Įkraunama...
Įkraunama...

Bioenergetikai ir parapsichologai

Sveikos gal kas nors žinot gerą bioenergetikę arba parapsichologą Kaune? Reikia dėl sveikatos. O gal ką girdėjot apie bioenergetikę Genutę Česnuliavičienę? Reikia koordinačių.
verysad.gif
Atsakyti
Galiu rekomenduoti energokosmologę (ypač jei reikia dėl sveikatos), jei dar reikia rašyk į AŽ arba gali parašyt el.paštu vladimiras@meganet.lt
Atsakyti
QUOTE(DOVEZA @ 2006 05 14, 18:03)
Sveikos gal kas nors žinot gerą bioenergetikę arba parapsichologą Kaune? Reikia dėl sveikatos. O gal ką girdėjot apie bioenergetikę Genutę Česnuliavičienę? Reikia koordinačių.
verysad.gif

Nei gerų bioenergetikų, nei gerų parapsichologų nebūna - deja. verysad.gif
Dievas neatsako tam, kuris Jo šaukiasi. Tad nuoširdžiai linkiu Tau ieškoti ir surasti Jį, užuot pasukus klystkeliais...

Stiprybės Tau.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 06 23, 05:11)
Nei gerų bioenergetikų, nei gerų parapsichologų nebūna - deja. verysad.gif
Dievas neatsako tam, kuris Jo šaukiasi. Tad nuoširdžiai linkiu Tau ieškoti ir surasti Jį, užuot pasukus klystkeliais...

Stiprybės Tau.



O blogi buna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaLupa @ 2006 06 24, 15:48)
O blogi buna?  g.gif

Žinoma, nors dažniau tai vargšai pasiklydę žmonės, nesuprantantys, kokių jėgų pagalba "padeda" kitiems.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 06 24, 06:48)
Žinoma, nors dažniau tai vargšai pasiklydę žmonės, nesuprantantys, kokių jėgų pagalba "padeda" kitiems.



IR KOKIOS TAI JEGOS? bigsmile.gif
Atsakyti
Aš, pasirodo, irgi esu vargšas paklydęs žmogus, nes su meile gydau žmones... Bet ne vaistais...Reikistus irgi galima vadinti ekstrasensais- extra sensitive...Užmėtykit mane akmenimis už tai, kad myliu žmones ir noriu jiems padėti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaLupa @ 2006 06 25, 17:50)
IR KOKIOS TAI JEGOS?  bigsmile.gif

Jėzus apie jas kalbėjo taip: "Kas ne su manimi, tas prieš mane, ir kas nerenka su manimi, tas barsto." (Lk. 11,23)
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 06 25, 17:00)
Jėzus apie jas kalbėjo taip: "Kas ne su manimi, tas prieš mane, ir kas nerenka su manimi, tas barsto." (Lk. 11,23)


Kai aš padedu žmonėms, Jėzus stovi šalia manęs ir man padeda smile.gif
Atsakyti
Turiu Sergejaus Azanovo kontaktus, jei kas norit, rasykit AZ.
SEKMES
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 06 25, 18:03)
Kai aš padedu žmonėms, Jėzus stovi šalia manęs ir man padeda  smile.gif

Čia ir yra skirtumas - ar Jėzus šalia tavęs, ar tu šalia Jėzaus. Jo mokiniai gydė ir piktąsias dvasias išvarinėjo tik "Jėzaus Kristaus vardu" - gydė ne jie, o būtent Jis. Netaikau aš čia nieko asmeniškai tau - bergždžias reikalas būtų su tokia diskusija. Tiesiog Kristaus pasekėjai neturi jokių ypatingų galių, o jei kažkas tokius dalykus prisiskiria sau, tegu ir savo begalinei meilei, tai jau nėra iš Dievo.
Atsakyti
Pas Genutę jau buvau, tai prastą ispudį paliko verysad.gif . Pati į susitikimą vėlavo, tai paskui tik mane kuo greičiau stengėsi pakonsultuot. Gerai, kad visos pinigų sumos nepareikalavo. Gaila, bet ji į mano rūpimą klausimą neatsakė.

O tas Azanovas tai dėl sveikatos padeda ar dėl ko? g.gif
Atsakyti