Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija cukrumu, vašku namų sąlygomis

Sveikos 4u.gif
jei tokia temutė jau yra tai atsiprašau tiesiog nėra tiek daug laiko visko peržiūrėti smile.gif
Bandžiau namų sąlygomis depliuotis pirkau vaško kasečių šildytuvą deja man nepavyko niekas, neišrauna plaukelių visų ir lieka daug vaško kurį sunku nuvalyti po to vaikščiodavau lipni, nzn gal ka ne taip darydavau, todėl noriu kad atsirastų bendraminčių ir pasidalintų patirtimi apie depiliaciją namie, gal kas bandėte cukrų virti ar pavyko? ir šiaip idomu būtų sužinoti ka naudojate, kaip naudojate 4u.gif jug ne visos turim begales pinigėlių lakstyti po grožio salonus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jarida @ 2012 11 05, 11:54)
Sveikos 4u.gif
jei tokia temutė jau yra tai atsiprašau tiesiog nėra tiek daug laiko visko peržiūrėti smile.gif
Bandžiau namų sąlygomis depliuotis pirkau vaško kasečių šildytuvą deja man nepavyko niekas, neišrauna plaukelių visų ir lieka daug vaško kurį sunku nuvalyti po to vaikščiodavau lipni, nzn gal ka ne taip darydavau, todėl noriu kad atsirastų bendraminčių ir pasidalintų patirtimi apie depiliaciją namie, gal kas bandėte cukrų virti ar pavyko? ir šiaip idomu būtų sužinoti ka naudojate, kaip naudojate 4u.gif jug ne visos turim begales pinigėlių lakstyti po grožio salonus  mirksiukas.gif


Youtubas( how to make wax for hair removal at home) uzkimstas video su receptukais, bei paaiskinimais kaip namuose pasigaminti cukraus pasta:) Taip, cukraus pasta lengviau nusivalo, taciau su ja darbuotis reikes pramokti. Siaip gerai, bei kokybiskai atlikti cukraus depiliacija yra sunkiau nei vasku. Bet juk tam ir gyvenam, kad mokintumemes, pazintume, ismoktume;) Receptai tikrai nera sudetingi, ir salyginai nebrangiai iseina. Galbut depiliacija vasku nepavyko del netinkamo plaukeliu ilgio? Galbut netinkamas ar tiesiog prastas vaskas pasitaike?

Atsakyti
Maciau kaip pasigaminti cukraus pasta reiks bandyti, o del vasko tai nzn pirkau profesionaliam naudojimui viska ir vaskus keiciau visvien nesigaudavo, plaukeliu ilgis tikrai geras nes pas kosmetologe eidavau su tokiais is kart nuraudavo smile.gif
Atsakyti
As visai noreciau isbandyti depiliacija cukrumi bet nelabai suprantu tas instrukcijas anglu kalba blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jarida @ 2012 11 05, 12:54)
Sveikos 4u.gif
jei tokia temutė jau yra tai atsiprašau tiesiog nėra tiek daug laiko visko peržiūrėti smile.gif
Bandžiau namų sąlygomis depliuotis pirkau vaško kasečių šildytuvą deja man nepavyko niekas, neišrauna plaukelių visų ir lieka daug vaško kurį sunku nuvalyti po to vaikščiodavau lipni, nzn gal ka ne taip darydavau, todėl noriu kad atsirastų bendraminčių ir pasidalintų patirtimi apie depiliaciją namie, gal kas bandėte cukrų virti ar pavyko? ir šiaip idomu būtų sužinoti ka naudojate, kaip naudojate 4u.gif jug ne visos turim begales pinigėlių lakstyti po grožio salonus  mirksiukas.gif

