Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojantiems senas "geldas" :)

Sveiki mieli "kibirų" vairuotojai 4u.gif

Ši tema sukurta specialiai Jums, kad pasidalintumėte savo mintim ir rūpesčiais, aptartumėte kokie yra pliusai (nejau abėjojat ar jų yra?) ir minusai vairuojant "senuką", kokie kurjozai buvo įvykę. Ir visaj nesvarbu dėl kokių priežasčių vairuojate "geldą", gal esate studentė, gal taupote pinigus kažkam kitam, gal jums nėra aplamai svarbu su kokia mašina važinėti, o gal planuojate greitu metu keisti "geldą" į "gulbę" 4u.gif biggrin.gif

Pati vairuoju "senuką" 1986 metų, kuris geriausiu atveju kainuotų 1000 litų, jei nuspręsčiau jį parduoti biggrin.gif Būna ir visokių kurjozų su juo. Vieną kartą iš jo rūgo dumai, keletą kartų buvau sustojus gatvėj nes pasibaigė benzas (mat man nerodo kiek yra benzo, o remontuot brangu, kainuotų tiek pat, kiek mašina g.gif ), durys atsidaro panaudojus labai daug jėgų, vairas be stiprintuvo, kačialinu raumenis lotuliukas.gif , taip pat manasis "senukas" gęsta kai tik papypinu ir tt biggrin.gif

Bet yra ir pliusų- su šia mašina darau ką noriu, važinėju miško keliais visu greičiu, nebijodama dėl dugno, taip pat parkuojuos bet kur, ant bet kurio bordiūro užvažiuoju, pravažiuoju ramiai pro krūmus, kurie galbūt nudrasko dažus, nebijau užgauti kokį stulpelį, važinėti smėlėtais kalnais ir tt....

Planuoju ateinantį mėnesį pirktis kitą, daug naujesnę mašiną...bet kai pagalvoju, kad dabar teks kiekvieną minutę galvoti kaip neužgauti kokio stulpelio ar kad negalėsiu važinėti miškais ant viso greičio (ne džipą pirksiu), tai kažkaip liūdna pasidaro g.gif

Lauksiu ir jūsų žinučių 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2006 05 11, 14:31)
Pati vairuoju "senuką" 1986 metų,

blush2.gif Kadangi tik mokausi važinėti (oficiali patirtis siekia vos kelis mėnesiukus), šiuo metu važinėju su 1989 metų mašinyte. Labai ją tausoju, kažkaip sava vis tiek, aišku minusus suminėjai jau pirmame poste: vairo stiprintuvo, kondicionieriaus trūkumas... smile.gif Aš irgi "sportuoju".. biggrin.gif
Atsakyti
Jeee, o gal kam reik tokio kibiro kaip 88-tų( berods?) Ford Fiesta? Draudimas dar beveik pusmečiui, technikinė iki kitų metų...Ir vis dar važiuoja, gyvatė...nu...už kokius 500lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2006 05 11, 15:51)
Jeee, o gal kam reik tokio kibiro kaip 88-tų( berods?) Ford Fiesta? Draudimas dar beveik pusmečiui, technikinė iki kitų metų...Ir vis dar važiuoja, gyvatė...nu...už kokius 500lt 4u.gif


man reikia kibiro... ar labai ta tavo fiesta "lupena" g.gif zodziu noriu pasimokint vaziuot, o vaziake is manys baisiai prasta... tai ir ieskau kokio kibiro tam reikalui. tik tiek, kad as daba ne lietuvoj, o lietuvoj busiu tik birzelio pradzioj verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
o aš manau, kad kaip tu prižiūrėsi tą savo "geldą", taip jinai ir atrodys bei taip tau ir tarnaus smile.gif visų pirma, aš nelaikyčiau savo mašinos gelda, jei dėl kažkokių priežasčių pas mane būtų senutė, o ne nauja, juk genda ir naujesnės ir pastoviai tenka į jas kišti, jei papuola su kokiu defektu ar tiesiog pats jos nepatausoji. Be abejo, mašina tik daiktas, bet kad jis gerai tarnautų irgi reikia prie to pridėti ranką ir širdį. Aš tai visada galvoju, kad vistiek yra žmogus, kuris turi daug prastesnę mašiną ir netgi turbūt ja džiaugiasi, todėl vertinu tai ką turiu smile.gif ir žinau ne vieną vyrą, kuris turėdamas senutę, bet prižiūrėtą mašiną, nekeičia jos į kitą, nes nemato tam reikalo, jam nebūtina pasirodyti. Prižiūrėjo savo senutę - tai ir tarnauja thumbup.gif taip kad prašom čia be "geldų" mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir as savo ispudziais apie savo senute smile.gif tik as jos nevadinu "gelda", atvirksciai as ja vadinu "gulbe". 1986 m. Jetta smile.gif rieda be jokiu problemu smile.gif pavedusi dar niekada nebuvo. labai ja myliu, bet taip jau ypatingai netausoju smile.gif Tvarkyti reikia tik tada kai eini tech apziura ir tai tik smulkmenas. Vienu zodziu, mano "gulbe" kad ir garbingo amziaus, bet "ledine" dar smile.gif)

