QUOTE(Loram @ 2013 03 10, 11:39)
mes is VLN, mums kuras kainuoja ~200Lt (dujos)
perkam konservuotus vaisius ir darzoves (pvz. zirnelius), UHT piena, sviesta (saldom), visokius jogurtus (paskaiciuju, kad ~menesiui butu (toks galiojimo laikas)), miltai - ir apsimoka.. o dar jei draugai papraso sauskelniu parvest - tai visai gerai.
Dujos, ir nuvažiavimas 200lt? Gal su tanku važiuojat
Na gal, negi ginčysiuos, jei važiuojat tai gal ir pasiskaičiuot mokat

Gal jei didžiulė šeima, daug maisto reikia, namie didžiuliai šaldytuvai ir šaldiklis, tai ir pavyksta kažką sutaupyt. Man taip grynai iš oro paskaičiavus tai niekaip nesigauna..pvz visokios kruopos, miltai, jogurtai, sviestas ir t.t. dauguma dalykų kainuoja 2-4lt, tai ten nuo vieno daikto vistiek nebus daugiau kaip po 1 sutaupytą litą. Na paimi tų visų tokių produktų bendrai 100 vnt (su mintim, o jei karas

) ir sutaupai max 100lt. Dar mėsų paimi, sutaupai dar 50lt, na gerai daugiau paimi, 100 sutaupai. Viso 200.. Nekalbant kad viską reikia susandėliuot ir neaišku kokio šviežumo valgyt, dalį vistiek išmest..
Tik neužsipulkit niekas, aš čia tik garsiai pagalvojau, ar verta šeimai iš 2 žmonių važiuot