Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija - apsipirkime pigiau

QUOTE(lili* @ 2013 03 10, 20:24)
Vienam ir keli litai sutaupyti  thumbup.gif jums ir kelių šimtų sutaupytų būtų mažoka  biggrin.gif O

Kodėl sutaupyti keli šimtai? Man taip skaičiuojant nesigavo, kelionė juk ne už dyką...

Žinojau kad pavarysit minčių, tai ir parašiau paskaičiavimus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 03 09, 21:56)
Mano mama apsipirkineja PL (as irgi), skaiciavo ir lygino kainas su Norfos, tai PL prekindamasi sutaupo daugiau nei 200Lt (jau atskaiciavus keliones islaidas; 2 suauge). LT praktiskai tik duona ir grietine perka.

o iš kokio miesto Jūs važiuojat?

pritariu, kad jei tie kurie važiuoja „na ura“ tikrai prašauna ir nieko nesutauto ax.gif

jei nėra galimybės padaryti, pirma į pažintinę kelionę nuvykti, tai reikia daug skaityti ir domėtis, o ax.gif važiuojant nuspręsti ko ir kiek norėsim, o ne pirkti kas papuola po ranka smile.gif
Atsakyti
dėl apsimokėjimo... mano brolis su žmona važiavo (šeimoje 2 suaugr ir vaikas) tai labai džaugėsi, aišku, nemažai užšaldė, kai ką pardavė (šiek tiek “užsimete„ ax.gif ) bet jokių „neapsimoka“ negirdėjau cia kiekvienas pagal savo poreikius žiūri ir aš pati „užsikrėčiau„ šia mintimi pasiklausiusi jų pasakojimų.
Atsakyti
Gal kas žadate važiuoti į Lenkiją apsipirkti iš pajūrio?
Labai labai ieškau, kas parvežtų keletą buteliukų priemonių sodo purškimui
000189.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2013 03 10, 21:24)
Oi tikrai jūs nevažiuokit, į minusą bus  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Su tokiais pamąstymais, poreikiais, nusiteikimu ten nėra ką veikti  biggrin.gif
Vienam ir keli litai sutaupyti  thumbup.gif jums ir kelių šimtų sutaupytų būtų mažoka  biggrin.gif O dar ir sandėlio neturit, tai tikrai daugiau nei pusę išmesit biggrin.gif


drinks_cheers.gif 120% biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minciu valdove: 10 kovo 2013 - 22:51
QUOTE(Gerai bus @ 2013 03 10, 19:20)
Dujos, ir nuvažiavimas 200lt? Gal su tanku važiuojat smile.gif
Na gal, negi ginčysiuos, jei važiuojat tai gal ir pasiskaičiuot mokat wink.gif Gal jei didžiulė šeima, daug maisto reikia, namie didžiuliai šaldytuvai ir šaldiklis, tai ir pavyksta kažką sutaupyt. Man taip grynai iš oro paskaičiavus tai niekaip nesigauna..pvz visokios kruopos, miltai, jogurtai, sviestas ir t.t. dauguma dalykų kainuoja 2-4lt, tai ten nuo vieno daikto vistiek nebus daugiau kaip po 1 sutaupytą litą. Na paimi tų visų tokių produktų bendrai 100 vnt (su mintim, o jei karas smile.gif ) ir sutaupai max 100lt. Dar mėsų paimi, sutaupai dar 50lt, na gerai daugiau paimi, 100 sutaupai. Viso 200.. Nekalbant kad viską reikia susandėliuot ir neaišku kokio šviežumo valgyt, dalį vistiek išmest..
Tik neužsipulkit niekas, aš čia tik garsiai pagalvojau, ar verta šeimai iš 2 žmonių važiuot wink.gif

QUOTE(Gerai bus @ 2013 03 10, 20:43)
Kodėl sutaupyti keli šimtai? Man taip skaičiuojant nesigavo, kelionė juk ne už dyką...

Žinojau kad pavarysit minčių, tai ir parašiau paskaičiavimus biggrin.gif biggrin.gif

O gal ir su tanku!? biggrin.gif Taigi ne sovietmetis, kad visi vienodom masinom vazinetu! biggrin.gif

Tai jeigu zmones raso, kad aspimoka, tai tikekite jais! unsure.gif
As tai irgi patvirtinu eilini karta - apsimoka! Tik galiu pasakyt, kad tikrai nevaziuojam tendencigai, kaip pagal laikrodi apsipirkti. Tiesiog tada, kai uzeina noras, kai yra laisvesniu pinigeliu ir kai tiesiog norisi prasiblaskyti.