As dar pernai gimtadieniui dovanu uzsisakiau aparaciuka namuose depiliuotis ir pigiau ir greiciau ir laiko daug susitaupo. Man viskas pavyksta ciki. Gal vaskas nekokybiskas, as nusipirkus 3 rusiu, tai visgi jauciasi skirtumas, bet siaip efektas yra su visais. Uzsitepusi vasko uzklijuoju juostele ir dar gerokai patrinu, 3-5 kart pirmyn atgal, kad geriau vaskas priliptu, o tada jau raunu. Aisku labai maziuku plaukiuku nepaima, bet ir kosm.kabinete su pincetu ispesioja... Nusipirk butinai aliejuka po depiliacijos, jis ir oda nuramina ir vaskas su juo nusivalo, reikia siek tiek patrinti su servetele, jei kiek ir lieka, tai tikrai nedaug. Sekmes
Atsakyti
Sveikos, šiandieną aš nusipirkau cukraus pastą, žiūrėsime kaip seksis, nes su vašku jau 2 metus iš eilės bikini zoną, rankas depiliavau, bet dabar noriu cukraus pastą išbandyti, mačiau parodoje,kad labai gerai nusidepiliavo, pati dar kažkaip nedrįstu bikini, bet kojas reikės išbandyti, gal viskas sklandžiai pavyks, kadangi rytoj užsirašiau į vakuuminius masažus, tai neisiu nesusitvarkiusi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skin2013 @ 2013 01 07, 13:40)
Sveikos, šiandieną aš nusipirkau cukraus pastą, žiūrėsime kaip seksis, nes su vašku jau 2 metus iš eilės bikini zoną, rankas depiliavau, bet dabar noriu cukraus pastą išbandyti, mačiau parodoje,kad labai gerai nusidepiliavo, pati dar kažkaip nedrįstu bikini, bet kojas reikės išbandyti, gal viskas sklandžiai pavyks, kadangi rytoj užsirašiau į vakuuminius masažus, tai neisiu nesusitvarkiusi  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Na ir kaip sekesi?
as einu dabar bikini depiliuotis cukraus pasta, zymiai maziau skauda nei vasku tik aisku ir kainuoja doh.gif
Atsakyti
Cukraus pastą išsivirt pavyko tik iš antro karto... bet va... išmokt ja naudotis, tai nežinau per kiek kartų pramoksiu biggrin.gif Išbandžiau šiandien pirmą kartą, laukiau pusę valandos kol pravės, vis tiek man per karštas buvo, matyt aš čia jau labai jautriai reaguoju į karštį, ar kaip ... bet net odos lopinėlį nuplėšė blink.gif doh.gif po to tikriausiai per storai tepiau. Galiausiai nieko ta pasta man nebepešė.
Bet manau, kad vėliau dar pamėginsiu.
Atsakyti
SVEIKOS MERGINOS.O AS PASKUTINIU METU TIK SU CUKRUMI DEPILIACIJA DARAUSI:PASIDARAU SIRUPA:CUKRUS IR CITRINA,VANDUO.PALAUKIU KOL ATVES,TADA PIRMIAUSIAI UZLASINU ANT PIRSTO,JEI KARSTA PIRSTUI:REIKSIA PER KARSTAS.KAI PIRSTAS ARBA LIEZUVIS NORMALIAI REAGUOJA:TEPU SLUOSNIUKA ANR REIKIAMOS VIETOS,TADA UZDEDU JUOSTELE,GERAI PATRINU,IR TADA TRAUKIU LAUK.NUOSTABU!JOKIU PARAUDIMU,JOKIU SPUOGELIU.
JEI PRADEDA VESTI,IR TURITE MIKROBANGE:TAI 2 SECUNDEM IMESKITE I VIDU,JEI NE ,PO PUODU PASIRUOSKITE ZVAKUTE:PALAIKYS REIKIAMA SILUMA smile.gif
Atsakyti
Šiandien pabandžiau vėl. Išsivirė labai gerai iš kart thumbup.gif Penkiolika minučių viriau ant dujinės viryklės. Neskaudžiai raunasi man tie plaukeliai, tik man besidepiliuojant, stingti pradėjo, tai kita kartą reiks kažkaip sugalvot, ar tai į bliūdelį su karštu vandeniu įmerkt ar kažką tokio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dumb: 22 sausio 2013 - 17:10
QUOTE(dumb @ 2013 01 22, 17:11)
Šiandien pabandžiau vėl. Išsivirė labai gerai iš kart  thumbup.gif  Penkiolika minučių viriau ant dujinės viryklės. Neskaudžiai raunasi man tie plaukeliai, tik man besidepiliuojant, stingti pradėjo, tai kita kartą reiks kažkaip sugalvot, ar tai į bliūdelį su karštu vandeniu įmerkt ar kažką tokio.

arba dek i dubeni su karstu vandeniu ir karts nuo kartoi pilk naujo karsto vandens,nes ir vanduo atsala.
arba pastatyk dubeni virs zvakes(as taip darau:padedu dvi nedidelis zvakutes,paskui tokias groteles ir ant groteliu dubeni su sirupu.taip islieka siltas)
arba kai pradeda vesti kisk i mikrobange,jei turi,2 sekundem.
man irgi neskauda ir plius oda lieka minkstesne negu kad po normalios depiliacijos su pirktiniu vasku.

kaip tik siandien atejo drauge,tai antakius su vasku sutvarke,bet va tpo to paraudo is karto.
Atsakyti
nu saunuoles kad issiviret ta mase reiks ir man bandyt, o gal galit surasyti kiek ko dedat jei nesunku, kada ji pradeda stingi mazdaug eina kojos puse nuplest? smile.gif ir dar kaip jus paimat viena kazkoki gabaliuka papesat metat lauk ir vel kita imat? as tu juosteliu neturiu gal ir be ju gaunasi?
Atsakyti