Įkraunama...
Įkraunama...

Dvi mūsų mažosios stebukliukės...

kaip grazu ir miela-stebuklas wub.gif labai grazos mergytes ir istorija uz sirdies griebianti 4u.gif
Atsakyti
labai grazi istorija wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
be galo grazios mergytes wub.gif šauni istorija wub.gif
Atsakyti
sveikinimai thumbup.gif nuostabios mergytės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu visoms kad skaitet mano istorija wub.gif
Atsakyti
Labai superine istorija, su mielu norus skaitau apie dvynukus, suteikia daugiau pasitikejimo ir jegu. Saunuoliai teveliai ir ju mergytes 4u.gif
As ir niekada niekada nepamirsiu gydytojos zodziu- dvynukai biggrin.gif Apsidziaugiau dvigubai labiau nei pamacius II bruksniukus.
Atsakyti
QUOTE(Repka @ 2012 10 26, 11:43)
Labai superine istorija, su mielu norus skaitau apie dvynukus, suteikia daugiau pasitikejimo ir jegu. Saunuoliai teveliai ir ju mergytes  4u.gif
As ir niekada niekada nepamirsiu gydytojos zodziu- dvynukai  biggrin.gif Apsidziaugiau dvigubai labiau nei pamacius II bruksniukus.

sveikinimai 4u.gif nera nieko nuostabaus matyt keturias i tave tiesiancias rannkytes tai nuostabu wub.gif

linkiu drasos ir zinoma kad viskas butu super thumbup.gif
Atsakyti
Aciu labai uz sveikinimus smile.gif Norejau paklausti, ar labai pradzioje buvo sunku? gasdina mane cia kas netingi is pazistamu ir mazai pazistamu, kaip bus sunku kaip nakti nemiegosi ir pikciausia, kad sako tie kurie vos su 1 vaiku susitvarko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Repka @ 2012 10 26, 16:27)
Aciu labai uz sveikinimus  smile.gif Norejau paklausti, ar labai pradzioje buvo sunku? gasdina mane cia kas netingi is pazistamu ir mazai pazistamu, kaip bus sunku kaip nakti nemiegosi ir pikciausia, kad sako tie kurie vos su 1 vaiku susitvarko  g.gif

oi gasdino ir mane, jau tiesa pasakius vare tie gasdinimai mane is proto doh.gif bet nepasiduok ir nekreipk demesio nes kaip vienas protingas zmogus man pasake, ne kiekvienai tie dvynukai ateina, jei Dievulis skyre tau juos reiskia susitvarkysi ir viskas bus gerai thumbup.gif ta mintim ir gyvenau 4u.gif
aisku buna sunkesniu dienu , bet kam ju nepasitaiko doh.gif svarbiausia ramiai be isteriju, nes vaikuciai jaucia visas nuotaikas ax.gif kol kas man pavyksta susitvarkyt vienai be jokios pagalbos blush2.gif vyras prikimba savatgaliais ir vakarais 4u.gif jei kas idomu klausk 4u.gif butinai pasidalinsiu patirtimi 4u.gif
pradzia sunkesne buvo kol isivaziavom ax.gif bet dabar pagalvojus buvo lengviau nei dabar tongue.gif dabar viskas idomu spek saugot kad kokia sunybe neiskrestu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isella: 26 spalio 2012 - 14:54
Na tada jau klausiu, nes labai dau klaustuku turiu smile.gif Keliu savaiciu gime? Kokio svorio? Ar pati maitinote ( jei taip ar abi vienu metu ar kaip)? Ar pirkote pacioje pradzioje dvi atskiras lovytes, ar guldete i viena, o kai paaugo iskelete i atskiras? Ar dvynukes identiskos? bigsmile.gif Viskas viskas idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Repka @ 2012 10 26, 17:13)
Na tada jau klausiu, nes labai dau klaustuku turiu smile.gif Keliu savaiciu gime? Kokio svorio? Ar pati maitinote ( jei taip ar abi vienu metu ar kaip)? Ar pirkote pacioje pradzioje dvi atskiras lovytes, ar guldete i viena,  o kai paaugo iskelete i atskiras? Ar dvynukes identiskos?  bigsmile.gif Viskas viskas idomu smile.gif

gimem 36 sav. ir 4d. taip nusprende uk daktarai, nors viskas buvo ciki piki, tiesiog jie nerizikuoja, gime dukryte ELIJA 2065g. antroji dukryte IZABELE 2150g. pilnai kvepavo gavo 9-10 balu.. ax.gif is kart buvo prie mamytes nereikejo jokiu sildytuvu thumbup.gif
maitinau tik is buteliuko nes krutines atsisake nuo pirmos paros, nes pienelio pradzioja nebuvo, bet paskui pientraukiu nusitraukdavau ir buteliuku sumaitindavau, menesio laiko taip valge, paskui jau misinuku maitindavau nes pienelis dinginejo, o krutines is vis neimdavo doh.gif maitinau visad tuo paciu metu abi ( jei viena miegodavo tiesiog mieganciai ikisdavau buteliuka kad pavalgytu kartu ir neissiderintu is grafiko:)maitinimas buvo toks, susiguldydavau abi i lova ir abiem rankom pamaitindavau( buvau issitreniravus visokiom pozom, tai visai patogu buvo tongue.gif) pradzioje pirkom viena lovyte ir jos ten labai graziai miegojo iki 4 menesiuku, kai nebetilpo nupirkom antra, nei prisizadindavo nei ka:) patiko joms kartu miegot wub.gif pas mus jos identiskos wub.gif labai viena kita jaucia ir myli, stengiames visad kad valgytu vienu metu, tai kazkaip ipratom tai taip ir liko tas rezimas, pavalgo pazaidzia tada kartu miegelio eina, aisku buna isimciu kad viena miega kita ne, bet kazkaip is ritmo labai neiseinam 4u.gif
Atsakyti
Grazi istorija, sveikinimai wub.gif
Atsakyti