Įkraunama...
Įkraunama...

Artimujų reakcijos i skirybas.

Sveiki. Su vyru nusprendem, kad netinkam vienas kitam ir tiesiog negalim gyventi kartu. Na bet tai jau nesvarbu, man dabar didziausias galvos skausmas, kaip pasakyti tevam jog as gryztu pas juos gyventi ir jog mes skiriames...
Kokia buvo jusu tevu reakcija i jusu skirybas? Ar yra tokiu kurios gryzo pas tevus gyventi?
Atsakyti
QUOTE(Black Queen @ 2012 12 06, 12:37)
Sveiki. Su vyru nusprendem, kad netinkam vienas kitam ir tiesiog negalim gyventi kartu.  Na bet tai jau nesvarbu, man dabar didziausias galvos skausmas, kaip pasakyti tevam jog as gryztu pas juos gyventi ir jog mes skiriames...
Kokia buvo jusu tevu reakcija i jusu skirybas? Ar yra tokiu kurios gryzo pas tevus gyventi?

Sveika, manau jei tevai supratingi tai nesmerks taves, o kaip tik palaikys, kaip bebutu tai yra tavo sprendimas ir tavo gyvenimas. Pvz as kai pasakiau tevam, jiems buvo netiketa, bet labai mane palaike. Labai daug snekedavausi su mama, man labai ji padejo, nors ir kai kurie gimines vis dar nezino, tik artimiausi mamos sesuo su seima, bet gal turbut ir del to kad gyvenu ne Lt. Na bet priklauso nuo tavo situacijos, gal tevai ir mate arba jaute kad su vyru nesutariat, visgi is salies geriau matosi, o del kraustymosi pas tevus pradziai kol ant koju atsistosi turbut nebutu problemu, juk tevai patys artimiausi zmones ir turetu palaikyti bet kada kai mum sunku. Bet kuriuo atveju sekmes ir nebijok kalbeti su tevais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Justule001 @ 2012 12 06, 14:26)
Sveika, manau jei tevai supratingi tai nesmerks taves, o kaip tik palaikys, kaip bebutu tai yra tavo sprendimas ir tavo gyvenimas. Pvz as kai pasakiau tevam, jiems buvo netiketa, bet labai mane palaike. Labai daug snekedavausi su mama, man labai ji padejo, nors ir kai kurie gimines vis dar nezino, tik artimiausi mamos sesuo su seima, bet gal turbut ir del to kad gyvenu ne Lt. Na bet priklauso nuo tavo situacijos, gal tevai ir mate arba jaute kad su vyru nesutariat, visgi is salies geriau matosi, o del kraustymosi pas tevus pradziai kol ant koju atsistosi turbut nebutu problemu, juk tevai patys artimiausi zmones ir turetu palaikyti bet kada kai mum sunku. Bet kuriuo atveju sekmes ir nebijok kalbeti su tevais  mirksiukas.gif

Tame ir didziausia problema, kad ten as nelaukiama, mama gal ir nieko, bet su tevu mes labai nesutariam ir is ju puses nelaukiu jokio palaikimo, o tik smerkimo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Black Queen @ 2012 12 06, 13:59)
Tame ir didziausia problema, kad ten as nelaukiama, mama gal ir nieko, bet su tevu mes labai nesutariam ir is ju puses nelaukiu jokio palaikimo, o tik smerkimo... doh.gif

Va sitoj situacijoj bus sunkiau. O ar neiseitu tada issinuomuot buto, kad ir su kita vienisa mama, vis pigiau butu. O ar pati dirbi? Gauni pasalpas? Gal dar vyras kazkiek padetu, duotu pinigu , nes vis tiek nusprendet graziuoju skirtis. O tai kodel vyras negaletu iseit ir tau buta palikt? Bandyk tartis kaip nors graziuoju su vyru g.gif
Atsakyti
QUOTE(Black Queen @ 2012 12 06, 13:37)
Sveiki. Su vyru nusprendem, kad netinkam vienas kitam ir tiesiog negalim gyventi kartu.  Na bet tai jau nesvarbu, man dabar didziausias galvos skausmas, kaip pasakyti tevam jog as gryztu pas juos gyventi ir jog mes skiriames...
Kokia buvo jusu tevu reakcija i jusu skirybas? Ar yra tokiu kurios gryzo pas tevus gyventi?

O kodel griztat pas tevus? Siaip pasakyti,kad as pas jus griztu negalit, galit paklausti ir paprasyti ,kad priimtu.. mes kad nebutu trinties sutarem,kad tevai geriau man pades truputi finansiskai,bet gyvensim atskirai. Pirmus tris men padejo kol isivaziavau,o paskui jau ir pagalbos nereikejo.
O regavo kaip i liudna dalyka,gaila,kad seima isiro, bet jei buvo blogai,tai geriau taskirai.Palaike visada.
Atsakyti
QUOTE(Justule001 @ 2012 12 06, 15:14)
Va sitoj situacijoj bus sunkiau. O ar neiseitu tada issinuomuot buto, kad ir su kita vienisa mama, vis pigiau butu. O ar pati dirbi? Gauni pasalpas? Gal dar vyras kazkiek padetu, duotu pinigu , nes vis tiek nusprendet graziuoju skirtis. O tai kodel vyras negaletu iseit ir tau buta palikt? Bandyk tartis kaip nors graziuoju su vyru  g.gif

Mes gyvenom nuosavam name(tiksliau jo name, gavo is tevo palikima)
Siuo metu nedirbu, nes mazosios ner kur deti.Jokiu pajamu negaunu.
Na nevisai graziuoju,bet kad abu sutinkam. Cia labiau mano iniciatyva del skyrybu...
Papildyta:
QUOTE(*liūtė* @ 2012 12 06, 16:02)
O kodel griztat pas tevus? Siaip pasakyti,kad as pas jus griztu negalit, galit paklausti ir paprasyti ,kad priimtu.. mes kad nebutu trinties sutarem,kad tevai geriau man pades truputi finansiskai,bet gyvensim atskirai. Pirmus tris men padejo kol isivaziavau,o paskui jau ir pagalbos nereikejo.
O regavo kaip i liudna dalyka,gaila,kad seima isiro, bet jei buvo blogai,tai geriau taskirai.Palaike visada.

