Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinės pedagogės

Vaikų socializacija per mokslo metus arba stovyklos. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos!
Ar dar yra čia besilankančių? Labai reiktų konsultacijos unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, socialinės pedagogės. Nebeišmanau, kur kreiptis, tai sumąsčiau paklausti Jūsų. Labai tikiuosi, kad atsakysite.

Gavau darbą darželyje, kurį pradėsiu jau greitu metu. Studijų metu viskas buvo orientuota į darbą mokykloje, kur pagrindinis darbo metodas - pokalbis. Darželyje yra kitaip. Viskas vyksta žaidimo forma. Tik bėda - aš nerandu, kokie tai žaidimai turi būti, kaip žaidžiant prakalbinti, suprasti vaiką ir t.t.

Internete nepavyksta rasti. Randu visko - apie socialinio pedagogo funkcijas, principus, galimas socialines problemas ir kitus jau žinomus dalykus; kalbant apie ikimokyklinio amžiaus vaikus, randu irgi visko - kad socialinė - pedagoginė pagalba jiems svarbi, kad svarbu viską daryti per žaidimus.

Bėda - niekaip nepavyksta rasti socialinio pedagogo darbo metodų su tokio amžiaus vaikais, to, kokie tie žaidimai turėtų būti.

Gal yra dirbančių ar tiesiog žinančių, KAIP, KOKIAIS METODAIS socialinis pedagogas turėtų dirbti darželyje? Galbūt parekomenduotumėte kažkokių leidinių? Būčiau labai labai dėkinga.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Ar priimsit į savo šaunų būrį? Esu socialinė pedagogė, dirbu pagrindinėje mokykloje nuo 2008 metų.
Atsakyti
Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazija vis dar ieško socialinio pedagogo. Daugiau informacijos svetainėje https://didziasalis.lm.lt/ - konkursas pratęsiamas.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Nusprendziau papildyti jusu gretas. Kadangi jau turiu aukstaji issilavinima ir pedagogo kvalifikacija, turiu dvi alternatyvas:
1. http://leu.lt/lt/sef...ams/100126.html Kaina uz semestra apie 500 eur, pabaigusi gaunu studiju pažymėjima, kuriame nurodoma, jog asmuo igijo socialinio pedagogo kompetencijas
2. MRUNI Socialines pedagogikos bakalauras (turintiems pedagogo kvalifikacija studijos irgi truks 1,5 metu). 900 eur uz semetra.

Ka jus pasirinktumete ir kodel?

Is anksto dekoju uz pagalba apsisprenziant 4u.gif
Atsakyti
Net neabejodama rinkčiausi antrąjį variantą, nes žymiai pranašesnis. Diplomas vertingesnis už pažymėjimą. 4u.gif
Atsakyti
Leu planuojama prijunti prie VDU, tad kazin ar salygos isliks tos pacios smile.gif
Atsakyti

Laba diena, kolegės :)

Esu socialinė pedagogė, kuri tik dabar pradeda savo karjerą, gyvenimą šiame amplua :) Prieš 7 metus baigiau ŠU, ir nuo vasario pradedu dirbti kūdikių namuose. Labai norėčiau jungtis į jūsų būrį, nes tikrai būtų smagu sulaukti jūsų patarimų ir pabendrauti bendromis temomis. Labai norėčiau sulaukti jūsų minčių nuo ko pradėti? Kaip jūs pradėjote savo veiklą? Iš kur semtis idėjų šventėms, renginiams, užsiėmimams, kurie labai svarbūs vaikučiams...Taip pat jų ugdymui, nes dirbsiu su specialiųjų poreikių vaikučiais iki 6 metų. Žodžiu, esu "žalia", todėl jaudinuosi ir tuo pačiu džiaugiuosi, pagaliau pradėjusi dirbti tai, ką mokiausi ir kuo visada norėjau būti :) 

Atsakyti

Sveikos kolegės,

 Tikiuosi, kad priimsite į savo būrį esu naujokė baigiau SU prieš 10 metų ir gyvenime nesu dirbus nieko panašaus, o nuo ryt dienos važiuoju į darbą soc. pedagoge dirbti. Kaimo mokykla nedidelė tik 32 vaikai  jungtinės klasės 1-4 ir 5-8 dirbsiu 0,5 etato  Labai bijau, stresas ir kojos linksta. Daug klaustukų ir baimės. Skaitant jūsų forumą klaustukų dar daugiau atsirado:)  Tikiuosi priimsite ir iškilus klausimui galėsiu kreiptis į jus patarimo ar pagalbos nes manau man tikrai jos prireiks. 

Gal kažkas kažką galėtų patarti, rekomenduoti ką kaip nuo ko pradėti į ką dėmesį sutelkti pirmoje vietoje ir t.t... nes praktikos 0, tik kiek atlikau studijų metu 

Atsakyti

Sveikos kolegės,

 Tikiuosi, kad priimsite į savo būrį esu naujokė baigiau SU prieš 10 metų ir gyvenime nesu dirbus nieko panašaus, o nuo ryt dienos važiuoju į darbą soc. pedagoge dirbti. Kaimo mokykla nedidelė tik 32 vaikai  jungtinės klasės 1-4 ir 5-8 dirbsiu 0,5 etato  Labai bijau, stresas ir kojos linksta. Daug klaustukų ir baimės. Skaitant jūsų forumą klaustukų dar daugiau atsirado:)  Tikiuosi priimsite ir iškilus klausimui galėsiu kreiptis į jus patarimo ar pagalbos nes manau man tikrai jos prireiks. 

Gal kažkas kažką galėtų patarti, rekomenduoti ką kaip nuo ko pradėti į ką dėmesį sutelkti pirmoje vietoje ir t.t... nes praktikos 0, tik kiek atlikau studijų metu 

Atsakyti
Gal kuri parašytumėte kokia maždaug soc pedagogo alga yra? Dėkui
Atsakyti