Įkraunama...
Įkraunama...

Jane Austen gerbėjų klubas

Esu sužavėta šios rašytojos romanais ir manau, kad tikrai turėtu atsirasti bendraminčių smile.gif
Atsakyti
Ar nera nei vieno skaitancio ar perskaiciusio "Puikybe ir prietarai", "Emos", "Proto ir jausmu" bei kitu triju jos romanu... Jungiamies i grupe, aptarinejam, diskutuojam... pasidaliname ziniomis apie sia rasytoja...
Atsakyti
skaičiau visus išleistus romanus lietuviškai. O ką aptarinėt?
Atsakyti
kad ir kuri knyga paliko didziausi ispudi... kodel smile.gif... koki filmo pastatyma ziurejom... gal kur kas randa naujos informacijos apie Dzeine Ostin smile.gif... Nezinau kodel bet man paliko nemaza ispudi tos knygos, to meto paprociai... Nepakako tik perskaityti jos knygu... norejau jas ir tureti smile.gif...
Atsakyti
Myliu sia rasytoja wub.gif Labiausiai patiko "Puikybe ir prietarai", dar noreciau perskaitti "Itikinejima". Skaiciau kai kurias knygas jaunysteje, tai jos gana sunkiai skaitesi, buvo netgi nuobodokos, nes megau labai istorines knygas, o ypac istorinius meiles romanus, tai kai paemiau Osten padejau i sali gana greitai, nes atrode jos sausos ir nuobodzios biggrin.gif Po kurio laiko pas tevus perziurinejau knygu dezes ir atradau puikybe ir prietarus, perskaiciau gal per du vakarus. Visai kitaip ji skaitesi si karta. Manau kad Osten reikia pribresti ir savu laiku skaityti. Tada uzsimaniau paziureti filma, sis ispudzio nepadare, nes i trumpa laika noreta sukisti labai daug ir daug kas liko neparodyta, o po sito tiesiog isimylejau pona Darsi, tiksliau C. Firth'a wub.gif .

Itikinejimo maciau tiek 1995 m. pastatyma, tiek 2007m., tai asmeniskai patiko labiau 1995 m. versija, Mansfildo parko, Emos irgi maciau abi versijas. Kazkada maciau ir Prota ir jausmus kai rode per kazkuria LT televizija.

Apibendrinant tiek knygos, tiek filmai savaip zavus ir patinka smile.gif
Atsakyti
O man net nezinau kokia knyga paliko didesni ispudi... ar "Puikybe ir prietarai" ar "Itikinejimas" ar "Protas ir jausmai" ar "Ema"... Gal kiek sunkiau skaitesi likusios dvi... Bet visumoje kiekvienoje galima rasti kazko neapciuopiamo, bet kas palieka ispudi bent jau ilgam jei ne visam... Puikybes ir prietaru perziurejau 6 filmu ekranizacijas... Turiu ir apie jas savo nuomone... Beja ta filma kur raset nelabai paliko ispudi ziurejau ir rusu ir lietuviu vertima... Tai pirmakart susiduriau kad rusu vertimas buvo tragiskas, o lietuviu tikrai geras... Matesi, kad tas kas verte rusu, tai verte kaip eilini filma (ko gero net nezino kas yra Jane Austen ir juolabiau neskaites jos romanu)... O lietuviu vertime iskart matyti, kad tikrai skaite knyga...
Simbuli, o kodel dar neskaitei "Itikinejimo"?


Atsakyti
QUOTE(Aušrute @ 2012 11 15, 17:14)
Simbuli, o kodel dar neskaitei "Itikinejimo"?

Turiu sarasa knygu, kuriu neperskaiciau o labai noriu, tai Itikinejimas 9 smile.gif
Atsakyti
man Įtikinėjimas labiausiai nepatiko. Toks jausmas, kad ne Austen rašė. Nusivyliau.
Pradėjau skaityt nuo Emos. Bibliotekoj turiu Ema, Puikybė ir prietarau, Protas ir jausmai, Mensfildo parkas ir Įtikinėjimas.

Mačiau 2 Emos pastatymus, 2 Mensfildo parkas pastatymus. Dabar nebepamunu, katras serialas buvo: Protas ir jausmai ar Puikybė ir prietarai.
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2012 11 16, 10:12)
Turiu sarasa knygu, kuriu neperskaiciau o labai noriu, tai Itikinejimas 9 smile.gif


o kokios kitos tame sarase? smile.gif.... gal dar kas nors labai idomaus?
Papildyta:
QUOTE(Isila @ 2012 11 16, 18:51)
man Įtikinėjimas labiausiai nepatiko. Toks jausmas, kad ne Austen rašė. Nusivyliau.
Pradėjau skaityt nuo Emos. Bibliotekoj turiu Ema, Puikybė ir prietarau, Protas ir jausmai, Mensfildo parkas ir Įtikinėjimas.

Mačiau 2 Emos pastatymus, 2 Mensfildo parkas pastatymus. Dabar nebepamunu, katras serialas buvo: Protas ir jausmai ar Puikybė ir prietarai.


O man Itikinejimo filmas labai patiko (2007 m.)... Pradejau taip pat nuo Emos.... Kazkaip mama pasiule perskaityti ir uzsikabinau... Tada jau ir kitu uzsinorejau... O va skaiciau po to dar dinge Dzeines Ostin memuarai... tai kazkaip visai ispudzio nepaliko... Idomu ka pati Dzeine manytu apie tokia knyga... Dar ziurejau kelis filmus apie pacia Dzeine Ostin... Tai man labai patiko Maistingoji Dzeine... Kelis kartus ziurejau....
Serialas Puikybes ir prietaru yra... Nors gali buti ir kitu... Labai daug is viso ekranizaciju pagal jos knygas smile.gif

O Ema tikriausiai uzkabino, jei po to ir kitas knygas skaityti pradejai? smile.gif... Beja, man labai patiko filmas pagal sia knyga (atrodo 2009 m)
Atsakyti
Ema užkabino, bet manau, labiau norėjau perskaityti knygas, nes filmus mačiau. Kažkaip LT išversta nebuvo, o filmai labiau "po ranka". O paskui pamažu knygos ir ėmė rastis lentynose.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 11 17, 19:33)
Ema užkabino, bet manau, labiau norėjau perskaityti knygas, nes filmus mačiau. Kažkaip LT išversta nebuvo, o filmai labiau "po ranka". O paskui pamažu knygos ir ėmė rastis lentynose.


o man kazkaip labai idomu butu daugiau suzinoti apie pacia rasytoja... taip mazai informacijos... ir gan sausoka...
Atsakyti
aš tai visai nesidoiu pačia rašytoja, labiau jos kūriniais. Net biografijos dorai nežinau hihihi.gif
Atsakyti