Įkraunama...
Įkraunama...

Kuris vokelis geresnis žiemą?

Niekaip neišsirenku vokelio į vežimą,gal galite pasidalinti patirtim-koks vokelis bus šiltesnis-vilnonis ar pūkinis? Vilnonis -bijau,kad prapūs,pūkinis-kad pūkuosis biggrin.gif .bet esmė -kuris šiltesnis? 4u.gif
Atsakyti
Manau, kad siltesnis pukinis ir jis tikrai nesipukuos, juk pukai viduje, o ne isoreje.
Atsakyti
Silti abu vokeliai, tik vilnonis bus sunkesnis, negu pukinis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu vilnonį,labai patenkinta, vilna avies, natūralus daiktas thumbup.gif
Atsakyti
Mes praeita visa ziema pravazinejom su WOMAR vilnoniniu vokeliu ir mums buvo thumbup.gif . Ir tikrai niekas niekur neprapute mirksiukas.gif
Beja siemet desim i rogutes ta pati vokeli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uoga000: 06 gruodžio 2012 - 10:49
na,uzsisakiau Womar,ziuresim 4u.gif
Atsakyti
O as noreciau paklausti,kokio ilgio reikia pirkti vokeli i buggy tipo sportinuka?Pardavineja visokiu dydziu. Pvz. radau,kad yra tokiu,kurie auga su vaiku,didinasi nuo 83- 108 cm,kitas ziurek 95 cm. Pas viena forumo mamyte uzsisakiau ,tai ji nezino kokio ilgio,sako kazkur apie 85 cm. Dabar pagalvojau,kad gal per trumpas g.gif Gal kas galetu pasakyti,kokie kriterijai renkantis ilgi,ploti ir pan, Aciu.
Ai,ir dar noreciau,kad tas pats vokelis tilptu,tai yra nesivilktu zeme,kai naudosim sketuka,kuriame vaikas sedi nuo 2 metu kazkur.
Siuo metu vaiko ugis kazkur 76 cm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vajetau: 07 gruodžio 2012 - 08:45
Jei vokelis bus trumpas, tai vaikas nuo dvieju metu gali i ji nebetilpti. Vokas turi buti ilgesnis uz vaiko ugi. 2 m. vaikui tikrai turetu buti virs 90 cm vokas.
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 12 07, 10:50)
Jei vokelis bus trumpas, tai vaikas nuo dvieju metu gali i ji nebetilpti. Vokas turi buti ilgesnis uz vaiko ugi. 2 m. vaikui tikrai turetu buti virs 90 cm vokas.

Aciu uz patarima. O dar noriu paklausti ar dedate kuri i sketuka vokeli?Gal ir drnas cia mano tas klausimas,bet suprantat,vaikas mano zieminis ax.gif Aisku suprantu,kad nesamone kam atrodo,juk LT dabar sniego kalnai,kur jau cia su sketuku prasisuksi doh.gif Bet mes ne LT gyvenam,sniego pusniu nera.
Atsakyti
QUOTE(vajetau @ 2012 12 07, 14:37)
Aciu uz patarima. O dar noriu paklausti ar dedate kuri i sketuka vokeli?Gal ir drnas cia mano tas klausimas,bet suprantat,vaikas mano zieminis ax.gif Aisku suprantu,kad nesamone kam atrodo,juk LT dabar sniego kalnai,kur jau cia su sketuku prasisuksi doh.gif Bet mes ne LT gyvenam,sniego pusniu nera.


Pagal ora ziurekit, ar reikalingas ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vajetau @ 2012 12 07, 13:37)
Aciu uz patarima. O dar noriu paklausti ar dedate kuri i sketuka vokeli?Gal ir drnas cia mano tas klausimas,bet suprantat,vaikas mano zieminis ax.gif Aisku suprantu,kad nesamone kam atrodo,juk LT dabar sniego kalnai,kur jau cia su sketuku prasisuksi doh.gif Bet mes ne LT gyvenam,sniego pusniu nera.

Kodel gi ne, jei salta ir jums patogiau sketukas, tai vokelis labai patogus dalykas. biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi uz naturalu vilnoni smile.gif vienintelis minusas kaip jau kazkas minejo-sunkesnis nei pukinis smile.gif
Atsakyti