Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai vestuvėse

Labukas rolleyes.gif Kaip tik planuoju vasara savo vestuves, kadangi pati turiu du sunus, tai neisvengiamai jie dalyvaus ir sventeje.Taip pat tiksliai dar zinau, jog bus keli vaikai: keli 5-6 metu, o keli 10-12...skaiciau viena vestuviu plana, tai buvo uzakcentuota, jog jei bus vestuvese vaiku is anksto pasirupinkite ju uzimtumu g.gif istikro nenoreciau , kad jie lakstytu tarp stalu ar panasiai g.gif
taigi, gal kas galetu ka patarti?
Atsakyti
Labai aktualu ir man galvojam ka daryti su musu mazaisiais sveciais is pradziu galvojom savo vaikucius kazkam palikti priziureti kai jau vaziuosime I sodyba bet apgalvoja kam paliksim pasirodo nera kam nes visi bus musu vestuvese
Atsakyti
QUOTE(karameler @ 2012 10 28, 15:30)
Labai aktualu ir man galvojam ka daryti su musu mazaisiais sveciais is pradziu galvojom savo vaikucius kazkam palikti priziureti kai jau vaziuosime I sodyba bet apgalvoja kam paliksim pasirodo nera kam nes visi bus musu vestuvese

tai man irgi lygiai tas pats drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jeigu yra atskira patalpa, galima gal pasamdyt kažkokią vaikus mylinčią auklytę, kuri turėtų noro ir gabumų juos ten užimt smile.gif gal kažkokius darbelius lipdyt,piešt, pasaką skaityt, gal kokį žaidimą kartu pažaist, galima ten ir stalą atskirą paruoš.. ir viską pateikt taip, kad ten vaikams bus 100 kartų geriau negu kur su suaugusiais nuobodžiaut smile.gif
Didesniems galima irgi paruošt žaidimų pagal jų amžių. Gal dėlionę sudėtingesnę.. gal padaryt kokias nors varžybas... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aridax: 28 spalio 2012 - 15:26
QUOTE(aridax @ 2012 10 28, 16:24)
Jeigu yra atskira patalpa, galima gal pasamdyt kažkokią vaikus mylinčią auklytę, kuri turėtų noro ir gabumų juos ten užimt smile.gif gal kažkokius darbelius lipdyt,piešt, pasaką skaityt, gal kokį žaidimą kartu pažaist, galima ten ir stalą atskirą paruoš.. ir viską pateikt taip, kad ten vaikams bus 100 kartų geriau negu kur su suaugusiais nuobodžiaut smile.gif
Didesniems galima irgi paruošt žaidimų pagal jų amžių. Gal dėlionę sudėtingesnę.. gal  padaryt kokias nors varžybas...  g.gif

Apie stalą atskirą taip pat galvojau...taip pat galvojau gal padėti reikmenų, kad turėtų is ko atvirutes jauniesiems padaryti...kuo mažiau noriu kad būtų bendroje salėje, vistiek alkoholį bus vartojantys žmonės...o dėl auklytes taip pat puiki mintis:)
Atsakyti
Vaikų užimtumas vestuvėse yra teikiama kaip paslauga, galite rinktis tik užimtumą (priežiūra, žaidimus) arba tam tikrą personažą su visais šventei reikalingais elementais, kurie parenkami pagal vaikų amžių bei jų kiekį ax.gif Tad pasidomėkite plačiau tuo ir tikrai, jei vaikučių bus daugiau, verta pasirūpinti profesionaliu jų užimtumu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(i.t.s. @ 2012 10 30, 21:30)
Vaikų užimtumas vestuvėse yra teikiama kaip paslauga, galite rinktis tik užimtumą (priežiūra, žaidimus) arba tam tikrą personažą su visais šventei reikalingais elementais, kurie parenkami pagal vaikų amžių bei jų kiekį  ax.gif Tad pasidomėkite plačiau tuo ir tikrai, jei vaikučių bus daugiau, verta pasirūpinti profesionaliu jų užimtumu  mirksiukas.gif

