Įkraunama...
Įkraunama...

Odos vėžys - melanoma

Sveiki, Mano vyrui diognozuotas odos vėžys - melanoma. Kitą savaitę jam turi būti atlikta planinė operacija. Tirymai rodo, kad auglys yra aktyvus. Iš kart po tirymų nuvažiavome pas moterį kuri gydo užkalbėjimu. Ji mums pasakė, kad vėžio jokio nemato ir operuotis jokiu būdu nereikia. Kad jai reikia poros savaičių kad galėtų gydytį. Atsidūrėme aklavietėje. Dar buvom pas kelias būrėjas. Viena pasakė, kad operuotis reikia ir kuo skubiau, kita sakė, kad nieko blogo nemato. Kad jai irgi nerodo pavojingos ligos. Tiesiog pasakė, kad gal vertėtų paprašyti atlikti pakartotinai tyrimus. Bet man nesueina galai. Vyrui pasėli darė penktadienį, o jau aktyvumo formai nustatyti ėmė po pasėlio trečiadienį. Tai mano nuomonė yra ta, kad juk jei tai nebūtų piktybiškas auglys, tai aktyvumo jokio neparodytų.
Tad norisi nuspręsti teisingai, nes vyras dar galvoja ar operuotis ar ne? Prašau jūsų patarimo ar pasitikėti tradicine medicina ar atisiduoti netradiciniam gydymui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 11 kovo 2007 - 21:59
QUOTE(Anida @ 2006 05 12, 10:40)
Sveiki, Mano vyrui diognozuotas odos vėžys - melanoma. Kitą savaitę jam turi būti atlikta planinė operacija. Tirymai rodo, kad auglys yra aktyvus. Iš kart po tirymų nuvažiavome pas moterį kuri gydo užkalbėjimu. Ji mums pasakė, kad vėžio jokio nemato ir operuotis jokiu būdu nereikia. Kad jai reikia poros savaičių kad galėtų gydytį. Atsidūrėme aklavietėje. Dar buvom pas kelias būrėjas. Viena pasakė, kad operuotis reikia ir kuo skubiau, kita sakė, kad nieko blogo nemato. Kad jai irgi nerodo pavojingos ligos. Tiesiog pasakė, kad gal vertėtų paprašyti atlikti pakartotinai tyrimus. Bet man nesueina galai. Vyrui pasėli darė penktadienį, o jau aktyvumo formai nustatyti ėmė po pasėlio trečiadienį. Tai mano nuomonė  yra ta, kad juk jei tai nebūtų piktybiškas auglys, tai aktyvumo jokio neparodytų.
Tad norisi nuspręsti teisingai, nes vyras dar galvoja ar operuotis ar ne? Prašau jūsų patarimo ar pasitikėti tradicine medicina ar atisiduoti netradiciniam gydymui?

labukas smile.gif Labai užjaučiu visą šeimą ir žinai man atrodo, kad geriau neprasidėti su netradicine medicina. Beje nežinau kur tyrėtės ir jei jūs iš Vilniaus tai rekomenduočiau pakartotiną konsultaciją pas Sidorovą(šiaurės miestelyje) jis būtent onkologas .Super gydytojas thumbup.gif Labai stiprus savo srity mirksiukas.gif
Atsakyti
Tiesa nepasakiau kur atliko tirymus. Santariškių onkologinėj klinikoj.
Atsakyti
o jam čia nuo ko? nuo apgamo ar nuo kažko kito? Ir kaip supratot kad reikia tokių tyrimų?
Atsakyti
Taip tai atsirado nuo apgamo. Tiesiog jis pradėjo keisti savo formą ir spalvą. Iš pradžių nuėjom pas dermatologą, o iš ten iš karto nusiūntė pas onkologą.
Atsakyti
o tai jus tikit burejem?? unsure.gif paprasykit pakartoti tyrimus,ar pasidarykit juos kur nors privaciai kad tiksliai zinot diagnoze,sekmes 4u.gif
Atsakyti
Butinai darykit operacija, pas jokias burejas jokiu budu nevaiksciokit schmoll.gif
Juk ne kokiam kaime tyrimus daret, o Vilniuje. Jei nuo apgamo tik, tai po operacijos viskas turetu labai laimingai pasibaigti, nes liga nebeplis. Paprasciausiai ispjaus ji ir toje vietoje isiuti turetu is kokios kitos kuno vietos paimta odos lopineli. Girdejau nemazai tokiu atveju. Viskas bus gerai. Svarbiausia pasistengti islikti ramiais. Tokio tipo ligas skatina visokie nervavimaisi.

Jei labai abejojate, tai dar karta pasidarykit tyrimus, bet butinai iki operacijos ir jos jokiu budu neatideliokit. Manau, kad Santariskiu ligonines tyrimais galit pasitiketi. Juk tai lengvai pastebima ir nustatoma liga, o be operacijos tai nieko nebus. Kuo greiciau isoperuosit, tuo greiciau viskas baigsis.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elnes @ 2006 05 12, 20:33)
Butinai darykit operacija, pas jokias burejas jokiu budu nevaiksciokit  schmoll.gif
Juk ne kokiam kaime tyrimus daret, o Vilniuje. Jei nuo apgamo tik, tai po operacijos viskas turetu labai laimingai pasibaigti, nes liga nebeplis. Paprasciausiai ispjaus ji ir toje vietoje isiuti turetu is kokios kitos kuno vietos paimta odos lopineli. Girdejau nemazai tokiu atveju. Viskas bus gerai. Svarbiausia pasistengti islikti ramiais. Tokio tipo ligas skatina visokie nervavimaisi.

Jei labai abejojate, tai dar karta pasidarykit tyrimus, bet butinai iki operacijos ir jos jokiu budu neatideliokit. Manau, kad Santariskiu ligonines tyrimais galit pasitiketi. Juk tai lengvai pastebima ir nustatoma liga, o be operacijos tai nieko nebus. Kuo greiciau isoperuosit, tuo greiciau viskas baigsis.
Sekmes  4u.gif

aš irgi tik už medikus. Nieko nelaukit schmoll.gif
Atsakyti
Užjaučiu schmoll.gif

Bet iš tiesų net pikta kaip galima taip net pagalvot ką rinktis...Juk 21 amžius doh.gif Jūs esate šaunuoliai, kad pastebėjote ligą ir nuėjot pas gydytoją, manau, kad prigriebėte ligą pačioje pradžioje..O tai reiškia juolab kad reikia kuo greičiau operuotis, kad liga dar nėra paplitus ir be metastazių... Sutinku su forumietėm, kad reiktų nueit pas dar vieną gydytoją kad įsitikinti, kad diagnozė gera. Tada bus viskas aišku.
Atsakyti
o darant tokį tyrimą tiria būtent tą vieną pakitusį apgamą? ir kiek tai kainuoja?
Atsakyti
Taip iš to apgamo imamas lopinėlis ir daromas pasėlis. Mes darėmės santariškių okloginėj ligoninėj, turėjom siuntimą, tai tirymas nemokomas. Jei kreiptis privačiai, tai be abejo reikia mokėti.
Atsakyti
Sveikute kaip viskas sekesi parasyk. Gaila kad velai sia tema radau pries metus ir mano vyrui diagnozavo melanoma, bet aciu dievui po operacijos nepasitvirtino. O kaip jums ar viskas gerai? Zinau kas tai yra kai po tokios zinios viskas per kelias akimirkas - visas gyvenimas per akis prabega. smile.gif
Atsakyti