Įkraunama...
Įkraunama...

Ronaldo gimymas

Viena diena mes su vyru nusprendem , kad norim labai mazo angeliuko. taigi kovo 13 diena as padariau testa, ir ura ziuriu as nestuke.gif . Nestumas buvo nelabai lengvas, pirmos trys menesius labai pikino, bet del tokio mazo zmogoliuko galma buvo viska iskentet. Gimdymo data buvo nustatyta sausio 20 diena. Taigi laukiau nesulaukiau tuos dienos smile.gif Laikas ejo labai pamazu. Budama 30 savaiciu man nustate, kad gims berniukas smile.gif nors viduje visada tikejau, kad po sirdimi nesioju berniuka:) Laikas ejo, praejo kaledos, naujeji metai. O mes dar dvesie. Sausio 16 man lyg tai pradejo skaudeti pilva ir nugara, bet nelabai kreipaiu demesi, vis galvojau kad dar per anksti. Kita diena vis stipriau skaudejo, taigi prisipazinau vyrui ir mamai kad su manim kazka darosi. Mama paskabino akuseriai, ta pasake, kad cia gal dar pasirisimuoji saramiai. atejo vakaras o man vis labiau skauda, taigi nusprendem vaziuoti i gimdymo namus. Buvo 20 val. atvaziuovom paskambinim i duris atidare gan maloni akusere.Paklause kas atsitiko, as pasakiau kad turbut, kad gimdysiu:) Paklause vaiko sirdies tonusos, mane apziurejo ginikologe, pasake, kad atidarymas 3 pirstai, turbut dar siandien negimdysi, bet gerai kad butum pas mus. Taigi likau nakvoti ligoninej. Mane nuvede i palata 10 val. sulaedo kazkokiu vaistu, kad gerai megociau. Ryte atsikeliau lig tai neskauda. Mane vel apziurejo pasake vis tie patys 3 cm atidarimas. Siandien negimdysim. Taip ir praejo diena ir naktys. Atsauso kitas rytas mane pakviete seselei apziurima, taigi apziurejo ir pasake , kad siandien gimdom. O Dieve pagalvojau kaip as bijau ir pradejau verkti smile.gif atejo mano pazistama akusere nuvede i gimdykla, nuleido vandenis ir tada prasidejo. Kentejau kiek galejau, bet skausmas buvo stipresnis uz mane, taip praejo 5 val. Poto as jau nebegalejau kentiet, paprasiau epidurinio.Po epidiurinio pasiajutau kaip 7 danguje, gulejau kalbejau su vyru,net truputi pamegojau. 17:30 jauciu , kad man kazkas darosi lyg tai stumt noru, atbego visas personalas, paziurejo o man jau visiskas atidarymas. Taigi pradejau stumt. ir po 20 minuciu isstumaiu maza maza zmgeliuka:) Tai buvo mano berniukas. Pradejau verkt ziuriu ir vyras stovi apsisarojas. Nuo siol turim maza berniuka vardo Ronald.
Gime sausio 19d.
ugis 53 cm
svoris 3790
Atsakyti

labai graži istorija. Na dėl tų mažų pupuliukų manau viską galima iškentėti. biggrin.gif
Atsakyti
Tai visai nesunkiai pagimdei thumbup.gif Aukite diduciai 4u.gif
Atsakyti
Aukit dideli ir sveiki 4u.gif
Atsakyti
bukit grazus,dideli ir sveiki thumbup.gif
Atsakyti
Sveikatytės Jums ir stiprybės 4u.gif
Atsakyti
sveikinimai ir linkejimai jusu seimynelei 4u.gif aukit dideli ir stiprus wub.gif
Atsakyti
Užaukit sveiki ir laimingi 4u.gif
Atsakyti
Aukit didučiai ir sveikučiai thumbup.gif
Atsakyti
sekmes visokeriopos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aukit sveiki,dideli ir laimingi 4u.gif
Atsakyti
grazi istorija,aukit diduciai 4u.gif
Atsakyti