aciu smile.gif

kaip manote kiek reiketu moketi uz pabuvima su vaikais per nakti?
Atsakyti
Aš pasakysiu savo nuomonę apie vaikus vestuvėse. Mūsų šventėje taip pat jų buvo, bet nieko nesamdėm, atskirų stalų nedarėm ir jokių pramogų negalvojom. Vaikai patys savaime susigalvoja sau pramogų. o tai, kad jie lakto aplinkui ar šoka su visais tai taip pat nematau jokios tragedijos. O dėl to, kad toj pačioj patalpoj žmonės vartoja alkoholį, tai nereiškia, kad kažkas vaikams nutiks blink.gif
Atsakyti
Musu vestuvese bus vaiku, ir nemazai, ir beveik visi mazuliukai, 2-3 metu. Musu paciu suneliui bus nepilni 2 metukai. Taigi, vestuves 06.01, kol kas planuojam kad vaikams isnuomosime atrakcionus - batutus pripuciamus, ir pasamdysime kokia pazistama tetule kaip aukle. Taigi, jiems veiklos uzteks manau. Kadangi mes patys turime berniuka, tikrai net negalvojom, kad vaiku turi nebuti, tuo labiau, kad ir mano sese mergyte turi, vyro sesuo 2 vaikus, vyro brolis berniuka ir beveik visi bendraamziai, pypliukai tokie. Taigi, iki vakaro manau jie tures ka veikti, o vakarop, kazkas (dar nesugalvojom kas) vaziuos su vaikais namo, pamigdys.Gal tai darys mociutes, gal aukle, dar galvosim, kaip jau jos pacios nores.
Pries metus dalyvavom pusbrolio vestuvese, vaziavom kartu su maziuku praktiskai vien tam, kad savo babytei parodyciau proanuki, nes dar nebuvo maciusi, tai zinokit, su vyru pakaitom priziurejom vaikiuka, kai uzmigo, lakstem ziuret, ar neatsibudo, tai gerai atsipalaidavom, tik po vidurnakcio, kai mano mama nuejo miegoti pas anuka, o mes tada ir sokt galejom ir siaip pabaliavot.
Taigi, puikiai suprantu, kad vaikai turi but uzimti, jei ju planuojama kad bus sventeje.
O siaip visom planuojancioms sekmes! 4u.gif
Atsakyti
Musu vestuvese bus tik trys mergaites. Nieko ypatingo neruosiam, aukliu nesamdysim, prisiziures patys teveliai, mociutes pagelbes. Nupirkom spalvinimo knyguciu, vaskiniu piestuku (nusprendem, kad su jais maziausia tikimybe issipaisyt, plius suluzus vis tiek galima piest toliau), pirksim burbulu. Be to manau, kad vaikai ir patys gali sokt, isdykaut aplink. Nera butina kazkaip juos uzimt
Atsakyti
Mes kviesime į vestuves be vaikų ax.gif Nes jei kviestume, tai reiktų kviesti visus vaikus, o jų būtų nemažai: broliai vienas 11m, kitas 3m., du maždaug 2m berniukai, beveik metukų mergaitė. Gan nemažai vaikų.. Ir tikiuosi nesupyks mamos, bet esu mačiusi daug vaizdų su vaikais per vestuves šventiniame vakare.
Jie nenusėdi vienoje vietoje, taigi laksto bėgioja per visą salę, vedėjui būna sunkiau organizuoti vakaro planą, pradeda lakstyti ir cypti kaip tik tą akimirką kai pvz norima rimties, arba reiktų žiūrėti kokias skaidres ar pan. (žodžiu, kuriama nuotaika ne į temą).
Vaikai kartais pasiožiuoja su pateiktu maistu, na sumąsto,kad nevalgys to ar ano ir tėvai juos garsiai įtikėja valgyti, neretai tai pasibaigia vaiko protestu, o kartais ir ašaromis bei garsiais verksmais. Vaikams reikia veiklos, nes kitu atveju jiems greit atsibosta ir jie pradeda muistytis, ieškoti sau užsiėmimo (arba vėlgi tampa irzlūs).
Jei švenčiama sodyboje, išbėga į kiemą, o ten jei koks ežeriukas ar upė, tėvai negali atsipalaiduoti, nes vis vien viena akim seka savo mažylį. Maži vaikai labai domisi pasauliu ir bando jį pažinti viską imdami į rankas, ragaudami ir t.t. ir pan., toks vaikas negali būti šventiniame vakare vienas savarankiškas, be nuolatinės priežiūros.
Todėl kažkaip manau, kad vestuvės - ne vaikų šventė. Na bent jau ne mažų vaikų šventė (1-2m.), be to tėvai galės labiau atsipalaiduoti ir švęsti...
Atsakyti
As asmeniskai supykciau gavusi kvietima,ir butu parasyta,kad be vaiku,kad ir kaip suprasciau jaunuju prasyma,bet isizeisciau,nes jei nepageidauja mano vaiko,reiskiasi nepageidauja ir musu schmoll.gif ne su viena mama kalbejome apie tai kad dabar kas neturi leliuku ir nesupranta,ir ne is vienos esu girdejusi,kad neitu jei ju vaiku nepageidautu.Cia jau tevu reikalas rinktis ar jie nores atsipalaiduoti,tai suras kur palikti vaika. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(danuciuksss @ 2013 03 01, 17:26)
As asmeniskai supykciau gavusi kvietima,ir butu parasyta,kad be vaiku,kad ir kaip suprasciau jaunuju prasyma,bet isizeisciau,nes jei nepageidauja mano vaiko,reiskiasi nepageidauja ir musu schmoll.gif ne su viena mama kalbejome apie tai kad dabar kas neturi leliuku ir nesupranta,ir ne is vienos esu girdejusi,kad neitu jei ju vaiku nepageidautu.Cia jau tevu reikalas rinktis ar jie nores atsipalaiduoti,tai suras kur palikti vaika. unsure.gif

pas mus bus vaiku,tai galvoju kazka reikes pagalvoti kuom juos uzimti,ir perspesiu tevelius,kad yra ezeras ir lai pasaugo tuos savo vaikiukus drinks_cheers.gif
Atsakyti