Kitur neturiu kur eiti, buto isnuomoti negaliu, nes ne patemsiu finansiskai. O tevai tai juolab nepades finansiskai.
Atsakyti
QUOTE(Black Queen @ 2012 12 06, 17:33)
Mes gyvenom nuosavam name(tiksliau jo name, gavo is tevo palikima)
Siuo metu nedirbu, nes mazosios ner kur deti.Jokiu pajamu negaunu.
Na nevisai graziuoju,bet kad abu sutinkam. Cia labiau mano iniciatyva del skyrybu...
Papildyta:

Kitur neturiu kur eiti, buto isnuomoti negaliu, nes ne patemsiu finansiskai. O tevai tai juolab nepades finansiskai.

reiktu paklausti, bet siaip ismesti kazkuri laika Jusu su vaikais tikrai negali g.gif
Gal pades, paklauskit,papasakokit kas vyksta..kad ir atrodo nesupras, bet kaip tevai nustebina kartais 4u.gif
Atsakyti
[quote=Black Queen,2012 12 06, 16:33]
Mes gyvenom nuosavam name(tiksliau jo name, gavo is tevo palikima)
Siuo metu nedirbu, nes mazosios ner kur deti.Jokiu pajamu negaunu.
Na nevisai graziuoju,bet kad abu sutinkam. Cia labiau mano iniciatyva del skyrybu...
Na situacija nekokia. Tada telieka tartis su tevais kad priimtu ir padetu kol mazyle paaugs o tuo tarpu ir darbo ieskot. Gal pavyks darba greitai rasti ir vaika galesi leist i lopseli, o kaip tevai dirba? kaip tavo mama gal susitartum kad kada paziuretu vaika kol darbo ieskosi. Na manau nera padeties be iseities 4u.gif vistiek kazkaip isiskapstysi, nors ir pradziai bus sunku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justule001 @ 2012 12 06, 18:52)
Na situacija nekokia. Tada telieka tartis su tevais kad priimtu ir padetu kol mazyle paaugs o tuo tarpu ir darbo ieskot. Gal pavyks darba greitai rasti ir vaika galesi leist i lopseli, o kaip tevai dirba? kaip tavo mama gal susitartum kad kada paziuretu vaika kol darbo ieskosi. Na manau nera padeties be iseities  4u.gif  vistiek kazkaip isiskapstysi, nors ir pradziai bus sunku  smile.gif

Tevas jau nedirba, mama dirba. Kaip nors issikapstysiu. O darbo jau ieskau. Tevai jau zino jog nusprendem skirtis, kaip ne keista tevas ramiai sureagavo ir net kazkiek palaiko, o vat mama pakele skandala kodel, ka as sau galvoju, reikia gyvanti ir kaip nors susitaikyti, kenteti... Pasakiau jog pagyvensiu kol nesusirasiu kito busto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Black Queen: 06 gruodžio 2012 - 18:21
QUOTE(Black Queen @ 2012 12 06, 19:20)
Tevas jau nedirba, mama dirba. Kaip nors issikapstysiu. O darbo jau ieskau. Tevai jau zino jog nusprendem skirtis, kaip ne keista tevas ramiai sureagavo ir net kazkiek palaiko, o vat mama pakele skandala kodel, ka as sau galvoju, reikia gyvanti ir kaip nors susitaikyti, kenteti... Pasakiau jog pagyvensiu kol nesusirasiu kito busto

Gal pirma reakcija tokia?
Jei tevai vyresni, jiem gi geda skirtis/ardyti seima. Anksciau nesiskirdavo,kas benutiktu zmones.
Jei negali padet,gal bent vaikus paziuretu, lengviau darba rast,kai neipareigota esi,iki 18val vaika pasiimti
Atsakyti
QUOTE(*liūtė* @ 2012 12 06, 19:22)
Gal pirma reakcija tokia?
Jei tevai vyresni, jiem gi geda skirtis/ardyti seima. Anksciau nesiskirdavo,kas benutiktu zmones.
Jei negali padet,gal bent vaikus paziuretu, lengviau darba rast,kai neipareigota esi,iki 18val vaika pasiimti

Gal jus ir teisi, del pirmos reakcijos.
Atsakyti
QUOTE(Black Queen @ 2012 12 06, 18:20)
Tevas jau nedirba, mama dirba. Kaip nors issikapstysiu. O darbo jau ieskau. Tevai jau zino jog nusprendem skirtis, kaip ne keista tevas ramiai sureagavo ir net kazkiek palaiko, o vat mama pakele skandala kodel, ka as sau galvoju, reikia gyvanti ir kaip nors susitaikyti, kenteti... Pasakiau jog pagyvensiu kol nesusirasiu kito busto

Nu va ir nera taip baisu, kaip atrode. Gerai kad priims, aisku trintis bus, bet reikia iskenteti kol darba rasi. O su naujiena jie greitai apsipras, jie turbut net nesitikejo kad skirsities, uztat mamai biski buvo sokas blink.gif
Atsakyti