Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui. Realios.

Man neprabangus tarkim šilkinė košė, žirnių košė ar kokia mirkė... ar dar kas reikalaujantis mažai paruošimo ir ne daug kainuojantis. Tarkim paprastai keptos bulvės prie neprabangių, o fri, jau prabangiai... juk ir kavinėse\restoranuose dienos patiekalai būna su virtom bulvėm, o jau vakarienei su fri (bent seniau taip būdavo). Tai man ta prasme toks prabangus meniu 4u.gif
Lašiša kaip ir prabangi žuvis, bet nepasakyčiau kad taip jau brangi... čia vos iš koto prieš mėn. neiškritau - sūdyta silkė tiek pat kainavo kaip atvėsinta lašiša doh.gif , o kažkaip mano galvoja silkė biednas valgis.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 11 30, 16:59)
Lašiša kaip ir prabangi žuvis, bet nepasakyčiau kad taip jau brangi...
čia vos iš koto prieš mėn. neiškritau - sūdyta silkė tiek pat kainavo kaip atvėsinta lašiša  doh.gif , o kažkaip mano galvoja silkė biednas valgis.

Man brangi, tiek rukyta, tiek sviezia. Upetakis kiek pigiau, bet ir tai islieka brangu, tai tarkime ji pirksiu tik kaledoms. Bet siaip kasdiena jos tikrai negaletume valgyti.
Pas mus kruopos valgomos tik kaip garnyras, bet ne tu tikruju kosiu pavidale. Ir net maziems vaikams ju cia neduoda, vietoj ju rekomenduoja darzoviu sriubas (jei vakarienei). Tai is kosiu darau tik manu mazajam ir retkarciais vyresniajam, nes megsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pireja: 30 lapkričio 2012 - 17:25
Tai kad kainavo arti 10 Lt tiek lašiša, tiek silkė 4u.gif . Lašišai buvo akcija... dabar va žiūrėjau akcija rimi 14 Lt, o silkė kodėl tokia brangi nežinau, matyt jau prieškalėdinis pabrangimas blush2.gif
Kodėl košių negaminat? ta prasme supratau, kad visos forume čia negamina blush2.gif ar tik jūs ax.gif
Atsakyti
O kaip suprasti ta prabangos preke? Ja perkate reciau, ar neperkate?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 11 29, 22:49)
O jūs skaičiuojat kiek konkrečiai koks patiekalas kainuoja? ar tik mėnesio išlaidas?

Tik mėnesio skaičiuoju, nes nėra motyvo skaičiuot kaštus kiekvieno patiekalo. Iš akies vis tiek daugmaž aišku, kas pigiau, kas brangiau.

QUOTE(bytte @ 2012 11 30, 18:11)
o silkė kodėl tokia brangi nežinau, matyt jau prieškalėdinis pabrangimas blush2.gif

Silkės subrangę jau kokį pusmetį, jei ne daugiau unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Meger @ 2012 11 30, 18:26)
O kaip suprasti ta prabangos preke? Ja perkate reciau, ar neperkate?

Na prabanga gali būti ir įperkama, bet retai, ir visiškai neįperkama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 11 30, 18:51)
Tik mėnesio skaičiuoju, nes nėra motyvo skaičiuot kaštus kiekvieno patiekalo. Iš akies vis tiek daugmaž aišku, kas pigiau, kas brangiau.

Na prabanga gali būti ir įperkama, bet retai, ir visiškai neįperkama ax.gif


As irgi bandau tik menesio skaiciuot. Patiekalus mazdaug isivaizduojam, o skaiciuojam kaip sutaupyt nekeiciant maitinimosi iprociu (vis dar ismetu daug maisto sad.gif )

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2012 11 30, 18:26)
O kaip suprasti ta prabangos preke? Ja perkate reciau, ar neperkate?

na aš pavartojau prabangiai labiau ta prasme šventiškai\poniškai. Ji reikalauja daugiau laiko pagamint, atrodo skaniau, kažkiek gaunasi ir brangiau tiek dėl papildomų ingridientų, tiek dėl pagrindinių.