Atsakyti
O aš važinėju 1989m BMW 5 serijos. Vairo stiprintuvas yra smile.gif Bent jau tiek gerai. Bet šiaip tikrai skundų neturiu. Rieda liuksiškai,bet ti daug benzo valgo. Yra dar vienas pliusas : nebijau niekur palikti. Nelabai kas kėsinasi į tokias senienas. O vyras savo naują BMW kaip akies vyzdį saugo biggrin.gif Bėgioja prie lango,jeigu tik kiek signalizacija suveikia biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Siuo metu randuosi Islandijoj,bet kaip gryztu i Lietuva,tai su dizidziausiu malonumu vazineju su 1992m,Volvo-440 ax.gif
As ja vadinu savo gulbe blush2.gif blush2.gif ,nes baltos spalvikes ji ir siaip labai islaikyta blush2.gif blush2.gif ,saugau as ja.
Pirkau ja gal kokiais 1999,mokejau 1tx doleriu,tai dabar net nezinau kiek gauciau g.gif g.gif ,bet as jos ir neparduociau,brngi man ji blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Labai malonu, kad taip giriate savo "senukus" ir tausojate juos 4u.gif Prašome nepykti, jei įskaudinau tuo žodžiu "gelda", čia buvo tiesiog su humoru pasakyta smile.gif Realistiškai.

Šiaip sutinku, kad mašinas reikia tausoti, kad iš tikrųjų jos netaptų "geldomis" cool.gif Taip pat sutinku, kad labai ženklus senos mašinos pliusas- nebaisu ją palikti...
Atsakyti
Viskas thumbup.gif niekas manau cia nepyksta tongue.gif tongue.gif
mano masinelej net plaukelio nera,is manes mama juokias.
sako -gal batus nusimaut, kaip lipu pas tave i masina tongue.gif tongue.gif lotuliukas.gif
reikia kiekviena daikta saugot,jai nori kad jis ilgai tarnautu ax.gif ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2006 05 11, 16:41)
man reikia kibiro... ar labai ta tavo fiesta "lupena"  g.gif  zodziu noriu pasimokint vaziuot, o vaziake is manys baisiai prasta... tai ir ieskau kokio kibiro tam reikalui. tik tiek, kad as daba ne lietuvoj, o lietuvoj busiu tik birzelio pradzioj  verysad.gif  unsure.gif

Nu sunku būtų tau ką ir atsakyti- čia nelygu kieno akimis į tą daigtą žiūrėsi- mano akimis -lupenų lupena, o jei vyro- normali mašina- jis ja dar važinėja...Visgi moteriškei , pradedančiai vairuot nesiūlyčiau- galima nusivilti vairavimu. Čia ne dėl mūsų maškės, bet aplamai dėl senų mašinų... pati pradėjau ant senutėlės( opelio)- tai jaučiausi ne vairuotoja, o autoremontininke ir užsispyrusio ožio tramdytoja... Neseniai nusipirkom biški naujesnę- 94tų, tai žinok jausmas nepalyginamas... malonumas, o ne darbas vairuoti...
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2006 05 12, 10:03)
Nu sunku būtų tau ką ir atsakyti- čia nelygu kieno akimis į tą daigtą žiūrėsi- mano akimis -lupenų lupena, o jei vyro- normali mašina- jis ja dar važinėja...Visgi moteriškei , pradedančiai vairuot nesiūlyčiau- galima nusivilti vairavimu. Čia ne dėl mūsų maškės, bet aplamai dėl senų mašinų... pati pradėjau ant senutėlės( opelio)- tai jaučiausi ne vairuotoja, o autoremontininke ir užsispyrusio ožio tramdytoja... Neseniai nusipirkom biški naujesnę- 94tų, tai žinok jausmas nepalyginamas... malonumas, o ne darbas vairuoti...


nu aisku. atsimenu, kai laikiaus teises mokiaus vairuoti ziguliuku... doh.gif tai ten irgi buvo ozio sutramdymas, nes sedyne i visas puses makalavos, sankaba vos ismint eidavo, o ir ta kelintoj pamokoj nuluzo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ale, galvoju, gal su lupena nepavazinejus, nelabai suprastum, kad 94m masina vairuot malonumas. as is pradziu galvojau mokomajai masina skirti 1000euru. tai gal sakau, kazka puses velnio iseis nupirkti... g.gif
Atsakyti