Įkraunama...
Įkraunama...

Korėjiečių dizainerių stilingi drabužiai

Plepam cia... 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 04 gruodžio 2012 - 09:40
Varinija, aciu thumbup.gif
Atsakyti
Varinija, ačiū už temutę 4u.gif
Užsisakiau vakar ir aš po kelis kostiumėlius vaikams. Dabar lauksim ir žiūrėsim ką gausim cool.gif Šventės artija, tai ilgai keliaus doh.gif
Atsakyti
jus apie sita puslapiuka: http://www.facebook....411050748962046?

man tai labai idomu, kaip ju dzinsai berniukams, ar neplatus. Maniskis toks sliekas, kad amzina problema kelnes surast, jei klesnes normalios, tai uzpkalio dalis krenta, o sutraukus ant maximumo kaip garmoske atrodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 12 04, 13:42)
jus apie sita puslapiuka: http://www.facebook....411050748962046?

man tai labai idomu, kaip ju dzinsai berniukams, ar neplatus. Maniskis toks sliekas, kad amzina problema kelnes surast, jei klesnes normalios, tai uzpkalio dalis krenta, o sutraukus ant maximumo kaip garmoske atrodo  doh.gif

Taip ir apie šį. mirksiukas.gif Tik siunčiamės tiesiai iš kinijos, žymiai pigiau nei šiame psl. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2012 12 04, 13:56)
Taip ir apie šį. mirksiukas.gif  Tik siunčiamės tiesiai iš kinijos, žymiai pigiau nei šiame psl. cool.gif


o galima gal adresa, is kur siunciates?
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 12 04, 15:58)
o galima gal adresa, is kur siunciates?

Aš iš čia dabar užsisakiau. Bet yra ir kitų.
www.aliexpress.com
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2012 12 04, 15:26)
Varinija, ačiū už temutę 4u.gif
Užsisakiau vakar ir aš po kelis kostiumėlius vaikams. Dabar lauksim ir žiūrėsim ką gausim cool.gif Šventės artija, tai ilgai keliaus doh.gif

Era27 o kokiu kostiumeliu uzsaket gal kokiu lisnu turesit mirksiukas.gif galesim prisijungti ir mes jeigu ka turesit
Atsakyti
QUOTE(JelenaF @ 2012 12 04, 16:10)
Era27 o kokiu kostiumeliu uzsaket gal kokiu lisnu turesit  mirksiukas.gif galesim prisijungti ir mes jeigu ka turesit

Aš po vieną vasarinį kostiumėlį abiems paėmiau, ir po treningiuką abiems. Prekyba neužsiimu, biznio nedarau. Parduosiu tik jei dydžio nepataikiau blush2.gif Reik sulaukt, jei nenusivilsiu kokybe, tada pirksiu vėl. biggrin.gif
Atsakyti
O i LT siuncia? kiek siuntimas kainuoja? Ta prasme, kiek dar prideti prie kainos reikia?
Atsakyti
QUOTE(esta_esta @ 2012 12 04, 20:45)
O i LT siuncia? kiek siuntimas kainuoja? Ta prasme, kiek dar prideti prie kainos reikia?

mane ir domina visa tai , norėčiau papirkti ,tik nemoku blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2012 12 04, 18:05)
Aš iš čia dabar užsisakiau. Bet yra ir kitų.
www.aliexpress.com

as tai nesuprantu sio puslapio biggrin.gif ziuri pagrindinem kaina vienoka ir tik pasididi iskart kaina sokteli ojojoj biggrin.gif ir kiek zinau ten paypal nepriima g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandraxa: 04 gruodžio 2012 - 19:51