Įkraunama...
Įkraunama...

BUGABOO vežimėliai

QUOTE(OdreK @ 2006 01 23, 16:20)
O as mamytems siulyciau Bugaboo cameleon. Tik nezinau ar yra pirkt Lietuvoje. vezimelis gaves geriausius apdovanojimus. Tiesiog nuostabesnio nebuna. Apziureti galite www.bugaboo.com


Kaip tik shiandiena skaichiau labai populiaru Norvegishka zhurnala skirta tevelaims, kuriame buvo testuojami populiarus vezhimeliai... Taiva... Bugaboo Cameleon ir Graco Expedition neatlaike viso testo... blush2.gif Zhymus vaikishku prekiu parduotuviu tinklas jau buvo numate uzhpirkti nemazha partija Bugaboo Cameleon, bet po shio testo rezultatu atsisake. Tad ne viskas kas yra trendy yra saugu musu leliukams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(OdreK @ 2006 01 23, 13:50)
O as mamytems siulyciau Bugaboo cameleon. Tik nezinau ar yra pirkt Lietuvoje. vezimelis gaves geriausius apdovanojimus. Tiesiog nuostabesnio nebuna. Apziureti galite www.bugaboo.com


Nu ką aš žinau.. Tokio vežimo išvaizda tai jau skonio reikalas (bent jau man negražu schmoll.gif ). Ir apdovanojimus gavo greičiausiai už rėmo originalumą, nes išvaizda tikrai išskirtinė... mirksiukas.gif Kai pažiūrėjau jų puslapyje filmuotą reklamą, tai galbūt tas rėmas ir neblogai rieda, bet kad bet kuris vežimas su laisvai besisukinėjančiais priekiniais ratukais bus manevringas smile.gif . Galbūt šitame Bugaboo yra gera amortizacija ar dar kas nors išradingo ("gyvai" šiyto modelio aš nečiupinėjau).. Tai dėl pačio rėmo nieko nesakau, bet sėdima dalis tai tikrai nemanau, kad patogi vaikeliui schmoll.gif . Trumpiems pasivaikščiojimas ar ėjimui į parduotuvę tai gal ir gerai, bet kai eini į lauką su vaikeliu pusdieniui ir jis vežime miega, tai tokia sėdima dalis vaiko kankinimas (bent jau aš taip manau)...

QUOTE(Tosk @ 2006 01 24, 01:26)
Tad ne viskas kas yra trendy yra saugu musu leliukams mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Ir ne tik dėl saugumo, bet ir dėl patogumo vaikeliui... Kuo mandresnis vežimas, kuo keistesnės išvaizdos, tuo nepatogesnis schmoll.gif
Aš manau, kad vaikiuku nėra nieko patogesnio už klasikinį lopšį arba sportinuką su pilnai gulima padėtima, erdvia sėdima dalimi ax.gif . Čia tik mamai pasimandrinimas stilingas vežimas, o patogumo vaikui tuose vežimuose trūksta verysad.gif . Dizaineriai ir dirba ant to, kad patraukti tėvelių akį...
Atsakyti
QUOTE(ketti @ 2006 01 24, 09:05)
Nu ką aš žinau.. Tokio vežimo išvaizda tai jau skonio reikalas (bent jau man negražu schmoll.gif ). Ir apdovanojimus gavo greičiausiai už rėmo originalumą, nes išvaizda tikrai išskirtinė... mirksiukas.gif  Kai pažiūrėjau jų puslapyje filmuotą reklamą, tai galbūt tas rėmas ir neblogai rieda, bet kad bet kuris vežimas su laisvai besisukinėjančiais priekiniais ratukais bus manevringas smile.gif . Galbūt šitame Bugaboo yra gera amortizacija ar dar kas nors išradingo ("gyvai" šiyto modelio aš nečiupinėjau).. Tai dėl pačio rėmo nieko nesakau, bet sėdima dalis tai tikrai nemanau, kad patogi vaikeliui schmoll.gif . Trumpiems pasivaikščiojimas ar ėjimui į parduotuvę tai gal ir gerai, bet kai eini į lauką su vaikeliu pusdieniui ir jis vežime miega, tai tokia sėdima dalis vaiko kankinimas (bent jau aš taip manau)...
drinks_cheers.gif
Ir ne tik dėl saugumo, bet ir dėl patogumo vaikeliui... Kuo mandresnis vežimas, kuo keistesnės išvaizdos, tuo nepatogesnis schmoll.gif
Aš manau, kad vaikiuku nėra nieko patogesnio už klasikinį lopšį arba sportinuką su pilnai gulima padėtima, erdvia sėdima dalimi ax.gif . Čia tik mamai pasimandrinimas stilingas vežimas, o patogumo vaikui tuose vežimuose trūksta verysad.gif . Dizaineriai ir dirba ant to, kad patraukti tėvelių akį...

