Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Sena tema

Šioje temoje diskutuojame apie ekonomišką požiūrį į garderobo formavimą, vadinamas rūbų kapsules, spalvinius tipus, bazinius rūbus ir pan.

Trumpai: rūbų kapsulė - tai 5 - 10 rūbų rinkinys, visi kapsulės rūbai yra to pačio stiliaus ir dera tarpusavy spalviškai. Priklausomai nuo gyvenimo būdo gali būti darbo rūbų, laisvalaikio, vakarinių/proginių rūbų, sportinių rūbų ir tt kapsulės. Nereikia maišyti skirtingų kapsulių rūbus. Kiekvienam sezonui sudaromos atskiros kapsulės. Kapsulę pradedame sudarinėti nuo bazinių daiktų ir gausiai papildome aksesuarais. Tuomet iš minimumo daiktų ir maksimumo aksesuarų galima kasdien kurti vis naują drabužių derinį smile.gif

Žingsniai naujojo garderobo link:
1. nustatome savo spalvinį tipą
2. atsižvelgiant į spalvinį tipą, keičiame šukuoseną ir parenkame keletą makiažo variantų
3. be gailesčio išmetame daiktus, kurie: netinka pagal spalvinį tipa, netinka pagal dydį, net jei jie nauji, ilgai užsigulėjo spintoje ir nesinešioja (išsykrus vakarinius apdarus), „moraliai pasenę“
4. sudarome komplektus iš likusių rūbų, įskaitant avalynę ir aksesuarus
5. sudarome trūkstamų daiktų sąrašą
6. tvarkome rūbų spintą prieš kiekvieną sezoną
7. prieš einant apsipirkti apgalvojame kiekvieną pirkinį iki smulkmenų, o ne griebiame bet ką, kas patiko
8. visada prisimename, kad kiekvienas naujas daiktas turi derėti bent su 3 – 4 turimais daiktais
Papildyta:

Pagrindinės nuorodos:

Paletės kiekvienam tipui ir potipiui

Apie tipus anglų k
Geriausias straipsnis apie kapsulės metodą rusų k
Keli straipsniai apie bazinį garderobą ir figūros tipus rusų k
Spalviniai tipai, pati esmė:

user posted image

Atsakyti
Va mano "chaki" batai biggrin.gif
user posted image
salia matosi ir striukes kamputis.. gal reikia is toliau fotkinti? Nemoku as, nezinau kaip geriau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 15, 14:58)
Apelsinuk, pažiūrėjau jūsų batų nuotrauką. Man tai jie rusvi, ryži. Na rusva oda, ne chaki  ax.gif

As ir sakau, kad cia ne chaki schmoll.gif o ant dezutes uzrasyta chaki ir taskas biggrin.gif
Atsakyti
čia taupe gal?
Atsakyti
Mano akimis prie striukes jie tinka, bet prie ko dar tiks is spalvu nezinau.. schmoll.gif
Atsakyti
Man tai kažkokia iced mocha kavos spalva g.gif , nors va įvardija kaip khaki
sakyčiau gan neutrali spalva, turėtų prie daug ko tikt blush2.gif . Čia kaip ir svarbu link ko širdelė linksta... va ant bangos ta oxbloodinė manau tiktų...
O paltai kartais netinka pagal sijonų ilgį, tada tenka derint ax.gif . Aš kaip ilgesnius sijonus nešioju, dažnai lenda, nors lyg ir pirkau ilgesnį pūkinį paltą, kad nelystų doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 15 lapkričio 2012 - 14:22
QUOTE(bytte @ 2012 11 15, 15:20)
Man tai kažkokia iced mocha kavos spalva  g.gif , nors va įvardija kaip khaki
sakyčiau gan neutrali spalva, turėtų prie daug ko tikt blush2.gif . Čia kaip ir svarbu link ko širdelė linksta... va ant bangos ta oxbloodinė manau tiktų...