Pas mus maistas visas suvalgomas, tai tenka kažką keisti norint sutaupyt g.gif . Bet kai aš tokia puiki virėja doh.gif , aš net picos padorios nemoku pati iškept cray.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 11 30, 19:33)
aš net picos padorios nemoku pati iškept cray.gif

Tai dar nevėlu biggrin.gif Tikrai neprilygsta čiliakų picos naminėms.
Atsakyti
Jooo... O sakiau, kad pasistengsiu lapkritį pataupyti... Nė velnio neišėjo unsure.gif Išleidau 392.86 (spalį buvo 382.79, na, nors 400 nebeviršiju)

Pietūs kavinėse
39 Lt 9.93% (sumažinau išlaidas nuo 91.5 Lt, 23.90%)
Saldumynai/šlamštmaistis
49.25 Lt 12.54% (sumažėjo nuo 61.5 Lt, 16.07%)
Pieno produktai
34.9 Lt 8.88% (sumažėjo nuo 48.61 Lt, 12.70%)
Mėsa, žuvis, paštetai, kons., dešr.
74.35 Lt 18.93% (daugiau gaminant namie padidėjo nuo 34.63 Lt, 9.05%)
Pagamintas maistas, pusf.
25.63 Lt 6.52% (sumažėjo nuo 28.31 Lt, 7.40%)
Padažai, aliejai, prieskoniai
50.33 Lt 12.81% (stipriai padidėjo nuo 26.73 Lt, 6.98% blink.gif pamenu tik kad pirkau 2 butelius aliejaus...)
Kiaušiniai
18.86 Lt 4.80% (sumažėjo nuo 25.04 Lt, 6.54%)
Vaisiai, riešutai, sultys
33.62 Lt 8.56% (padidėjo nuo 24.23 Lt, 6.33%)
Daržovės (šv., šald., kons.)
42.81 Lt 10.90% (stipriai padidėjo nuo 19.83 Lt, 5.18%, matosi, kad baigėsi savų pomidorų sezonas...)
Kruopos, pupelės, makaronai
22.33 Lt 5.68% (truputį padidėjo nuo 18.04 Lt, 4.71%)
Duonos gaminiai (beveik neperkam duonos)
1.79 Lt 0.46% (sumažėjo nuo 4.38 Lt, 1.14%, turbūt nebeišskirinėsiu atskiros grafos, kaip kad nebedarau gėrimams, nes jau antrą mėnesį jų neperku)


Tokios tokelės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 30, 19:41)
Tai dar nevėlu biggrin.gif Tikrai neprilygsta čiliakų picos naminėms.

man rankos nebekyla, tiek kartų bandyta verysad.gif . Nežinau kodėl viskas taip š gaunas, pyrago nesu nei vieno iškepus, visad košė apsvilus kažkokia ir tiek... ką moku tai vištą iškept ir sriubas visokias išvirt. Seniau dar mėsiškus visokius patiekalus mokėdavau, bet kažkaip paskutiniu metu nei tas nesigauna skaniai.
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2012 11 30, 19:52)
Jooo... O sakiau, kad pasistengsiu lapkritį pataupyti... Nė velnio neišėjo unsure.gif Išleidau 392.86 (spalį buvo 382.79, na, nors 400 nebeviršiju)

Padažai prieskoniai gal ilgiau nei mėnesį bus naudojami, tai gruodį jau jiems nereiks skirti tokios sumos smile.gif
Mums irgi labai pasijautė, kad daržovės iš sodo baigėsi.
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2012 11 30, 19:54)
man rankos nebekyla, tiek kartų bandyta  verysad.gif . Nežinau kodėl viskas taip š gaunas, pyrago nesu nei vieno iškepus, visad košė apsvilus kažkokia ir tiek... ką moku tai vištą iškept ir sriubas visokias išvirt. Seniau dar mėsiškus visokius patiekalus mokėdavau, bet kažkaip paskutiniu metu nei tas nesigauna skaniai.

O kas nesigauna - pats padas?
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 30, 19:55)
O kas nesigauna - pats padas?

Aha, sudega visada.
Atsakyti