Įkraunama...
Įkraunama...

Airiški nėriniai

user posted image

pirmoji tema
antroji tema
trečioji tema
ketvirtoji tema
penktoji tema
šeštoji tema



Papildyta:
Kad nenusimėtytų šitas JPE grožis senos temos pabaigoje, pakartoju naujuose namuose

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
JPE, nuostabus sijonukas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu, Lace, uz nauja temuke 4u.gif , visoms mergaitems uz grazius zodzius 4u.gif . LM, jau anksciau esame kalbejusios apie brydziu isskaidyma- man gali nepavykti sklandziai paaiskinti bigsmile.gif . Esme ta- privalomai turi buti nuvedami trys brydes siulai, tada padarai koki trecdali brydes ir jungi i kita vieta ir taip keleta kartu, o nepabaigtas brydes uzbaigi gryztant atgal. Zodziu, nuo tos vietos kur padarei pirma bryde, ten ir turi gryzti padarius kokias 8. mirksiukas.gif siuliukas siuo atveju turetu buti ilgesnis, o kad brydes graziai "gultu" as visada darau is desines i kaire ax.gif ir nuolat reikia pamastyti, i kuria puse geriau ta bryde "kristu" g.gif . Jei bus neaisku, klausk tiksliai, bandysiu taip ir paaiskinti.
Atsakyti
Aciu Lace uz naujus namucius.
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2012 10 25, 08:09)
Kaip ir zadejau rodau ipuseta savo darbeli- sijonuka iki zemes. Foto grozio neatskleidzia, nes dirbtinis apsvietimas viska sulieja. Siaip atrodo graziai ir nors maniau, kad bus kietokas, nes  kaip visada jungiau brydemis, paemus i rankas, atrodo kaip parduotuvinis gipiuras mirksiukas.gif . Gamybos laika apskaiciuoti labai sunku, nes trukde vasara ir daug kartu buvo atidetas i sali, o siuliukai tradiciniai Hakelgarn 20, vaselis 0.55 ir milijonas brydziu mirksiukas.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


4u.gif airiskus nerinius jau pradzioje taip norejau pakomentuoti biggrin.gif tik man 3D gipiuras. bigsmile.gif

As dukrai kas vasara nuneriu po palaidine,tai siemet beieskodama ideju uztikau rumuniskus nerinius g.gif (as ju dar neissinagrinejau) SM tik airiski yra,bet lab. panasu. As tikrai nenoreciau 7-mete pasendinti unsure.gif Man patinka drugeliu- gelyciu - lapuku pasaulis wub.gif Vaikui sakyciau kaip tik g.gif
Atsakyti
http://www.supermama...?...i&img=36501

as pasirodysiu savo darbeli blush2.gif nors ir ne vietoje.Bet bus aiskiau apie ka as kalbu.
Atsakyti
JPE - sijonas labai grazus, bet... technika ir detales tobulos, manau jau reiktu, jau laikas butu zengti i tolesni etapa... bandyti kad detales nebutu ismetytos padrikai, o jungtusi i kazkokius motyvus.. manau suprasi ka turiu omenyje. Esi labai aukstam lygyje ir pats laikas jau zengti i aukstesni, ieskoti nauju budu smile.gif
nzn kaip paaiskinti, bet man graziau kai visos detales viena su kita jungiasi, kaip pvz virsutinis desinys kampas sio:
user posted image

bastinga gal nesupyks kad jos foto pasiskolinau kaip pavyzduka.. cia irgi detales graziai jungiasi viena su kita
user posted image


P.S. savaite nebuvau ir radau tiek pykcio senoje temoje kad esu pasiruosusi jusu puolimui del patarimu skirtu JPE. Taciau tokia mano nuomone, ka jau padarysi smile.gif
Atsakyti
Aciu, La Perla, as tikrai nesupyksiu wink.gif. Jau zinau ko noriu ir ka darysiu po to, bet sakiau, sikart skirta ne man sad.gif....., jei tik galimybes manes neapleis, jau zinau, kur zingsniuosiu toliau smile.gif smile.gif smile.gif. Aciu, jusu patarimai visada vietoje ir laiku wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2012 10 29, 09:41)
Jau zinau ko noriu ir ka darysiu po to

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
saunuole, lauksim nauju krypciu ir veju wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
žaviuosi airiškais nėriniais, ir jūsų darbais, pradėjau ir pati vieną darbelį, tiesa, storesniais nei jūsų mėgstami siūlai, bet pirmam kartui, išsiaiškinimui kas ir kaip daroma, pamaniau tiks biggrin.gif ir tuo labiau pasižiūrėt ar man užteks kantrybės darbą užbaigt biggrin.gif
Tikiuos nesupyksit, bet JPE, tavo darbeliai labai gražūs, kruopštūs, bet ir aš pasigendu juose piešinio biggrin.gif
O iki tavo lygio brydžių tai man dar taaaaip toli lotuliukas.gif nors po pirmo šimto jau viena kita gaunas pakenčiamai doh.gif ir kaip tau tos velnio brydės nesisuka? doh.gif kiba mano rankos kitokios? lotuliukas.gif ir tarpų ir ilgio vienodo apskaičiuot dar neišeina doh.gif bet aš kantri, į kokį penktą darbą jau bus galima žiūrėt lotuliukas.gif

gal nesupyksit jei parodysiu vieną savo darbą jungtą iš detalių, ten vienas motyvas kuris labai neblogai žiūrisi ir būtų galima pritaikyt airiškuose.
user posted image

Atsakyti
tobulas darbas mano akimis...
spalvu deriniai...
fakturos (iskilimai)...
figura....

user posted image
Atsakyti
Labai grazi suknele, man rods per youtuba maciau sita suknyte. Man tai jegine ir visiskai sutinku su La Perla thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginligster: 02 lapkričio 2012 - 14:07