Įkraunama...
Įkraunama...

Šukuosenos su prisegtais plaukais

Sveikutes merginos gal kuri daretes sukuosena su pridetais plaukais,gal turite pavyzdziu wink.gif
Atsakyti
mano plaukai nera trumpi bet ploni ir kokios noreciau sukuosenos ir kuri man tiktu is mano plauku nepadarytu,tad galvoju kad pridet plauku butu pats geriausias variantas tik noreciau atsiliepimu is tu merginu kurios tokias sukuosenas tureje? wink.gif
Atsakyti
Esu mačiusi ne vieną nuotaką su pridėtais ir mano draugės segėsi per vestuves, nes po bandomosios paaiškėja, kad tobulam vaizdui truksta plaukų kiekio arba ilgio, tai kas belieka daryti, savo neužauginsi jau unsure.gif

Man tai labai gražu ilgi plaukai, sekitės merginos ir net negalvokit, kuo daugiau plaukų, kuo jie ilgesni, tuo puikesnis vaizdas, ir kai šukuosena jau padaryta, pripinta - privelta, niekam neateis i galva, kad jus ne su savo plaukais mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
As turejau nusipirkus/ tresus jie pas mane tiesus tai kai padare sukuosena ir juos susuko jie nelaike issileido labai greit .
Bet yra tresai kurie jau buna garbanoti tai tokiu atveju manau idealu.
Atsakyti
speju sita galetu buti su pridetais plaukais g.gif man tai ji grazi ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2012 10 26, 15:17)
speju sita galetu buti su pridetais plaukais g.gif  man tai ji grazi ax.gif
user posted image

Labai wub.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
dar radau bigsmile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(karameler @ 2012 10 28, 15:18)
Labai grazios as kazko pans says noreciau kaip tie garbanoti ant sono su gelem baltom tik grifka kad butu ant sono,bet labai visos grazios ir idomios wink.gif

as kazko noreciau , kad palaidu daugiau butu, vis neapsisprendziu, bet sukuosenos tikrai, kad grazios bigsmile.gif
Atsakyti

 i 
Draudžiama cituoti daugiau nei vieną nuotrauką.



 ! 
Žinutės, neatitinkančios taisyklės, trinamos.
Atsakyti
kolkas as sau apie tokia galvoju wub.gif
user posted image
Atsakyti
labai grazi wub.gif
Atsakyti