Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvėlės, sandėliukai, kioskeliai, turgus...

QUOTE(Nepasimetusi @ 2008 09 30, 03:49)
Buvau uzejusi i aistruole, tai tiek idomybiu radau, kad net i darba pavelavau  biggrin.gif  doh.gif
Nemazai collistar prekiu is vasaros kolekcijos, tai manau tikrai nebus pasene, ir kainos labai geros. Nusipirkau lupdazi uz 26litus (tai pat vasarines kolekcijos), labai fainas. Ir dar labai apsidziaugiau radusi make up forever gaminiu, ir seseliu ivairiu spalvu yra, ir lupdaziu. Ir nera taip kad butu nutrintos prekes, viskas dezutese, viena lupdazi issukau tai atrode tobulas  wub.gif  ir kainos mazos, pvz lupdaziai ~20 litu kainuoja. Tai nusprendziau artimiausiu laiku dar uzsukt ir nuodugniai isnagrinet ka turi  biggrin.gif 
Beje norimo lupdazio radau tik meginuka, bet pasiteiravus rado butent ta numeri spinteleje  ax.gif  tai vadinasi nera taip kad paskutinius likucius pardavinetu  rolleyes.gif



o kur tu ten make up forever radai bigsmile.gif ? dabar jau senokai ten nesilankiau, bet situ niekad nepastebejau blush2.gif o collistar tai irgi kartais apsiperku greit negendanciu dalyku- paskutini kart pirkau biria pudra silk effect- kainavo 35lt. sarmoj maciau 119 atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 10 01, 23:49)
o kur tu ten make up forever radai bigsmile.gif  ? dabar jau senokai ten nesilankiau, bet situ niekad nepastebejau blush2.gif  o collistar tai irgi kartais apsiperku greit negendanciu dalyku- paskutini kart pirkau biria pudra silk effect- kainavo 35lt. sarmoj maciau 119 atrodo ax.gif


make up forever būna prie kasos
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 10 02, 09:40)
make up forever būna prie kasos



jau nebe, vakar buvo desineje kampe, kaip atskiras stendukas kur ankscau piere carden buvo. na tarp deboros ir tualetiniu vandenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita8352 @ 2008 10 02, 13:23)
jau nebe, vakar buvo desineje kampe, kaip atskiras stendukas kur ankscau piere carden buvo. na tarp deboros ir tualetiniu vandenu  smile.gif



katik is aistruoles- tai makeup forever yra ir prie kasos ir ten kur pierre carden- ten daugiau visko, bet vistiek spalvos labai be rysio- vien tik labai ryskios, o lupdaziai vien labai tamsus arba roziniai unsure.gif tiesa nusipirkau piestuka- jis skirtas lupoms bet as naudosiu akims- tamsiai tamsiai bordinis, beveik violetinis, kainavo 16lt thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, gal Jus skirtinguose miestuose "Aistruolej " buvot, a? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2008 10 02, 18:09)
Merginos, gal Jus skirtinguose miestuose "Aistruolej " buvot, a? biggrin.gif


nope, mes visos iš Vilniaus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2008 10 01, 22:25)
Parfum exprese grynas pilstukas,kur jūs matot originala tokiom kainom  schmoll.gif
Geras daiktas niekada nebūna pigus.parfum expreso kvepalai niekad gerai nelaiko,o ir pats purškimo mechanizmas ne vienai sulūžo po keleto panaudojimų unsure.gif
Taip kad,niekad kosmetikai ir kvepalam negailėjau,ar čia ar čia tas 10-20lt,nu tegul bus ir 30Lt skirtumas,bet nereikia sukt galvos-tikras ar ne.
Nors ir pačioj siuntoj skirtoj Kristianai,sulaikė prekių už kelis milijonus litų padielkas,taip kad bazuojamės prekintis į užsienį,man kažkaip ten patikimiau  blush2.gif  biggrin.gif



neitiketina, negali but, ten pigiau nes nereikia nuomos tokios kaip kristianoj, ir dvidesimt konsultanciu islaikyt, na kitaip tariant, kurias islaiko klientai turintys galimybe prabangesneje parduotuveje isigyti 40lt brangesni produkta.. o kiek ko pirkau, jokiu priekaistu, ir sau ir mb pirkau, laikosi super, tie patys kur pirkti duty free ir expresse, tai expresse ilgiau laiko, mb isvis kvepalai laikosi savaite spintoj:)..
Atsakyti
Kiek Jūs galite dergt tą Parfumexpresą doh.gif Siutas jau ima kai skaitai visokias nesamones apie pilstukus lotuliukas.gif
Geriau pažiūrėkit kokios konsultantės dirba sarmoj.
Nuėjau praeitą sav į sarmą, pauostyt poros kvepalų.Ir paklausiau ar dar vienų neturi, sako ne.Sakau mačiau lyg Parfumexpresse jau atsirado, o konsultantė pažiūrėjo į mane karviškom akim ir sako, tai ten NEORGINALAI doh.gif
Nieko aš jai nesakiau, bet nedaug tetrūko. Ar joms čia moka už tokį šmeižimą ar kurį galas... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(devintas dangus @ 2009 02 25, 14:16)
Kiek Jūs galite dergt tą Parfumexpresą doh.gif  Siutas jau ima kai skaitai visokias nesamones apie pilstukus lotuliukas.gif
Geriau pažiūrėkit kokios konsultantės dirba sarmoj.
Nuėjau praeitą sav į sarmą, pauostyt poros kvepalų.Ir paklausiau ar dar vienų neturi, sako ne.Sakau mačiau lyg Parfumexpresse jau atsirado, o konsultantė pažiūrėjo į mane karviškom akim ir sako, tai ten NEORGINALAI doh.gif
Nieko aš jai nesakiau, bet nedaug tetrūko. Ar joms čia moka už tokį šmeižimą ar kurį galas... blink.gif

sutinku. kristiana ir parfumexpress kvepalus perka is tu paciu tiekeju ir jokio skirtumo tarp kvepalu pirku is krist. ir parfex. nera schmoll.gif
Atsakyti
Na aš manau,jog geriau sumoketi daugiau ,nei paskui gailetis kai kvepalai visai nelaiko,bet aisku buna atveju,jog ir prabangus kvepalai visai nelaiko.
Noriu pritarti tai mamytei,kuriai nepatiko sarmos konsultante.
Man irgi ne karta taip buve jog nueini nusipirkti kosmetikos ar kokiu kvepalu, ir jei pauostai keleta ir nieko neperki tai dar turi jaustis kaltas,jog isvis cia atejai schmoll.gif
4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos , istiko mane tokia beda , man pradejo niezeti akis nuo tuso :/ gal kas is jusu zinote koks tusas yra pagamintas is naturaliu medziagu ? ar bent kad kuo maziau chemijos turetu tusas ?
Atsakyti
Parfumexprese galiojimus paziurekit atidziau,jie prekiauja daug kuo,ka Kristiana yra parsidavusi pries pora ir daugiau metu...
Atsakyti