Įkraunama...
Įkraunama...

Švc. Mergelė Marija

Medjugorje, dabar vyksta Marijos apsireiškimai... Pati ten dar nebuvau, bet viena draugė sugrįžusi pasakojo, kad apsireiškimo metu vyksta daug įdomių dalykų Tiesa, Mariją regi ir girdi tik keletas vietinių žmonių, o kitų pojūčiai skirtingi... Kartais zmogus supranta šalia esantį, nors jis ir kitatautis, kiti pradeda verkti. Na, žodžiais to nenupasakosi, reikia tai patirti...

Būtų įdomu sužinoti, kokia yra jūsų nuomonė apskritai apie Švc. Mergelę Mariją... Yra religijų, kurios Jos nepripažįsta... Katalikai Ją išaukštinę, o pvz. protestantai laiko eiline moterimi ir neigia Nekaltą Parasidėjimą...
Atsakyti
As nesu nei katalike nei protestante, bet labiau linkusi pritarti protestantams del Sv.Mergeles... Biblija jos neaukstina kaip sventosios. Biblijoj draudziama sventinti kita asmeni nei kad Dieva ir Jezu, ir draudziama melstis mirusiems ar uz juos... Todel man nepriimtini jokie sventieji, nes toks titulas yra sukurtas zmoniu ir jau kai zmogus mire, ka Biblija draudzia. Na, visi pasirenka ka nori tiketi ir kaip supranta, bet manau verta pasidometi ar tai tradiciju pakeistas tikejimas, ar pagal Dievo zodi, t.y. pagal atskirai tikejimo sakai nepriklausanciai Biblijai. Katalikai siaip irgi nelaiko jos Dievybe, bet visgi meldziasi jai, kai Biblija sako "vienintelis tarpininkas tarp zmogaus ir Dievo yra Jezus".

Dar norejau pridurti, kad stebuklus daro ne tik Dievas, todel as nors ir tikiu matytais apsireiskimais, nebutinai tikiu, kad jie siusti is geros valios "is virsaus" rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltic*girl: 14 gegužės 2006 - 03:57
jezus irgi joks tarpininkas. cia iskraipymai taip pat. zmogui nereikia tarpininku bendraujant su auskciausiuoju.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 05 14, 10:02)
jezus irgi joks tarpininkas. cia iskraipymai taip pat. zmogui nereikia tarpininku bendraujant su auskciausiuoju.

bet jezus tai ir yra dievas ,kaip skelbia religija,nors as nelabai gaudausi religijose,man ten daug priestaravimu,bet gal,kad neisigilinus esu g.gif
Atsakyti
jezus joks dievas, beje jis niekada ir netapatino saves su dievu, cia baznycia iskraipe jo zodzius ir paverte ji stabu. o tu pasiskaityk NT ir pamatysi.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 05 14, 12:11)
jezus joks dievas, beje jis niekada ir netapatino saves su dievu, cia baznycia iskraipe jo zodzius ir paverte ji stabu. o tu pasiskaityk NT ir pamatysi.

o NT? blush2.gif
Atsakyti
naujasis testamentas
Atsakyti
]
naujasis testamentas
[/quote]
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 05 14, 01:18)



4u.gif jokia cia geda.Geda nezinoti ir NEKLAUSTI...neee ir cia ne geda.Geda yra EGO atributas... bigsmile.gif o mes dievo vaikai... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaLupa @ 2006 05 14, 15:05)
4u.gif jokia cia geda.Geda nezinoti ir NEKLAUSTI...neee ir cia ne geda.Geda yra EGO atributas... bigsmile.gif o mes dievo vaikai... mirksiukas.gif

kaip jus susidorojat su savo ego? kur man ji uzkist,uzrakint,kad daugiau neislystu biggrin.gif
Atsakyti
cia ilgas kelias ir begalinis darbas, man irgi daznai jis islenda.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 05 14, 15:20)
cia ilgas kelias ir begalinis darbas, man irgi daznai jis islenda.

tai reikstu,kad tai pastovi kova tap gerio ir blogio,kuris tuno mumyse
Atsakyti