Siaip jau bugaboo turi ir lopsi iki 6 men. su ypac geru ortopediniu ciuzinuku ir taip pat galima uzdeti maxi cosi masinine kedute, kas labai patogu vairuojancioms mamoms, nes reikia vezuiotis tik rema su ratukais, o tai sveria tik 3 kg ir dydis 50x80 cm. bet mums Londone tokie vezimu privalumai labai svarbus
Atsakyti
Labas mamytes 4u.gif
Mes savo suneliui ieskome sportinio vezimelio.
Norime, kad butu patogus vaikui, praktiskas ir stilingas.
Gal kas turite Bugaboo vezimeli ir galetumete apie ji parasyti, ar butu galima ji isigyti Lietuvoje?
tongue.gif

Butu didelis dekui uz issakytas visas mintis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linuciukas @ 2006 05 14, 13:25)
Dekui uz informacija  4u.gif
O gal internetini puslapi galite imesti kur rase apie tuos saugumo testus  smile.gif


Na tai parashyta norvegu kalba ax.gif mirksiukas.gif
Ten buvo rashyta, kad suluzho priekiniai besisukiojantys ratukai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tosk: 14 gegužės 2006 - 13:08
QUOTE(linuciukas @ 2006 05 13, 17:57)
Labas mamytes  4u.gif
Mes savo suneliui ieskome sportinio vezimelio.
Norime, kad butu patogus vaikui, praktiskas ir stilingas.
Gal kas turite Bugaboo vezimeli ir galetumete apie ji parasyti, ar butu galima ji isigyti Lietuvoje?
tongue.gif

Butu didelis dekui uz issakytas visas mintis  wub.gif



As turiu bugaboo, kolkas naudoju tik lopsy ir autokedute ir esu labai labai patenkinta didis.gif didis.gif Vaziuoja labai smagiai, reikia tik ciut ranka stumtelti ir pats rieda, manevringumas superinis... Kiek isbandziau vezimeliu kolkas nei vienas taip smagiai neriedejo schmoll.gif Minusa viena pastebejau-na bent man cia minusas, norint sulankstyti vezimely reikia nuimti autokedute ar lopsy ir atskirai lankstyti ratus. As pirkau ne LT
Atsakyti
apie Bugaboo galima paskaityti cia: http://strollers.baby-gaga.com/
jie laikomi vienais is geriausiu vezimu (bent jau amerikoj) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2006 05 28, 13:16)
pavadinimas ipareigoja tokiu but  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif

o kaip dėl važiavimo minkštumo? manau, kad tie priekiniai ratukai dardėt turėtų ir kliūt už visokių nelygumų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule111: 28 gegužės 2006 - 14:06
QUOTE(saule111 @ 2006 05 28, 15:06)
o kaip dėl važiavimo minkštumo? manau, kad tie priekiniai ratukai dardėt turėtų ir kliūt už visokių nelygumų  g.gif


nieko panasaus,as kai vaikas verkia sugebu ir "palinguoti" vezima, vaziuoja super minkstai thumbup.gif , ir niekur man jie nekliuva schmoll.gif , va vaziavau per zvyra-tai kaip su tanku,aisku priekinius mazus ratukus reikejo kilstelti,kad vaziuociau tik ant tu dideliu didis.gif
Atsakyti
Tie mazi ratukai labai juokina lotuliukas.gif ,seip tai nieko kol neatverciau nuorodos ir daugiau ju nepamaciau. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Berysio.
Atsakyti
QUOTE(monyte @ 2006 05 30, 15:41)
Tie mazi ratukai labai juokina  lotuliukas.gif  ,seip tai nieko kol neatverciau nuorodos ir daugiau ju nepamaciau. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Berysio.



kalbi,nes su juo nevaziavai hihihi.gif
Atsakyti
Taip tikrai gali but obketyvi nuomuone net nebandzius lotuliukas.gif , kai radai vieno dydzio ( jei kaip priekiniai butu ir galiniai nematyciau ir as didelio patogumo ) , bet galiniai yra didelis , ant guoliu , rieda kaip tankas jis tongue.gif , ir manevruoja gerai .
Atsakyti