Musu seima - tik du asmenys. Vaziuojam is VLN, netgi tiksliau pasakius is uz VLN. Dyzelis - 10 (11) l/100 km.

DAR NEI KARTO NIEKO NEISMETEM! Man rankos nekyla maista mesti!

Jus gi paskaitykite ka zmones perka, kad ilgai negestu.
Ir tikrai ne po 1 Lt nuo vienos prekes susitaupo, pvz.: sviestas, miltai, UHT pienas tikrai pigiau nei po 1 Lt nuo produkto. Visokie suriai zyyymiau pigesni nei LT, apskritai pieno produktai kaip min per puse pigiau nei LT.
Mesa - berods 4 - 5 Lt nuo kg, tai paimi 5 kg vienos rusies, 5 kg kitos, taipogi 5 kg vienos rusies paukstienos, 5 kg kitos jau ~100 Lt vien tik nuo mesos! Ir saldiklio cia didelio nereikia tureti. O saldytuvas musu kaip tik mazas.

O be to perki ne vien maista, bet ir buitinius daiktus: ivairiausius valyklius, purskiklius, indaploves tabletes, muilus, muiliukus, na ir taip toliau ir panasiai.
Negi viska vel per nauja vardyti?

Sekmes! mirksiukas.gif
P.S. o be to, ne visi gi zmones VIENODAI ukiski ir praktiski. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 11 kovo 2013 - 01:10
QUOTE(Leksa @ 2013 03 10, 20:53)
kol lauke dar salta, tai ir prekiautoju mazai. Bet sukneliu yra ir Arkadijui, antram aukste. Ar patiks kas - jusu skonio reikalas.
pritariu  thumbup.gif  drinks_cheers.gif


Ačiū už patarima,seniai esu buvusi, tai ir nezinau.Dar norejau paklausti, gal Suvalkuose yra drabuziu baze pvz. kaip Kaune.
Ačiū.
Atsakyti
Nemačiau I-oje žinutėje naudingo psl. adreso:

www.polska.lt



4u.gif
Atsakyti
man vien apsimoa vaziuot del maltos mesos, vis pas ta pacia moteri imu turguj, 7 zl kilas bigsmile.gif po to vistienos file, ketvirciai eina. kita mesa bijau jau imti tai nebent parduotuvej akcija buna. BET as is Vilniaus nevaziuociau, nebent nu pirkciau labai daug ir tureciau kur sandeliuoti,arba tiek zmoniu vaziuoja kad tas kuras labai mazai gaunasi, dabar kai neturim kur per daug sandeliuoti tai kaip minejau apsiperkam mazdaug menesiui, plius minus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2013 03 11, 00:55)
Jus gi paskaitykite ka zmones perka, kad ilgai negestu.
Ir tikrai ne po 1 Lt nuo vienos prekes susitaupo, pvz.: sviestas, miltai, UHT pienas tikrai pigiau nei po 1 Lt nuo produkto. Visokie suriai zyyymiau pigesni nei LT, apskritai pieno produktai kaip min per puse pigiau nei LT.
Mesa - berods 4 - 5 Lt nuo kg, tai paimi 5 kg vienos rusies, 5 kg kitos, taipogi 5 kg vienos rusies paukstienos, 5 kg kitos jau ~100 Lt vien tik nuo mesos! Ir saldiklio cia didelio nereikia tureti. O saldytuvas musu kaip tik mazas.

O be to perki ne vien maista, bet ir buitinius daiktus: ivairiausius valyklius, purskiklius, indaploves tabletes, muilus, muiliukus, na ir taip toliau ir panasiai.
Negi viska vel per nauja vardyti?

