Įkraunama...
Įkraunama...

Kai tėtis toli..............

user posted image

Laukiam švenčių ir LAUKIAM JO, TO VIENINTELIO ŽMOGAUS..............

kai žvelgi į tolį…….. ir ieškai nuostabių, mylimų akių……

Žmogaus gyvenimas kupinas laimės daugiausia dėl to, kad žmogus amžinai laukia, jog netrukus bus laimingas.
Bruno Ferrero

user posted image

Sveikos naujoje temoje
Atsakyti
Nezinau ar cia man jau su nervukais negerai vel.. verysad.gif Atsiverciu nauja tema ,o cia taip man graudu pasidare nuo Giedres zodziu doh.gif Vakar dar ziurejau zdi menia-vel asara nubyrejo ...Gal pavargau..
Aciu uz nauja nameli Giedre 4u.gif
Dievuliau ryte prabundu ,o cia balta visur ,net sunys mano dziaugiasi ,laksto patenkinti po soda biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Ačiū Giedrut už gražią temukę 4u.gif
O pas mus tik dabar pradėjo snigti, tai balta balta visur wub.gif
Atsakyti
Negrys tetukas musu kaip zadejo unsure.gif O tai reiskia vargas man ,nes antradieni reikia vest mazaja pas kardiologa ir neurologa doh.gif O tai nelengva kai paciai vairuot 100km.mazike pamaitint ,poliklinikoj nurengt ,aprengt,registraturoj pastovet ,mazike laikyt, nu zodziu nervai nelaiko ..Dar neina oro pagalves atjungt ant priekines sedynes tai vest gale schmoll.gif Dar motina sunervino,sako nieko jai nera ko ten vest,pasiimk kitai dienai talona doh.gif kai laukt kito po pusantro menesio ir isvis visi kaip musmieriu apsirija nusisneka su patarimais -vyras sako su taksi vaziuok -tai uz kelione iseis 200lt doh.gif dar papa issitraukiu ir maitinu jam ziurint-fantastika ne kitaip biggrin.gif
Atsakyti
labukas Oksaniuxxxs ir visos 4u.gif Tau prasideda normali busena, kai euforija po gimdymo praeina, ir susiduri su realybe - vaikelis tiek daug jau nemiega, pradedi nebespet, o vyro salia nera.... man tai sunkiausias isbadymas, kazkiek laikiausi, bet dabar jau pabirau... Laikykis 4u.gif

o mazytei blogai kas nors, kad vaziuoji? pas kardiologus ir mes ejom, nes buvo siokiu tokiu problemeliu, kurios veliau isnyko, bet pas nervu dar nebuvom, nematau reikalo visur veziot, kur tik pasiuncia g.gif jeigu vaikelis sveikas, tai po poliklinikos mazu maziausiai snarglys gali pradet begt, o kur dar visos kitos rizikos, mamai nuovargis, tasytis be reikalo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauluciukas77: 01 gruodžio 2012 - 11:21
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 12 01, 09:26)
Nezinau ar cia man jau su nervukais negerai vel.. verysad.gif Atsiverciu nauja tema ,o cia taip man graudu pasidare nuo Giedres zodziu doh.gif Vakar dar ziurejau zdi menia-vel asara nubyrejo ...Gal pavargau..
Aciu uz nauja nameli Giedre  4u.gif
Dievuliau ryte prabundu ,o cia balta visur ,net sunys mano dziaugiasi ,laksto patenkinti po soda biggrin.gif

Manau normali tavo būsena. Aš ir kartais ją prisimenu. Nelengva būti nuolatos laukiančia ir besiilginčia.

O aš tai kažkokia privargus. Man tas gruodis toks sunkus mėnuo - ypač darbe. Kažkaip užtemdo tą Kalėdų laukimą, be to ir Liūdna šventė artėja - aš kažkaip visada liūdžiu iki jos - mąstau apie gyvenimėlį, ką pasiekiau per gyvenimą.

