Įkraunama...
Įkraunama...

Ispanija

Gal kas turite patirties ir galėsite padėti wink.gif ?

Planuojam važiuoti į Ispaniją, ir nenorim tik gulėti išvertę pilvus prieš saulę biggrin.gif

Ekskursijas ir turus siūlo mūsų firmos, kurios ir skraidina, bet lgirdėjau, kad vietoje tas pačias ekskursijas galima užsisakyti kartais dvigubai pigiau. Kaip susirasti tuos vietinius??? Ar jų yra visuose kurortuose? Bandžiau ieškoti internete, bet nelabai susigaudau... sad.gif
Atsakyti
deja, ispanijoj nera tokios situacijos, kaip turkijoj. bent jau pernai tikrai kainos buvo tik pora euru mazesnes, nei lietuviu siulomu ekskursiju. gal situacija kiek pasikeite, bet pats pirkau ekskursijas is lietuviu... ir dar nuo buhalteres pernai gavau i nosi (ji vyko pirma, as po jos), nes kai pripasakojau apie "dvigubai aukstesnes" kainas, ji liko nenuvaziavusi i andora...

smile.gif na, nespeju as viso pasaulio aplakstyti ir dar 9 menesius (kaip minimum) per sezona padirbeti ofise smile.gif todel ir informuoju apie pernykste situacija. gal kazkas jau buvo siemet ispanijoj? gal ten yra kazkokiu pasikeitimu?

jeigu atvirai, as tik susipazistu su situacija vietoje, o jokiu ekskursiju neperku nei is lietuviu, nei is vietiniu agenturu. viska organizuojuosi savarankiskai. taip as per savaite suspejau ir i andora sulakstyti (o pamaciau kur kas daugiau, nei dauguma turistu mato, esu daugiau nei isitikines, kad nelabai lietuviai zino, kur yra pirmasis A. Gaudi projektuotas parkas), ir i Madrida, ir visus tris Barselonos centrus pesciomis ismalti - ir dar turejau kelias dienas poilsiui prie juros. o buvau tik savaite laiko smile.gif
Atsakyti
Mes gyvenome Salou kurorte (ne šiemet, prieš keletą metų), visur keliavom savarankiškai. Dar būdami Lietuvoj iš pažįstamų, kurie jau lankėsi Ispanijoj anksčiau, susirinkome žemėlapius ir kt. info. Keliaudavom daugiausia traukiniu, aplankėm Barseloną, Taragoną (nuostabiausias miestukas pasaulyje wub.gif ), La Pinedą ir pan. O iš lietuvių pirkome vieną ekskursiją į Riterių pilį (Castell Medieval), kur stebėjom riterių turnyrą, valgėm kaip viduramžių dvariškiai - pirštais, gėrėm vyną ir vėliau stebėjom flamenko pasirodymą bei patys pasišokom. Visa kita - savarankiškai galima susirasti ir pasimėgauti. Daugiausia laiko praleidom atrakcionų parke "Portaventūra" (Salou) thumbup.gif
Atsakyti
tiesa, kad ispanija ne turkija, ir nieko ten pigiau labai negausi...

bet pvz. savarankishkai su traukinuku nuvaziuot i barselona tai juoku darbas... net ir vaikas rastu, kas ir kur - mes gyvenom costa bravoj, tai ish traukiniu stoties per atrodo gera valanda atsidurem centrinej barselonos aikshtej... tai viena diena paskyrem apziurejimui izymybiu -gaudi pastatu, kolumpo paminklo, katedros ir tt. o kita, neturedami ka veikti nuvaziavom specialiai apsishopinimui... man ziauriai patinka zara ir h&m parduotuves - tai ten jauciausi kaip zuvis vandeny smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Meg @ 2004 07 21, 15:20)
tiesa, kad ispanija ne turkija, ir nieko ten pigiau labai negausi...

bet pvz. savarankishkai su traukinuku nuvaziuot i barselona tai juoku darbas... net ir vaikas rastu, kas ir kur - mes gyvenom costa bravoj, tai ish traukiniu stoties per atrodo gera valanda atsidurem centrinej barselonos aikshtej... tai viena diena paskyrem apziurejimui izymybiu -gaudi pastatu, kolumpo paminklo, katedros ir tt. o kita, neturedami ka veikti nuvaziavom specialiai apsishopinimui... man ziauriai patinka zara ir h&m parduotuves - tai ten jauciausi kaip zuvis vandeny smile.gif

O kokias nors kitas eksursijas pirkot, ar ne? Ar viską savarankiškai organizavotės rolleyes.gif ? Gal ką rekomenduotumėt būtinai pamatyt (be koridos, aišku smile.gif )?

