Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo žaislai

Sveiki bigsmile.gif ,

auginu mergytes, atėjo laikas susipažinti su lėlėmis. Bet visos tos barbės ir panašus šlamštas iš PC tai man schmoll.gif labai nepriimtina.

Galvoju siūti lėlytę pati. Gal kas bandė ir patartų ? ax.gif
O gal teko gaminti kitokius žaislus? o vaikas labiau myli parduotuvinius ar naminius žaislus???

Išvis, įdomu tėvų ir vaikų požiūris į natūralių medžiagų žaisliukus.
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2006 11 23, 15:09)
Sveiki  bigsmile.gif ,

auginu mergytes, atėjo laikas susipažinti su lėlėmis. Bet visos tos barbės ir panašus šlamštas iš PC tai man  schmoll.gif  labai nepriimtina.

Galvoju siūti lėlytę pati. Gal kas bandė ir patartų ?  ax.gif 
O gal teko gaminti kitokius žaislus? o vaikas labiau myli parduotuvinius ar naminius žaislus???

Išvis, įdomu tėvų ir vaikų požiūris į natūralių medžiagų žaisliukus.

aš taip pat labai mėgstu įvairius rankdarbius. buvau nunėrusi mažytį teletabiuką- Lialią- viens prie vieno kaip tikrą(t.y. iš teliko) -net ,,ausys" pavyko. maniškėm labai patiko. o dabar jos jau pačios siūnasi ir neriasi - darbštuolės...į mamą lotuliukas.gif ...nebent mažajai teks ką pasigaminti. man tai patinka- vis ne kaip visur, ir jei stengiesi(dėl vaikų tikrai verta pasistengti), išeina labai dailūs. smile.gif
Atsakyti
Mes turim nunertą kamuoliuką ( bumbulą) biggrin.gif .Vaikui labai patinka žaisti, minkštas, švelnus. Ne tik mėto, bet ir " myliu myliu " daro.
Atsakyti
Gaila,kad nemoku nei nerti,nei megsti,nes siaip tai vertinu naturalius,savo pagamintus zaisliukus sad.gif
Atsakyti
Esu pasiuvus namuka "gyvent" mazam beibybornui,nes vargselis vis gyvendavo kokioj dezej, kaip bomzas hihihi.gif
Ir Fise is tvyniu pasiuvau smile.gif Kai pradejo Tvynius rodyt pirma karta, kazkaip nematydavau pirkt...o Fise buvo maniskes pati mylimiausia- teko padirbet ... reiks , kai busim Lietuvoj, nufotografuot smile.gif
O dabar, kai jau didesne, tai tenka siut barbems ir beibybornui dideliam rubus ir patalelius .... ax.gif
Atsakyti
man labai gražūs manie siūti žaisliukai,visokios skudurinės Onytės,bet aš nemoku nei siūti nei megzti.
Atsakyti
Netureciau laiko siuti ar megzti zaislu, o naktys man sventas reikalas, tad ir ju neaukociau. man uztenka tas kas parduotuvej, ten irgi yra tokiu, kurios atrodo, kaip paciu darytos, tik ju kaina didesne
Atsakyti
Na, mano berniukai nesidomi minkštais žaislais, nesvarbu, pirkti ar vietoj nerti jie.. tai ir nėra reikalo vargti.
gal mergaitėms tai ir tiktų ax.gif
Atsakyti
Nu leliu,tai negaminu,nes nemoku blush2.gif ,bet visoms kitoms lelems net ir bracem ar barbem esu numezgusi nemazai rubeliu,teko kelis ir pasiuti,bet siuveja nesu gera verysad.gif
Atsakyti
Mano sunelis kai gime is mamos drauge gavo dovanu megzta spalvota zmogeliuka.. niu myli ta zaisla dar ir dabar.. ir vardas jo Algirdas Mykolas.. taip ir vadina abiem vardais smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat esu pagaminus kelis mielus žaisliukus dukrytei (siuvau ir lėlytę). Kol dygo dantukai labai tikdavo drobės maišelis su pupomis viduje (SM narės Žiogelio dovanėlė wub.gif ), vėliau dariau nertą kirmėliuką, kurio viduje kaštonai (jis mano avatare). Dabar lankome būrelį, kur vaikams labai patinka dainuoti ir atlikti įvairius veiksmus su minkštais megztais ir siūtais kamuolėliais. Tokį numezgiau dukrytei, tai dabar jis "ant bangos" biggrin.gif - supuoja, mikdo, mėto, ridena.... biggrin.gif
Atsakyti
Cia zaisliukas is tualetinio popieriaus tubeles lotuliukas.gif
Senukas
Atsakyti