Įkraunama...
Įkraunama...

Naujosios Vilnios, Grigaičių mamytės

user posted image

Atsakyti
Kad jau prašo,tai grįžau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Deiva* @ 2012 11 19, 23:07)
Kad jau prašo,tai grįžau mirksiukas.gif

sveika mirksiukas.gif
Kaip gyvenat? Visos dingo, niekas neuzeina g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri zino N.V kas lakuoja nagus ilgalaikiu laku. Pvz. namuose ar kirpyklose, gal parekomenduosite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sinaudra @ 2012 11 20, 16:28)
Sveikos, gal kuri zino N.V kas lakuoja nagus ilgalaikiu laku. Pvz. namuose ar kirpyklose, gal parekomenduosite 4u.gif




Sveikinimai su naujais namuciais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Beje zinau kas daro ilgalaiki lakavima, prasau i A/Z mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,mamkos.Bandau ir aš prie jūsų jungtis:)
Atsakyti
Sveikos naujoj temoj. smile.gif

Kaip Grigaičių gyventojoms patinka naujai tiesiamas geležinkelio kelias šalia senojo?
Man tai nelabai.... Netikiu, kad pastatys tas beveik 5 metrų triukšmo sienutes... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolita @ 2012 11 20, 21:24)
Sveikutės,mamkos.Bandau ir aš prie jūsų jungtis:)


Sveika, sveika atvykus thumbup.gif

QUOTE(Ruginė @ 2012 11 20, 22:22)
Sveikos naujoj temoj.  smile.gif

Kaip Grigaičių gyventojoms patinka naujai tiesiamas geležinkelio kelias šalia senojo?
Man tai nelabai.... Netikiu, kad pastatys tas beveik 5 metrų triukšmo sienutes... schmoll.gif


Sveikos!!! 4u.gif

Oho tai gal pravaziavimo nera davar per gelezinkeli? blink.gif net nezinojau unsure.gif
Atsakyti
Yra pravažiavimas. Bet šalia ruošiamasi tiesti dar vienus geležinkelio bėgius, o senuosius rekonstruoti. Važinės prekiniai traukiniai abiem kryptim ir kur kas dažniau nei dabar. Šiaip numatyta, kad bus įrengtos triukšmą slopinančios sienutės ir želdiniai. Bet juk Lietuvoj tik pakalbėt gražiai moka, o rezultate lėšas iššvaisto, nepadaro iki galo, gyventojai kenčia... Va šito aš bijau.
Atsakyti
QUOTE(sinaudra @ 2012 11 20, 16:28)
Niu va, su nauja temute naujos gyventojos  thumbup.gif
Sveikos, gal kuri zino N.V kas lakuoja nagus ilgalaikiu laku. Pvz. namuose ar kirpyklose, gal parekomenduosite 4u.gif


QUOTE(Jolita @ 2012 11 20, 21:24)
Sveikutės,mamkos.Bandau ir aš prie jūsų jungtis:)

prasom prasom prisijungt mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(Ruginė @ 2012 11 20, 22:22)
Sveikos naujoj temoj.  smile.gif

Kaip Grigaičių gyventojoms patinka naujai tiesiamas geležinkelio kelias šalia senojo?
Man tai nelabai.... Netikiu, kad pastatys tas beveik 5 metrų triukšmo sienutes... schmoll.gif

as daznai ten vazineju, vis galvoju, ka ten daro g.gif o matai, kas yra...

Sv@jonė, ar mes susitiksim su tavim, pagaliau lotuliukas.gif
O tai, jauciu, nebespesim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Flamme~: 21 lapkričio 2012 - 16:55
Kuku.Aš ir nelabai tais pažadais tikiu:)Vis žada Naujoj Vilnioj stadioną moderninti,ale nė kvapo modernizmo:)
Vau,smagu,kad dar orai geri,galima kasdien su vaikiais laukan lįsti,galvas pravėdinti.
Atsakyti
QUOTE(Jolita @ 2012 11 21, 20:55)
Kuku.Aš ir nelabai tais pažadais tikiu:)Vis žada Naujoj Vilnioj stadioną moderninti,ale nė kvapo modernizmo:)
Vau,smagu,kad dar orai geri,galima kasdien su vaikiais laukan lįsti,galvas pravėdinti.

o kurioj gatvei gyvenat?
Atsakyti