Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų

Ieškom draugų... juos randam... ir smagiai plepam!


user posted image

Renkasi mamytės smagiai pakalbėti bet kokia tema thumbup.gif visos esam draugiškos, kai reikės paguosim ir patarsim console.gif kai reikės ir pabarsim dirol.gif susidraugaujam ir organizuojam "meetukus" gathering.gif

sutrumpinimų paaiškinimas

ex - buvęs
VT - vaiko tėvas
VM - vaiko motina
MB - mano brangusis
BB - būsimas brangusis
Briedis - pretendentas ne tik į tavo širdį bet ir į lovą
PM - pinigų maišas
Bardiūras – vyras, kuris klaidingai mano, kad jis tau reikalingas
Zviozda - apie kurią loja kalės
AA – nekomentuosim, bet svarbu KĄ NORS liurlinti jei nori būti AA


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PŪKITAS: 27 lapkričio 2012 - 11:17
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raimukas84 @ 2012 11 27, 22:27)
va ir atsirado kas Daluze perspjove  biggrin.gif


Nu va - stengies, stengies, o čia pliaukšt ir perspjauna beee.gif lotuliukas.gif

QUOTE(obuoline @ 2012 11 28, 10:52)
Z.J., zinok, nerealiai skanu blush2.gif  ax.gif


Z.J. neįsivaizduoja mirksiukas.gif O aš įsivaizduoju cool.gif Tik, kaip rodo patirtis skaudi gyvenimiška - po to būna labai jau neskanu...
Atsakyti
Labuka! 4u.gif
Sakiau prasides nauja tema,ilysiu vel as cia smile.gif blush2.gif atrodo nieko neveikiu, turiu laiko, bet net tingiu tinget, va valgau ir is proto einu. pleciuosi i ploti baisiausiai. Nuo pirmadienio mazyle jau i darzeli leks,o as savarinkiskai mokysiuos, pavasari persilaikysiu egzaminus ir stosiu ten kur ziauriai noriu lotuliukas.gif
Gal yra norinciu virtualiai su manim dietos laikytis? lotuliukas.gif
Atsakyti
Valio naujiems namams biggrin.gif rekordiskai turbut ilgai anuose tylejom..
As palaikyt galiu dieta su tavim smile.gif ka per sventes veiki, OK!* ? lb buni uzimta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skierkute: 28 lapkričio 2012 - 14:31
QUOTE(<imelda> @ 2012 11 28, 10:10)
o ji saltu veidu tas pasakas isklausius,islipa sau is lovos ir eina i sandeliuka savo soske ieskot  doh.gif vienu zodziu... kantrybe senka mano jau po truputi.

Pukitas, imelda, o gal jus savi vaikucius per anksti guldot? nespeja jie nuvargti mastau.gif

QUOTE(Skierkute @ 2012 11 28, 14:08)
Ne muilas - nesusimuiluos!!!

''idomus'' mastymas.

nemetau akmenu i moteris, esancias meiluziu padetyje. visko nutinka. visokios priezastys, situacijos gyvenime susiklosto. kas moralizuos apie morales stoka, kas kalbes kad meile akla, bet kad tuo dziaugtis?... na nezinau...
Atsakyti
QUOTE(raimukas84 @ 2012 11 28, 15:55)
''idomus'' mastymas.

Cia posakis, o ne mastymas wink.gif as per daug narcizas esu, kad buciau kazkam antra moteris biggrin.gif)
Atsakyti
QUOTE(Skierkute @ 2012 11 28, 17:59)
Cia posakis, o ne mastymas wink.gif as per daug narcizas esu, kad buciau kazkam antra moteris biggrin.gif)

tai gal jo zmona butu ta antra moteris biggrin.gif
Atsakyti
Raimuk,as maze guldau anksciausiai 22 val. nu manau,kad tikrai neperanksti... g.gif kai einam i darzeli zadinu ryte 8,o kai neinam paprastai pati pabunda apie 9 val. pietu ismiega dazniausiai dvi valandas.

Buvom siandien su VT ir ex uosve parke. Antis maitinom,uosve cielus du batonus paaukojo tam reikalui smile.gif Paskui dar pasisupo mergaite ir parveze
VT namo mudvi.
Atsakyti
QUOTE(raimukas84 @ 2012 11 28, 16:20)
tai gal jo zmona butu ta antra moteris biggrin.gif

Jauciu neretas atvejis toks.. Nezinau, mano draugu ir pazystamu rate dar labai nedaug vedusiu, tik dabar jauciu prasidedanti buma smile.gif
Atsakyti
Laaaaabas naujuos namuos biggrin.gif


QUOTE(raimukas84 @ 2012 11 28, 02:06)
puiku! o dabar taip ir toliau! nekankink vaiko su tuo ''cia gulesiu salia, cia nebegulesiu''  mirksiukas.gif


nu reikia kazkaip, bet sunku (ypac kai seneliai "uzstoja" vaika ir jis tai puikiai zino ir tuom naudojasi) g.gif


QUOTE(raimukas84 @ 2012 11 28, 15:55)
Pukitas, imelda, o gal jus savi vaikucius per anksti guldot? nespeja jie nuvargti mastau.gif


Nezinau ar anksti, nes jei jam leisciau but kiek nori tai be 23 val jauciu net nepasiprasytu gult g.gif o i darza tai jam 7 ryto keltis (tada jau mirtis alyvose, nepazadinu as jo, o man reikia 7:15 isvaziuot, kad normaliai be skubejimų į darbą nuvaziuot)...nes as turiu ji pazadinti ir aprengus suruost, kad seneliui litku tisk nuvest, nes jam irgi darbe reikia 8 ryto but...Kai mociute veda tai jis iki 7:30 miega...zodziu nepazadinu as jo rytais. tai stengiuos veliausiai 21:30 guldyt. Blogiausia yra tai, kad darze jis pamiega pietus ir uzsikaura batareika nesveikai verysad.gif va negautu pietu darze pamiegot butu kaip ciucikas vakare...

Tai va tokia ir beda pas mane g.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2012 11 28, 18:46)
nu reikia kazkaip, bet sunku (ypac kai seneliai "uzstoja" vaika ir jis tai puikiai zino ir tuom naudojasi)  g.gif
----
Blogiausia yra tai, kad darze jis pamiega pietus ir uzsikaura batareika nesveikai  verysad.gif  va negautu pietu darze pamiegot butu kaip ciucikas vakare...

reiskias ir su tevais tada reik kovot. kiek tai truks? 3-5 dienas? nenumirs. padaryk seimos susirinkima ir pranesk nauja tvarka biggrin.gif
buna ir mano mama sumasto, bet as laikaus savo. tai nera vaiko kankinimas, va tas nepagulejimas su juo, gal tikrai vaikas greiciau uzmigs, lengviau ryte kelsis smile.gif
----
zinok tas pats ir su maniske butu LT jei pietu miego reiktu eit.
Atsakyti