Tai spalva is pirmojo pavadinimo (to su kava lotuliukas.gif ), suprantu yra salta? Mano batai salti? O striuke salta?
Tai dabar reik spresti pagal batus.. tiesa sakant radau viena spalva, su kuria man jie nesiziurejo, pilka!! o jos daugiausia spintoje.. velniava.. o gal nusipirkti antrus batus - juodus ir taisyti situacija pakaitomis su jais unsure.gif noriu butinai i kapsule pilkos, vien todel, kad turiu daug pilku rubu verysad.gif ir rudos daug, o cia vel pilka - ruda tarpusavyje nesiderina.. verysad.gif ka tada daryti su tuo slamstu, kur tinka vos prie keletos rubu, mesti lauk? bet tai nauji rubai verysad.gif

Man su ilgiu viskas gerai, maniskis nesiekia keliu, bet man ir sukneles, sijonai netinka ilgesni, tai paprastai neislenda arba ten vos, vos mazas krastelis ir tai smarkiai pasirangius cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apelsinuk: 15 lapkričio 2012 - 14:28
Sveikos gyvos.
Dar karta prisiduodu su nuotraukomis. Jos CIA
Kas ismano ir netingi zvilktelkit. Apsistojau ties pavasariu. Tik neapsisprendziu koks.
Plauku spalva- pilkai rusva, sauleje ryskus auksinis atspalvis. Dazau panasiai, kartais tamsiau, bet su sruogelemis.
Blakstienos ir antakiai - juodi.
Oda sauleje idega smarkiai ir raudonai. Nelabai ja megstu. Bet svelnus idegis tinka. Nuraustu greit- ir is kuklumo, ir nuo sampano biggrin.gif
Metalas - tik auksas. Sidabro nenesioju.
Nuotraukos is ivairiu amziaus tarpsniu. Kai kurias perfotkinau, gaila, nera geros kokybes. Bet vaizda, manau galima susidaryti.
Prasom komentuoti i koki pavasari man isipaisyti. Is pradziu galvojau "warm spring". Bet, kad ne velnio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 15, 15:26)
Tai spalva is pirmojo pavadinimo (to su kava  lotuliukas.gif ), suprantu yra salta? Mano batai salti? O striuke salta?
Tai dabar reik spresti pagal batus.. tiesa sakant radau viena spalva, su kuria man jie nesiziurejo, pilka!! o jos daugiausia spintoje.. velniava.. o gal nusipirkti antrus batus - juodus ir taisyti situacija pakaitomis su jais  unsure.gif  noriu butinai i kapsule pilkos, vien todel, kad turiu daug pilku rubu  verysad.gif ir rudos daug, o cia vel pilka - ruda tarpusavyje nesiderina..  verysad.gif  ka tada daryti su tuo slamstu, kur tinka vos prie keletos rubu, mesti lauk? bet tai nauji rubai  verysad.gif


Apelsinuk, man atrodo, jūsų problema per dideliam kiekyje spalvų. Pasirinkit pradžiai vieną neutralią tamsią spalvą, ARBA pilką, ARBA rudą, bus daug paprasčiau. Prie tamsios neutralios be problemų priderinsit ryškesnes (kai pirksit palaidines, megztukus ir tt) - svarbu bus reguliuot tik šilta-šalta.

Batai jūsų man atrodo greičiau šilti, nei šalti, bet gan neutralūs.
Atsakyti
ramyra, mano akimis, jums netinka gelsvi plaukai blush2.gif ir visos tos spalvos man nelabai kažkaip, vienintelė foto, kur buvo "va", tai paskutinė, su žaliu-tealiniu paltu
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 15, 15:17)
ramyra, mano akimis, jums netinka gelsvi plaukai blush2.gif ir visos tos spalvos man nelabai kažkaip, vienintelė foto, kur buvo "va", tai paskutinė, su žaliu-tealiniu paltu

hm... naturali spalva matyti 13 foto. Pilka lietuviska. Tik sauleje turi atspalvi aukso. Tai nezinau, i kuria puse dabar juo spalvinti. Nes kirpeja dabartine tai sake, kad man tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2012 11 15, 15:31)
hm... naturali spalva matyti 13 foto. Pilka lietuviska. Tik sauleje turi atspalvi aukso. Tai nezinau, i kuria puse dabar juo spalvinti. Nes kirpeja dabartine tai sake, kad man tinka  biggrin.gif

13 natūrali, o aš kalbu apie 2, 3, 5, 9, 11...
man tai jūs vasara...
Atsakyti