Dėkui kad nepatingėjot ir bent kiek išsamiau parašėt. thumbup.gif
Na lengva sakyt, pasiskaitykit, šią temą perskaičiau, 30 puslapių o vien tas pats - pampersai ir koks kursas. Kainos vistiek keičiasi tai labai senose temose manau nelabai kas naudingo ir bus. Paklausčiau tiesiogiai ką pirkti lenkijoje, tai atsakymo nebūtų jokio, arba pasiūlymas skaityt temą, o kai va užkabinau kai kurias, tai nors ką prasitarėt smile.gif nors dauguma minčių valdovių tik lazdavotis tesugebėjo biggrin.gif Galėtumėt ir pavardyt, ar nurodyt į temą kur tai yra pavardyta, ką dar ten galima pirkt wink.gif
Mes jei iš tikro planuojam grynai dėl prasiblaškymo pavažiuot kada, vilčių didelių nededu, bent kad kelionė atsipirktų ir tiek..
Atsakyti
QUOTE(Gerai bus @ 2013 03 11, 12:26)
Dėkui kad nepatingėjot ir bent kiek išsamiau parašėt.  thumbup.gif
Na lengva sakyt, pasiskaitykit, šią temą perskaičiau, 30 puslapių o vien tas pats - pampersai ir koks kursas. Kainos vistiek keičiasi tai labai senose temose manau nelabai kas naudingo ir bus. Paklausčiau tiesiogiai ką pirkti lenkijoje, tai atsakymo nebūtų jokio, arba pasiūlymas skaityt temą, o kai va užkabinau kai kurias, tai nors ką prasitarėt smile.gif nors dauguma minčių valdovių tik lazdavotis tesugebėjo biggrin.gif Galėtumėt ir pavardyt, ar nurodyt į temą kur tai yra pavardyta, ką dar ten galima pirkt wink.gif
Mes jei iš tikro planuojam grynai dėl prasiblaškymo pavažiuot kada, vilčių didelių nededu, bent kad kelionė atsipirktų ir tiek..

O Jus ne per daug demesio reikalaujate savo personai? g.gif
Pagal Jusu parasyma gautusi - ateinat, paklausiate abstrakciai "noriu vaziuoti, ar verta" ir visos puola rankioti is keliu temu nuorodas, kainas, kad tik liktumete patenkinta, norite gauti viska ant leksteles, pati nelabai ka pakrutindama g.gif
Taip turgaus kainos, kursas kinta, bet tu maisto produktu, kuriuos perkame PC kainos nelabai kinta jau ilga laika, pokytis +/- keletas grosiu, todel pastudijavimas senos temos tikrai butu i nauda thumbup.gif
Be to sakydama "2 zmones" tai nieko nepasakote schmoll.gif nes 2 zmones gali maitintis tik namuose, gaminant viska ne is pusfabrikaciu, o gali didesne maisto dali suvalgyti kazkokiose maitinimo istaigose...
Todel ramiai susirasykit sarasa su tuo, ko noretumet isigyti - buitines chemijos, maisto, rubu, gal kazko is vaistines - pasirasykite kiek isleistumet cia, o tada skaiciuokit, kiek tai atsieitu perkant Pl, o kai klausite konkreciai - "kiek kainuoja kiausiniai (cukrus, miltai, aliejus.....) " tada gausite konkretu atsakyma 4u.gif Ir kai palyginsite skaicius cia ir ten Pl matysit kiek Jusu atveju atlieka, arba pritruksta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerai bus @ 2013 03 11, 11:26)
Dėkui kad nepatingėjot ir bent kiek išsamiau parašėt.  thumbup.gif

Kiek mano zinios "nesa", tai Lenkijoj taip drastiskai kainos nesikeicia kaip Lietuvoje. Aisku, kazkiek pasikeite nei pvz. buvo pries 3 metus, bet cia normalu.

Kaip jau minejau sviezia mesa perku tik PIKO. Prelimenariai: sparneliai, ketvirciai, blauzdeles, slauneles, krutinele.
Sprandine, nugarine, mente (kumpis) (pati malu farsa), sonine, sonkauliai.
Desros, desrytes, "kabanosai" (cia jau MB megejas tokiu iv. dalyku, bet pasirinkimas didziuuuulis palyginus su LT, o kainos kai kuriu desru tiesiog juokingos, o skonis geresnis nei lietuvisku), ruk.ausytes, rukytas kumpiukas, slegtainis, r.sparneliai, ruk.sonkauliai, paruk.desreles, ruk. sonine.