P.S. o tose parduotuvėse ir finansiškai galima jaustis kaip žuviai vandenyje wink.gif ?
Atsakyti
Na mes pirkom irgi nemazai: vaziavom i Barselona, i Dali muzieju, i Dali zmonos Galos namus, i kaktusu giraite (buvo tipo nemokamai su omnituru), i vyno degustacija, patys susiradom ir pirkom bilietus i Flamenko, plaukem laivu ish Lloret de Mar.

tai cia ziurint, kas patinka...
man tai labiausiai patiko flamenko show ir pabludyt po Barselona... ech, noreciau dar smile.gif o kada jus vaziuojat ir i kuria vieta? nes jei liepa ar rugpjuti, tai ash nerizikuociau nualpti nuo karshcio... mes buvom pernai birzely, tai per siesta ash negalejau visai judet, atrode, kad saule su kuoka per galva duos... smile.gif


o del apsishopinimo - tai ten ir kainos mazesnes, ir pasirinkimas visai kitoks... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Meg @ 2004 07 21, 15:35)
Na mes pirkom irgi nemazai: vaziavom i Barselona, i Dali muzieju, i Dali zmonos Galos namus, i kaktusu giraite (buvo tipo nemokamai su omnituru), i vyno degustacija, patys susiradom ir pirkom bilietus i Flamenko, plaukem laivu ish Lloret de Mar.

tai cia ziurint, kas patinka...
man tai labiausiai patiko flamenko show ir pabludyt po Barselona... ech, noreciau dar smile.gif o kada jus vaziuojat ir i kuria vieta? nes jei liepa ar rugpjuti, tai ash nerizikuociau nualpti nuo karshcio... mes buvom pernai birzely, tai per siesta ash negalejau visai judet, atrode, kad saule su kuoka per galva duos... smile.gif


o del apsishopinimo - tai ten ir kainos mazesnes, ir pasirinkimas visai kitoks... thumbup.gif

Ačiū už info biggrin.gif Tik va kaip susiradot patys, pvz., į Flamenko (aš irgi labai norėčiau rolleyes.gif ), ar kitur?
O mes važiuotume rugsėjo pradžioj greičiausiai, tai gal iškęsim kaip nors wink.gif
Atsakyti
Buvau siemet Ispanijoj, na tiksliau jos saloj Maljorkoj tongue.gif Zinokit, nerealu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tik aisku kainos super dideles ir ziauriai karsta ohmy.gif Bet siaip ispudziai nerealus ir tikrai noreciau dar karta ten nuvaziuot (kada nors) laugh.gif
Atsakyti
O gal kas nors vaziavo i Ispanija su savo auto?
Idomu, ar vaziuojant yra kempingu; kaip kainos viesbuciuose; ar yra zmoniu nuomuojamu apartamentu???
Atsakyti
teztouras labai pigiai pardavineja paskutines minutes keliones i costa brava. gal kas buvot? kokie ispudziai?
Atsakyti
QUOTE (Ieva-Pieva @ 2004 08 27, 09:15)
matroskinai!!!!!! auuuuuuuuuuu !!!!! rolleyes.gif

u? wink.gif man patiko costa bravoje, tik va, jeigu imi nezinodama viesbucio... tai gali nusvilti. nenoreciau atostogauti santa susanoje arba malgrat de mare.

pasakyk, ka siulo, tada pasakysiu savo nuomone wink.gif
Atsakyti
QUOTE (kava @ 2004 07 21, 15:27)
Gal ką rekomenduotumėt būtinai pamatyt (be koridos, aišku)

na ziurint kokioje vietoje ruosiates atostogauti. as gyvenu Malagoje, tai galiu papasakoti ko idomaus yra Andalusijoje rolleyes.gif Jueva de Nerja (Nerja) - pozemines uolos ir nuo vandens susidare varvekliai, Alambra (Granada) - didziule ir labai garsi arabu pilis, Mini Holivud (Almerija) - miestelis, kuriame filmuojami senoviniai filmai. pvz "daktare Kwyn", Picasso muziejus (Malaga), Marbella - kurortas, kuriame garsiausi pasaulio zmones turi vilas...
o siaip cia geriausia vaziuoti rugsejo pabaigoje, spalio pradzioje, kai nebera taip karsta.
beja, man asmeniskai korida visai nepatinka, gaila to jaucio unsure.gif laugh.gif
Atsakyti