Įkraunama...
Įkraunama...

Šneka vaikai

Na gi mamytės buvo labai įdomu ir smagu skaityti Jūsų vaikučių minteles, tai gi siūlau pratęsti temytę ir pasidalinti gražiausiomis vaikų mintelėmis wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo torčiukas: 07 lapkričio 2012 - 17:14
Na negi jūsų vaikiukai nepasako nieko linksmo wink.gif.
Atsakyti
As darau taip kaip as noriu thumbup.gif
kai ka nors ispila ar pridirba , ein tvarkyt ir sako mama, dabr neziurek i mane doh.gif
Atsakyti
"Ar užaugusios musės virsta bitėmis?" lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano trimetis žiūri savo nuotraukas ir sako: 'Čia du mano tėčiai - vienas krikšto, o kitas kitoks'. lotuliukas.gif
Arba aiškina, iš kur mes atsiradom: "Aš nusilipinau iš plastelino ir pasidariau gyvas. Ir sesė nusilipino iš plastelino ir pasidarė gyva. Ir mama, ir tėtis. Tik broliukas ne. Broliukas išlindo iš pilvuko ir iš karto buvo gyvas."
Atsakyti
mano sunui priekyje yra tarpelis tarp dantuku. kai jis kanda mesyte ar kazka panasaus jam toj vietoj nenusikanda ir ji tai erzina. tai karta valgo mesa ir klausia: mamyte, kodel pas mane tas tarpas yra? sakau, nezinau, jonuk, kai isdygs kiti dantukai tai gal tarpo nebebus. sunus: a tai kai as uzaugsiu is pilvo islys dantukas ir atsiras cia, ane? biggrin.gif
dar, pjaustau kazka pasidejus tiesiai ant stalo (stalas senas, nebesaugom labai) sunus man sako: vaikeliuk, nesupjaustyk stalo.

vietoj zodzio sulankstyti visada sako sujaukti. tai karta nurinkom skalbinius sunus ir sako: mama, tu dabar sujauksi juos?

valgom ir sunus paprase batono. as duodu riekute is batono vidurio sunus ir sako: mama, as noriu to batono, kur su didele nugara ( turejo omeny kampeli)

karta valgem rukyta zuvies isklotine. sunus su pirstuku pakabino zuvytes ir kisa ta mesyte zuviai i burna. sakau: jonai, ka darai? sunus: zuvis irgi nori savo uzpakali paragauti

sunui 3.5metuku
Atsakyti
Dukrai 4 metai.
Drauge laukiasi, dukrai idomu kas gims, aiskinu kad mergaite, kad gydytojas taip sake. Dukra: o is kur jis zino kad mergaite, jeigu dar plaukai trumpi??? biggrin.gif

Kai buvo 3 metuku:
Jeigu tik pamato kad sedziu rimta, visada prieina ir sako: mama, ko sedi susiraukus?? Gal sypsena nusipiesk?!!! biggrin.gif
Atsakyti
Per televizija sunus 5m. mato vestuves ir sako : Ziurek cia kunigelio balius

Sunus siaucia su teciu ir praso baigti kutenti: teti pastok [sustok]

Tetis: - gal eik jau miegoti. Sunus– Negaliu, man smegenys sako neiti miego.

Nupiese man piesini ir sveikina (nors visai ne mano gimtadienis): Sveikinu su gimimo diena kad nusipirktum sau daug auskaru, dar nusipirktum lempu, ir dar popieriaus nusipirktum daug, kad galetum uzsirasyti ka dar nusipirkti, sveikinu. lotuliukas.gif
Atsakyti
Pagaliau prisiprasau 3m.sunaus buckio. Tas prisispaude prie lupu ir sukioja galva.
as nustebus, sakau: ka cia tu darai?
Sunus: dede taip daro.
Sakau:koks dede?
Sunus: tas dede per telika (rodo i telika) smile.gif

Kai dukra dar buvo mazyte, tai jai visos juros buvo palangos. Tai ji karta ir sako: Mama, o siaures jura, tai senio salcio palanga? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migluzee: 20 lapkričio 2012 - 22:40
O mano broliukas sausus pusrycius vadindavo SAUSAIS PUSPROCIAIS 4u.gif
O dar jis labai mielas, nuolat pasisako kaip myli, tai viena kart ant lentos surase myliu teti myliu mama, visi giram koks saunuolis o jis verkt pradejo. klausiam kas yra o jis ir sako: netilpo norejau pasirasyti "tevu mylimiausias sunus" biggrin.gif g.gif
Papildyta:
Prie to pacio: Bandau paskatinti, kad Kajus mokintusi:
- Mokinkis gerai, o kai uzaugsi neuzdirbsi pinigu.
-O as ir nedirbsiu, kai uzaugsiu, as pensija gausiu thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Migluzee @ 2012 11 21, 00:38)
Pagaliau prisiprasau 3m.sunaus buckio. Tas prisispaude prie lupu ir sukioja galva.
as nustebus, sakau: ka cia tu darai?
Sunus: dede taip daro.
Sakau:koks dede?
Sunus: tas dede per telika (rodo i telika)  smile.gif



Va šitaip ir mūsų panelė (3 m.) kartais padaro ir vis per tą televizorių biggrin.gif
Ir dar iš mūsų gyvenimo:
Laukiausi antro vaikelio, (dukrai buvo beveik treji) ir kartais pavartydavau knygą apie vaisiaus vystymąsi su labai spavotom iliustracijom. Viename puslapyje pavaizduotas geltonas kiaušinėlis ir link jo artėjantis pilkas spermatozoidas, dukra pamatė ir klausia "mama, kas čia?", aš, žinoma, galvoju, kaip čia man atsakyt, ar teisybę ar ką kita sugalvot, bet man nespėjus sugalvot, ji pati garsiai pateikė atsakymą "čia uogienė (kiaušinėlis), o čia šaukštas (spermatozoidas)". bigsmile.gif Man beliko tik palinksėt galva smile.gif

Dar:
Vartom vakare lovoje abi su dukra knygutę apie žvėriukus. Dukra pamačius zebrą, sako "negalima atidaryti zebro?" Mano akys blink.gif , klausiu kaip suprast, o ji toliau "negalima atidaryti zebro?" Nu aš po ilgų apmąstymų kaip ir iš kur čia ji taip sugalvojo sakau "nu negalima". Ji: "O dėdė atidarė zebrą šiandien per televizorių.." Tada prisiminiau, kad tądien rodė laidą "Žmogus prieš gamtą", kur herojus, radęs negyvą zebrą, atsipjovė jo mėsos.. ax.gif biggrin.gif

Paskui, neperseniausiai gavau iš jos gerą patarimą, ką daryti, kad plaukai neslinktų. Pamačius mane, geriančią vitaminus nuo plaukų slinkimo, paklausė: "Ką čia geri?" Aš: "Vitaminus" Ji: "Kokius?" Aš: "Kad plaukai nekristų nuo galvos". Po kiek laiko ateina pas mane su kepure ir sako užtikrintu tonu: "Reikia kepurę nešioti ir nekris tada plaukai" biggrin.gif Logiška, arne? lotuliukas.gif
Atsakyti
Musiskis (tuoj 2m) visus berniukus vadina broliais biggrin.gif
Atsakyti