Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški reikalai

nuo kada jus atvirai kalbat su dukrom apie menesines? Mano merginai yra 4 m. ir jai labai idomu , ka ten tie paketai daro tuolete, kur jie naudojami ir pan. Siaip as linkusi atvirai su ja kalbeti (is kur vaikai atsiranda ir pan.), ir nesinori skiesti nesamoniu, bet tuo paciu nesinori ir isgasdinti vaiko pasakius viska atvirai, gal dar per maza. Siuo metu tiesiog issisuku nuo didesniu paaiskinimu, pasakius, kad kartais mamytem ju prireikia. Ka darote jus? Nuo kada atvirai pradejot kalbeti?
Atsakyti
Dukryte ir manes to klausia,bet as jai daug neaiskinu ir pasakau,kad kai paaugs ir jai ju reikes.Nors ji 6 bet kazkaip tos ir sekso temos dar nelieciam blush2.gif manau per maza.Turiu broli 13 tai jis kazkur pries pora metu paklause is kur atsiranda vaikai bigsmile.gif as jam paaiskinau beveik taip kaip is tikro tiksliau kai ko nedasakiau, sakiau apie menesines ir nestuma,sakiau kai jau nores uzsiimt tuo reikalu lai visada naudoja apsauga,kad anksti neprisidirbtu ir nereiktu tevu apkraut papildomais rupesciais. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bachata1 @ 2012 11 20, 13:39)
nesinori ir isgasdinti vaiko pasakius viska atvirai,

tai ir nepasakokit visko atvirai.
Nes:
1.nera reikalo gasdinti;
2.ne viska supras, gi dar maza.
Atsakyti
QUOTE(bachata1 @ 2012 11 20, 13:39)
nuo kada jus atvirai kalbat su dukrom apie menesines? Mano merginai yra 4 m. ir jai labai idomu , ka ten tie paketai daro tuolete, kur jie naudojami ir pan. Siaip as linkusi atvirai su ja kalbeti (is kur vaikai atsiranda ir pan.), ir nesinori skiesti nesamoniu, bet tuo paciu nesinori ir isgasdinti vaiko pasakius viska atvirai, gal dar per maza. Siuo metu tiesiog issisuku nuo didesniu paaiskinimu, pasakius, kad kartais mamytem ju prireikia. Ka darote jus? Nuo kada atvirai pradejot kalbeti?

Atvirai kalbu nuo pirmo užduoto klausimo, bet tik atsakau į klausimą smile.gif To pakanka. augant vaikui, klausimai "auga" ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2012 11 21, 14:39)
Atvirai kalbu nuo pirmo užduoto klausimo, bet tik atsakau į klausimą smile.gif To pakanka.

vat butent. Atsakyti i klausima, bet ne viska atvirai isdestyt. Negi, sesiametei, kuri paklaus is kur atsiranda vaikai deretu pasakot dar ir apie gimdymo skausmus, komplikuotus gimdymus ar mirstancias gimdyves blink.gif Ne. Trumpai, aiskiai, be nereikalingos/baisios informacijos.
Atsakyti
dar per annskti tokio amaziau vaikui tai pasakoti
Atsakyti
o aš manau, kad reikia atsakyti..prisimenu, pati mamos paklausiau, o man" bus laikas, sužinosi"..lyg tai būtų didžiausia nuodėmė net užsiminti apie tai.. nežinau, kiek man metų tada buvo, kai paklausiau, bet žinau, kad labai nusivyliau..

