaiga wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kaip grazuuuuuu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
tik 20 savaitę sužinai,kad laukiesi 2nių?smile.gif
Atsakyti
TIESIOG NUOSTABU.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2012 10 23, 13:39)
tik 20 savaitę sužinai,kad laukiesi 2nių?smile.gif

doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2012 10 23, 14:39)
tik 20 savaitę sužinai,kad laukiesi 2nių?smile.gif

20 savaite suzinojau kad laukiuosiu dvieju mergyciu ax.gif kad dvyniukai tai jau 9 savaite suzinojau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isella: 23 spalio 2012 - 17:35
dvynukai yra nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif Jūsiškės fantastiškos wub.gif
Atsakyti