Surius taip pat PIKO pieno bazej. Tik butinai ziureti, kad galiojimas kuo ilgesnis butu, paprasti fermentiniai suriai gali ir menesi ir du galioti, o rukytas suris dar ilgiau. Mums ypac patinka rukytas suris, tokia stora, didele, ilga "desra". Aisku dar patikrinu suriu % riebuma, mums kuo riebesnis, tuo skanesnis.
Mocarela suri, feta suri (salotom) taip pat perkam.
UHT pienas, UHT riebi grietinele, sutirstintas pienas (paprastas, karamelizuotas).
I sviesto riebumo % butina atkreipti demesi, kad nenupirkti riebalo misinio. Ir be abejo tikrinti kainas (dazniausiai ir lengviausiai p/g barkodus), nes skirtumas tarp sviestu gali buti nuo keliu grasiu iki keliu zlotu. Mes aisku imam kuo pigesni, nes skonio skirtumo nepajautau, o jei 82%, tai sviestas ir sviestas. Be to sviestas taip pat ilgai galioja, o ir saldau as ji.
Taipogi pigesne varske (paprasta, grudeta ar svelni, trinta), aisku, jei ja vartojate.
Jogurtai naturalus ir su skoniais.

Dar tikrai daug perkam viskas kas konservuota (apart marinuotu agurku ir pomidoru, nes patys ju savu turim), pvz.: zirneliai, pupeles, avinzirniai, pomidorai savo sultyse, alyvuoges itt. Tokie dalykai pas mus tikrai naudojami, o negenda tai jau tikrai ilgai. biggrin.gif

Alyvuogiu aliejus, paprastas aliejus kepimui (3 l/ 15 zl gaunasi pigiau grybo, o geras, tai tikra, visiskai jokio kvapo ar smarves kepant, ka sunkiai man sekesi surasti LT).

Tuo paciu nuperkam svieziu vaisiu ir darzoviu (toki kieki, kuri suvartotume nespejus jiems sugesti). Aisku, ne daug pigiau nei LT, bet ant kurso automatiskai islosi, na ir perki, kad grizus i LT nebegti i parduotuve.

Taip pat arbatu ivairiu, kavos, kapucino. Nors del arbatu kainu skirtumo nieko negaliu pasakyti, nes ju ivairove milziniska, bet vel gi ant kurso automatiskai islosi. Kava tikrai pigiau, bet cia jau reikia atsirinkti, kuri skani, nes lenkiska kava mums specifinio skonio.

Cukrus, vanilinis cukrus, kepimo milteliai ir visokie smulkus reikmenys kepimui tikrai pigiau nei LT (LT visiskai neperkam jokiu tortu ar pyragu, kepu pati, tad man tokie produktai labai aktualus).

Miltai, ivairus makaronai, ryziai, grikiai, aviz.dribsniai, kt.sausi pusryciai, pupeles, lesiai, kuskus kruopos.

Indaploves tabletes, skalb. milteliai, skal.masin.nukalkintojas, dantu sepetel., dantu pasta, muilas (gab., skystas), tualeto kvep., klozeto pakabinami muiliukai, kempineles, sluostes, tual.pop., pop.ranks., vatos diskeliai, vatos pagaliukai.

Vaistine: vaistai nuo skausmo, vitaminai man, vitaminai MB, jogurto kapsules, j. anglis, Nimesil itt.

Kai kurie buitiniai produktai ar kai koks maistas tik simboliskai pigiau, bet + kursas. Ir.... centas, prie cento, litas prie lito, gaunasi normali suma, kuri atperka kura ir leidzia "uzsidirbti".

Dar labai priklauso, ka apskritai jus valgote ir ar daug gaminates. Mes megstam tik namini ir ivairu maista, jokiu pusfabrikaciu!, kavinese praktiskai nevalgom del daugelio priezasciu, tad tenka namuose sukiotis virtuvej nemazai, o visa tai yra reikalinga.
Yra zmoniu, kurie namie praktiskai nesigamina, o jei ka perka is parduotuves, tai dazniausiai pusfabrikacius. Tai tokiems zmonems, manau, tikrai neapsimoka vaziuoti (cia be jokio sarkazmo sakau).

Parasiau daugmaz preliminariai ka perkames mes, jau nevardijau labai smulkmenisku ir asmeniniu dalyku.

Sorry, uz tokia tirada ir uz tai, kad galbut kartoju ne tik savo, bet ir kitu zodzius! 4u.gif Tiesiog tikiuosi, kad pagaliau bus kai kuriems lengviau orientuotis.

Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 11 kovo 2013 - 13:04