šiaip reikia kalbėtis, o paskui nutinka taip, kad mergaitės galvoja, kad miršta, kai prasideda mėnesinės (mano draugė), verkė ir bijojo tėvams pasakyti..aš net nesupratau, kad man prasidėjo..nu išsitepė ir ką..pasakiau mamai, tai oho...čia taip ir taip, bet irgi normaliai nepaaiškino, kas čia man tik kad bus taip kiekvieną mėnesįm, niekada apie tai nekalbėk, nes gėda, ypač su vyrais ir pan..iki šiol nepritariu tokiai nuomonei..nesakau, kad reikia rėkauti apie tai, bet nejaučiu jokios gėdos dėl to, juk natūralus dalykas.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruttaly @ 2013 02 02, 23:17)
o aš manau, kad reikia atsakyti..prisimenu, pati mamos paklausiau, o man" bus laikas, sužinosi"..lyg tai būtų didžiausia nuodėmė net užsiminti apie tai.. nežinau, kiek man metų tada buvo, kai paklausiau, bet žinau, kad labai nusivyliau..

Mano mama manes paklause ar jau sergu, kai man buvo 15, o sirgau nuo 13 doh.gif
TAis laikai tikrai nebuvo iprasta matyt su vaikais apie tai kalbetis , ir aisku apie seksa buvo tabu tema, apsiribojo tuoma, akd draugauti su vaikinais negalima, nes parsinesi namo vaika biggrin.gif Mes su draugem kieme kalbedavom, klausem tu,kurios jau pradejo sirgti, kaip kas ten buna doh.gif
O pati kazka pasakau vaikams ,kaip jau cia ir minejo pagal amziu, apie paketus taip pat pasakiau, kad man kartais reikia ir viskas per daug nesidomi.
O apie nestuma tai vos ne kaip anekdotas buvo. Kazkaip kalba isejo su seneliu, senelis sako gandras jus atnese, vaikai juokiasi sako, ne, mes is mamytes pilvuko gimem, (o senelis musu su jumoro jausmu) sako, tai jums cia taip mama tik sako , o is tikruju gandras atnese lotuliukas.gif
Atsakyti
Manau, kad keturmetei dar tikrai per anksti pasakoti viską kaip yra iš tikro.. smile.gif Kažką sugalvokite... smile.gif
Aš tokius visus moteriškus reikalus esu susidėjusi į spintelę, tai maniškei jie dar net nėra užkliuvę kol kas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 04 vasario 2013 - 17:18
Savo septynmetei trumpai paaiškinau kaip yra, kai paklausė. Daugiau klausimų kol kas nekilo smile.gif
Atsakyti
Mano paketukai,įklotukai visada vonioje ir matomoje vietoje,bet niekada neklausinėjo,nors jau vienuoliktus metus eina. Gal jau jai an tiek įprasta,taip ,kad šalia kasdien stovintis muilas,šampūnas,ar dar kokia vonios reikmė. Tiesiog gal tai kasdienybė. Juk ir parduotuvėje oarduotuvėje ji mėgsta nešti krepšą,tai įmetu paketų ar įklotų pakį ,ir neša ir taip pat jokių klausimų. Nors jau pradedu skaitinėti apie mergaičių brendimus,ir kaip tai reiks pradėt šnekėti kai klaus,ar pradės dygti papukai,pažastyse pūkiukai. Šeip kai skaitinėjau jau ankstesnis brendimas prasideda jau nuo vienuolikos metų,nenorėčiau,kad dar taip anksti būtų,bent jau nuo trylikos metų tik pradėtų. Bet švietimas jau vyksta ketvirtoje klasėje,ji jau parėjusi pasakoja apie brendimus kuriuos pasakojo mokytoja. Labai noriai išklausau,pritariu. Bet tuo viskas ir baigiasi,kaip suprantu,dar jai nelabai rūpi kaip suprantu. Dar ji man tokia šmaikštuolė,nei rimtuolė,kolkas džiaugiuosi smile.gif
Atsakyti
Aš atsakinėju gana abstrakčiai, nes tikrai mažesnius vaikus dažniausiai patenkina tokie atsakymai, kaip "vaikai atsiranda iš meilės" ir pan. Jei pradėtų klausinėti konkrečiau, tuomet po truputį suteikčiau daugiau informacijos, kad informuoti tiek, kiek jos amžiuje reikia ir kad patenkinti smalsumą
Atsakyti