Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai patiekalai iš varškės

Nusibodo valgyti mėsą, ir žuvį. gal kas žinote patiekalų iš varškės. Aišku visiem žinomi varškėčiai, virtinukai, koldūnai, varškės apkepai.
Atsakyti
As siandiena pietum valgiau varskes salotas : varske (1 pok. , gali buti grudeta), pomidoriukas, agurkelis, cesnako truputi , majonezo, kad gerai issimaisytu ir niam niam.
Atsakyti
QUOTE (Miglute @ 2004 07 21, 11:53)
As siandiena pietum valgiau varskes salotas : varske (1 pok. , gali buti grudeta), pomidoriukas, agurkelis, cesnako truputi , majonezo, kad gerai issimaisytu ir niam niam.

Būtinai išbandysiu tokias salotas smile.gif

Pas mus dar vienas varškės panaudojimo būdas - pieno kokteilis su visokiais vaisiais ir varške. Gaivu, sotu, kalorijų ir vitaminų bomba - mano daug sportuojantis vyras labai mėgsta. Man stiklinės vakarienei tokio kokteilio per akis.
Atsakyti
Man pusryčiams patinka toks super-paprastas patiekaliukas - varškė ištrinta su bananu thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE (Aušrinė @ 2004 07 21, 13:37)
Būtinai išbandysiu tokias salotas smile.gif

Pas mus dar vienas varškės panaudojimo būdas - pieno kokteilis su visokiais vaisiais ir varške. Gaivu, sotu, kalorijų ir vitaminų bomba - mano daug sportuojantis vyras labai mėgsta. Man stiklinės vakarienei tokio kokteilio per akis.

Aurine, o kiek pieno, kiek varškės maždaug g.gif ? Aš irgi susidomėjau tavo receptuku thumbup.gif
Atsakyti
Ai, Miglute, mes tu proprciju neziurim - is akies.
Dabar, kol yra braskiu, darom taip
- daug braskiu, kokias 3-4 saujas ar kitokios uogos
- 1-2 bananai (kuo daugiau tuo saldziau)
- 0.5 l pieno
- 1 pakelis varškės

Viską išplaki kokteilinėj, paragauji, jei ko nors trūksta (pvz saldumo), dar idedi (banano) ir skanaus. Nu žodžiu paprastas pieno kokteilis, tik su varške.
Atsakyti
Aš kartais darau nesaldų varškės apkepą. Tinka kaip pagrindinis patiekalas, arba kaip užkanda.
Proporcijos maždaug tokios:
500 g varškės
3-4 kiaušiniai (baltymus išplakti iki standžių putų)
100-150 g tarkuoto fermentinio sūrio
100 g kumpelio, kubeliais arba pagaliukais
kepintas svogūnas, galima ir cukinijos tarkuotos pakepinti, galima ir net pievagrybių
0.5 stiklinės miltų
1 šaukštukas kepimo miltelių
Žalumynai (krapai, petražolės)

Viską sumaišom su tryniais, tada atsargiai įmaišom išplaktus baltymus, sukrečiam į riebalais išteptą formą ir kepam 180-200 laipsnių orkaitėje kokias 45-55 min. Valgome su pomidorų padažu ar su grietine, ir šviežiom salotom. Na kaip kas mėgsta wink.gif
Atsakyti
cia vienos forumietes receptukas

varske, nuplikyti kmynai, majonezas, vegeta, susmulkintas cesnakas thumbup.gif uzkandele prie alaus, tepam ant batono ar duonos, keptos arba ne kaip megstat wink.gif
Atsakyti
QUOTE (DAISY @ 2004 07 21, 13:00)
cia vienos forumietes receptukas

varske, nuplikyti kmynai, majonezas, vegeta, susmulkintas cesnakas thumbup.gif uzkandele prie alaus, tepam ant batono ar duonos, keptos arba ne kaip megstat wink.gif

cia mano megstamiausias smile.gif
varske, krapukai, petrazoles, svogunu laiskai, cesnakai, pipiriukai ivairiu rusiu, druska arba vegeta, grietine - prie karstu bulviu smile.gif
Atsakyti
VARŠKE FARŠIRUOTOS PAPRIKOS

1 kg paprikų, 300 gr varškės, 2 kiaušiai, prieskoniai, žalumynai, aliejus, 300 gr pomidorų.
varškę sumaišyti su kiaušiais, puse kiekio nuluptų ir susmulkintų pomidorų, prieskoniais, žalumynais. Nupjauti paprikų viršūnes, pridėti įdaro, sustatyti į skardą, sudėti likusius nuluptus ir supjaustytus pomidorus . Pabarstyti prieskoniais, apšlakstyti aliejumi, įpilti vandens truputį, uždegti folija ir troškinti apie 0,5 val.
Skanaus smile.gif
Atsakyti
Salotos su varške

1. Varškė +tarkuotos burokine tarka žalios morkos+česnakas+majonezas+druska

2. Varškė+žali pomidorai+pipirai+druska+grietinė


Aš varškės nemėgstu, bet šias salotos ilgokai valgiau
Atsakyti
varske, marinuoti/zali agurkeliai, druskyte, krapai, grietine/kefyras (priklausomai nuo varskes sausumo), cesnakas pagal skoni, ismaisom ir valgom atskirai arba su juoda duona, karstom bulvem. su lupenom labai skanu. dar yra tokie prieskoniai Tzaziki (graikiski), ju yra Klaipedos g. prieskoniu parduotuvej. Tada nereikia atskirai nei krapu, nei druskos. tongue.gif ohmy.gif tongue.gif
Atsakyti