QUOTE(mintas @ 2012 11 01, 23:54)
Kai su architektu derinau projektą, prisiskaičiau visokių nesamonių, kad plokščias yra pats pigiausias stogo variantas. Dabar taip jau nemanau, bet kaina jo ne ką didesnė nei šlaitinio stogo.
Po apšiltinimo darbų, aš manau, kad man pavyko pasiekti idealų stogo apšiltinimą be jokių šalčio tiltelių, eliminuojant bet kokią problematiką dėl medžio buvimo stogo konstrukcijoje.
Nemanau kad man kada kils problemų, dėl sniego apkrovų.
Stogo darbai yra vykdomi tikrai labai patogioje horizontalioje aikštelėje. Mažesnė rizika nusiversti nuo stogo. Horizontalus stogas ateityje nesunkiai gali virsti eksploatuojama terasa su atsiverenčiu visai gražiu vaizdu.
Šeip tai daug pliusų. Aišku ir minusų yra. Spėju visi prisiklausę apie prastą sovietinių plokščiastogių namų hidroizoliaciją. Po stogo apipurškimo PUR, manau su šia problema man susidurti neteks.
labai nuoširdžiai džiaugiuosi ir linkiu kad taip ir būtų
PUR galima apsipurkšti ir šlaitinį, kaip Biesas66 minėjo. Dėl eksploatuojamos aikštelės - atsargiai

norint tokią turėti - labai nemažai investuoti reiks

nesusigundyk. dėl sniego apkrovų gal problemų ir neturėsi, bet vien dėl to, jog atsargos koeficientas labai didelis. Jei šlaitinis stogas bus virš 35 laipsnių tai sniego apkrova mažai aktuali, bet lieka vėjas. šlaitinis turi murlotą, plokščias -parapetus ir visus vidinius kampus, lietus nusiveda dažniausiai per vidų. beje, su šlaitinio pastoge gauname mansardines patalpas, plokščio stogo atveju - jau turi statyti pilnavertį aukštą. Bet kas link stereotipų - tu teisus, pagrindinės baimės yra hidroizoliacija, kas nėra visai iš piršto laužta. Nėra tiek daug žmonių taip pažangiai mąstančių kaip tu