Prašom, plepėkit.
Atsakyti
QUOTE(sauluciukas77 @ 2012 12 01, 12:21)
labukas Oksaniuxxxs ir visos  4u.gif  Tau prasideda normali busena, kai euforija po gimdymo praeina, ir susiduri su realybe - vaikelis tiek daug jau nemiega, pradedi nebespet, o vyro salia nera.... man tai sunkiausias isbadymas, kazkiek laikiausi, bet dabar jau pabirau... Laikykis  4u.gif

o mazytei blogai kas nors, kad vaziuoji? pas kardiologus ir mes ejom, nes buvo siokiu tokiu problemeliu, kurios veliau isnyko, bet pas nervu dar nebuvom,  nematau reikalo visur veziot, kur tik pasiuncia  g.gif  jeigu vaikelis sveikas, tai po poliklinikos mazu maziausiai snarglys gali pradet begt, o kur dar visos kitos rizikos, mamai nuovargis, tasytis be reikalo  unsure.gif


Kaip teisingai pasakei-euforija baigesi verysad.gif Ir ziaurei ziaurei truksta to tetuko ,papildomu ranku..Namas didelis ,apeit viska vienai reikia ,tai lieka ir nepadarytu ar nepasluotu darbu-tiesiog pavargstu su mazaja ,o pailset irgi norisi tai pasirenku cia sm pasedet minutele blush2.gif
O mazikei pas kardiologa tikslei ir nezinau,kazkas neuzsidaro ar voztuvas ar kas ,bet sake GN ,kad leliukams taip buna ir nieko baisaus ,kad susitvarko ,bet pasitikrinti reikia..O pas neurologa atseit padreba rankytes,bet cia kai gimem,pasirodo irgi gali but po cp ,bet kai gryzom namo niekas nebedreba pas ja ,o ir seimos gyd.sake kad pas mus viskas tvarkoj,bet del sventos ramybes nuvaziuot reikia,o taip nenoriu trankytis po tokias istaigas ,kad tik ko nepasigaut unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 12 01, 13:43)
Kaip teisingai pasakei-euforija baigesi verysad.gif Ir ziaurei ziaurei truksta to tetuko ,papildomu ranku..Namas didelis ,apeit viska vienai reikia ,tai lieka ir nepadarytu ar nepasluotu darbu-tiesiog pavargstu su mazaja ,o pailset irgi norisi tai pasirenku cia sm pasedet minutele blush2.gif
O mazikei pas kardiologa tikslei ir nezinau,kazkas neuzsidaro ar voztuvas ar kas ,bet sake GN ,kad leliukams taip buna ir nieko baisaus ,kad susitvarko ,bet pasitikrinti reikia..O pas neurologa atseit padreba rankytes,bet cia kai gimem,pasirodo irgi gali but po cp ,bet kai gryzom namo niekas nebedreba pas ja ,o ir seimos gyd.sake kad pas mus viskas tvarkoj,bet del sventos ramybes nuvaziuot reikia,o taip nenoriu trankytis po tokias istaigas ,kad tik ko nepasigaut unsure.gif

4u.gif Kaip suprantu. Aš jau ir praradau viltį tuos darbus padaryt, nes nors tėtukas čia - bet vis dirba kitur, tai kaip sakant, aš viena jau ir tos buities neaprėpiu. Dar jei nedirbčiau tai kitaip būtų. Bet jau ir nervintis mažiau dėl to imu. Gyvenimas juk vienas.
Ėmiau Kalėdų dovanas žiūrinėt, nors niekam nieko nereikia, bet lotuliukas.gif
Atsakyti
As siemet pasidovanosiu sau nakty -pamaitinu vaika ir vyrui igrudu te dziaugiasi biggrin.gif O jei rimtai noreciau materialios dovanos -auksiniu auskaru rolleyes.gif Kazkaip siemet dar noreciau issiuntinet sveikinimus tikrus -su atvirutem per pasta -niekada taip nesu dariusi ,bet taip dvasinga ir gera paciai toki gaut ,tai pagalvojau ,kad siemet padarysiu taip wub.gif
Atsakyti
o as siemet visiem dovanosiu gero zmogaus padarytas dovaneles blush2.gif jai sunku dabar, nori papildomos kapeikos, tai ji man padarys dovaneliu su savo virtom uogienem avieciu, savo rinktom vaistazolem, megztom kojinem ir dar ka nors dadesim. ir jai kapeika, ir man bus gerai, nereikes kazkokiu nieku pirkinet, cia zmones suvalgys, suvartos, kojines sunesios thumbup.gif

