Įkraunama...
Įkraunama...

Miego sutrikimai (nemiga)

Padekit, daugiau taip negaliu. Niekaip negaliu uzmigti, pasiseka tik paryciais. Tuomet ir keliuosi apie pirma dienos. Jauciuosi kaip zombis rolleyes.gif Va ir dabar sedziu prie kompo ir dar turbut sedesiu, kol vyras kelsis i darba. Siandien vakare ir alucio gurkstelejau, sakau, gal nulusiu. Bet kur tau doh.gif , akys placios, ausys stacios smile.gif Atrodo ko tik nebandziau... Gal zinot kokiu priemoniu (liaudisku ar kitokiu)??? Padekit atgauti normalu gyvenimo ritma!!!!!

Nors va dabar galvoju, gal daugiau ikalt reikia?????
Bet neeee, dar priklausoma pasidarysiu smile.gif smile.gif wink.gif

gerai, dar valandike pasedesiu ir pabandysiu eiti i mieguciu kaima pas panele paduskaite biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miau: 04 kovo 2004 - 02:33
Gerk pries guldama silto pieno,o ne alaus smile.gif
Atsakyti
Tai kad nemegstu as silto pieno. Gerai, einu miegot, ateisiu i foruma apie pietus, kai atsikelsiu biggrin.gif Iki tol prasau prirasyti daug miego receptuku tongue.gif Labanaktis (o gal labas rytas?????) smile.gif laugh.gif rolleyes.gif biggrin.gif tongue.gif wink.gif
Atsakyti
o tu pamegink atsikelti ne 1 dienos, o 8 ryto rolleyes.gif
Atsakyti
Neik miegot iki kitos dienos vakaro. Padeda rolleyes.gif Lushi kaip po bulviakasio laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (TauRe @ 2004 03 04, 04:26)
o tu pamegink atsikelti ne 1 dienos, o 8 ryto rolleyes.gif

Bandziau, nesiseka sad.gif
Atsakyti
Naturalu, kad jei atsikeli 13 val, tai is vakaro miego nenoresi, pabandyk kiekviena diena eiti miegoti truputi anksciau, na kokiu 15 min ir keltis ne pirma dienos. O kaip su kava ar juoda arbata, negeri per velai? Vakare geriau raminancio ko nors isgerti, metu arbata, karstas alus su medumi smile.gif
Atsakyti
O kodel tu nemiegi? rolleyes.gif
As tai laukiuosi, tai mano vaikinas pasistenge mane nakti visaip linksminti, jis dave gerus pora menesiu naktimis, tai as ir telika, ir kompa, ir teveli zadindavau, paskui 8 ar 9 luzdavau iki 12, paskui dar diena laugh.gif ir taip tesesi iki beveik dabar.
Na, o dabar lialiukas miega, tai ir as miegu po 12 valandu laugh.gif, geda zmoguo sakyti laugh.gif
Atsakyti
Periodiskai sergu nemiga nuo 6 metu amziaus sad.gif
Deja, cia kiekvienas turi savo "rakta" rast..Nepades cia kelimasis anksti-as pvz. keliuosi i darba 7, o buna, kad vis tiek uzmiegi paryciui, paskui vel keliesi, ir kas baisiausia kita nakti vel nemiegi..O dar diena reikia rimtai dirbti ir pan...Na nevisada taip, bet dabar vel uzplauke sunkus laikotorpis-jei viena nakti ismiegu gerai, tai ziurek kita jau bus blogai..Siaip mane labai ramina koks lengvas paskaitymas lovoj, bet buna, kad vidury nakties pabundi ir nebegali uzmigt, o jei dar vaikas pazadina..Taip ir kankinuosi-jau savotiskai pripratau wink.gif
Dabar nusipirkau BIONALIO "Ramus miegas" kapsuliu, kai 2 iskart ikalu, tai lyg ir nieko..Dar simtu procentu uzmigdo raminamieji visokie, bet prie ju nesinori priprast-naudoju tik ekstra atvejais.
Alkoholis cia nepades-as kartais isgerus visai neuzmiegu...
Atsakyti
Tai kad nezinau, kas man darosi. Vyras is darbo grizta velai (apie 11 vakaro),tai kol as jam valgyt padarau, kol apsitvarkau, tai ir pirma. Ir dar, siuo metu patiriu nuolatini stresa, tai sakau, gal nuo to ir nemiga kankina. Pabandysiu kokiu raminamu ar zolyciu kokiu isgert. Aciu uz patarimus. Jus, mergaites, esat thumbup.gif
Atsakyti
As greit nuluztu po galvos masazo. Net ne masazo, o paglostymo. Labai gera proga isnaudoti laika, kai vyras ziuri filma, kuris man neidomus. As kaifuoju, o ir jam dideliu pastangu tai nekainuoja - tiesiog brauko ranka per plaukus.
Atsakyti
QUOTE (miau @ 2004 03 04, 13:59)
Tai kad nezinau, kas man darosi. Vyras is darbo grizta velai (apie 11 vakaro),tai kol as jam valgyt padarau, kol apsitvarkau, tai ir pirma. Ir dar, siuo metu patiriu nuolatini stresa, tai sakau, gal nuo to ir nemiga kankina. Pabandysiu kokiu raminamu ar zolyciu kokiu isgert. Aciu uz patarimus. Jus, mergaites, esat thumbup.gif

O tu jam valgyt iki 11 suruosk wink.gif Ir bek i lovyte 11.15!!! Viska sutvarkyk ryte.
Atsakyti