Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistai nuo rėmens Ipraalox

Laba diena,

rašau prašydama patarimo. Kankina GERL, vaistinėje kaip pigiausią preparatą pasiūlė vaistus Ipraalox. Vaistininkė labai juos išgyrė. Neva nors nesuveikia žaibiškai, bet ilgainiu išgydo "neužtemptus" simptomus. Gal ką kankina skrandžio rėmuo, kylančios rūgštys ir t.t. ir esat bandę šį vaistą? Liksiu labai dėkinga už patarimus... blush2.gif
Atsakyti
Man gydytoja rekomendavo neuztempti, jei grauzia skrandi, tai negalima leisti skrandziui virskinti save pati. Aisku, vaistai pirmoji pagalba, bet be ju reikia ir permastyti, kaip reiketu pakeisti mityba ir maziau stresuoti g.gif Ipraalox nebandziau, kuo jis geresnis nei kiti?
Atsakyti
QUOTE(LizaMona @ 2012 11 25, 20:39)
Man gydytoja rekomendavo neuztempti, jei grauzia skrandi, tai negalima leisti skrandziui virskinti save pati. Aisku, vaistai pirmoji pagalba, bet be ju reikia ir permastyti, kaip reiketu pakeisti mityba ir maziau stresuoti  g.gif Ipraalox nebandziau, kuo jis geresnis nei kiti?


Nežinau ar kuo geresnis, bet kad pigesnis, tai faktas kaip blynas unsure.gif Man labai įdomu būtų išgirst jį vartojusių atsiliepimus...
Atsakyti