juk svarbiausia demesys... pastaruoju metu man nebeaktualu dovanos, nes viska ko noriu ir taip nusiperku...zinau tik, kad MB man dovanos nauja telefona, ir tai praktiniais sumetimais, nes jau reikia keist lotuliukas.gif is tetos, kuri mezga, uzsiprasiau saliko blush2.gif nes neturiu kada pati sau nusimegzt...o mamai pridovanojau daug sveikatinimo proceduru ir maisto papildu thumbup.gif is anksto susitarem, kad cia Kaledu proga mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauluciukas77: 01 gruodžio 2012 - 18:42
QUOTE(sauluciukas77 @ 2012 12 01, 18:33)
o as siemet visiem dovanosiu gero zmogaus padarytas dovaneles blush2.gif jai sunku dabar, nori papildomos kapeikos, tai ji man padarys dovaneliu su savo virtom uogienem avieciu, savo rinktom vaistazolem, megztom kojinem ir dar ka nors dadesim. ir jai kapeika, ir man bus gerai, nereikes kazkokiu nieku pirkinet, cia zmones suvalgys, suvartos, kojines sunesios  thumbup.gif

juk svarbiausia demesys... pastaruoju metu man nebeaktualu dovanos, nes viska ko noriu ir taip nusiperku...zinau tik, kad MB man dovanos nauja telefona, ir tai praktiniais sumetimais, nes jau reikia keist  lotuliukas.gif is tetos, kuri mezga, uzsiprasiau saliko  blush2.gif  nes neturiu kada pati sau nusimegzt...o mamai pridovanojau daug sveikatinimo proceduru ir maisto papildu thumbup.gif  is anksto susitarem, kad cia Kaledu proga mirksiukas.gif

thumbup.gif Labai šauniai sugalvota mirksiukas.gif
Atsakyti
Oksaniukas, liudna ir pikta kad taip yra pas mus verysad.gif doh.gif
Manajai irgi yra problemu su sirdele, tikrinames kas pusmeti.
O pas neurologa net nesam buvusios blush2.gif Dabar kiek zinau visus siuncia profilaktiskai, o kai manoji gime siunte tik jei itarimu buvo, siaip sau sako nera ko ten eit. Nors manau geriau nueit profilaktiskai, kad ir kaip nepatogu butu vaziuot, laukt ir t.t.

Sauluciukas, sauniai sugalvota del dovaneliu thumbup.gif

QUOTE(janneta @ 2012 11 30, 16:10)
Kokius pirkai mirksiukas.gif Pas mane jau turbūt kokie trys metai eglutė su raudonais ir geltonais žaisliukais, o vakar bebanglinėdama po miestą tokių grožybių prisižiūrėjau, kad jau nei pati nežinau kokios spalvos noriu blush2.gif
Papildyta:
Ir pas mus jau sninga thumbup.gif Oi kaip nelaukiau sniego, bet kai pamačiau kad sninga kažkodėl labai apsidžiaugiau ax.gif


pirkau zaisliukus is siaudeliu, pas mus siemet siaudiniai, aukso spalvos ir raudonos spalvos zaisliukai smile.gif
Atsakyti