Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaurės Amerikos nėštukės

user posted imageuser posted image
user posted image

Laukimo stebuklas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 09 gruodžio 2012 - 17:31
QUOTE(Mrs. @ 2012 12 09, 00:30)
Galvojom is ligonines arba taksi grizt (nereikalaujamas car seat) arba pesciom pareit (koki 10-15 min nuo namu).

niekas jusu be kedutes neisleis,kad ir pesciom mirksiukas.gif o taxi naujagimi laikyti tai ka as zinau g.gif schmoll.gif nesaugu juk 4u.gif

QUOTE(evelinki @ 2012 12 09, 10:06)
Laukimo stebuklas wub.gif

bigsmile.gif tu gal apie save cia blush2.gif g.gif
Atsakyti
mano kai dicke gime, tai ligonine buvo tiesiai kitoj gatves pusej nuo namu. 3 minutes nuo duru iki duru pesciom, bet ir tai sake butu be kedutes nepaleide, tiesiog jie nori isitikint kad turi. Siaip net ir neturint automobilio manau kedute geras daiktas tureti. As nusipirkciau kokia nebrangia ir laikyciau. O jei kas atsitinka ir vaika kazkur vezti reikia ar ka, vien del to, kad taksi nereikalauja keduciu (kas mano manymu yra didziausia nesamone, zinant kaip taksistai vairuoja - pas mus CA pvz ir taksi privalomos kedutes.) nereiskia, kad saugu vaika vezioti rankose juose. Nuo menkiausio stuktelejimo gali netiketai vaika paleisti is ranku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2012 12 09, 18:17)
bigsmile.gif  tu gal apie save cia blush2.gif  g.gif

apie Kalėdas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 09 gruodžio 2012 - 17:33
Itartina itartina......evelinki netukiu temuke sukure bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(MichGirl @ 2012 12 09, 17:30)
mano kai dicke gime, tai ligonine buvo tiesiai kitoj gatves pusej nuo namu. 3 minutes nuo duru iki duru pesciom, bet ir tai sake butu be kedutes nepaleide, tiesiog jie nori isitikint kad turi. Siaip net ir neturint automobilio manau kedute geras daiktas tureti. As nusipirkciau kokia nebrangia ir laikyciau. O jei kas atsitinka ir vaika kazkur vezti reikia ar ka, vien del to, kad taksi nereikalauja keduciu (kas mano manymu yra didziausia nesamone, zinant kaip taksistai vairuoja - pas mus CA pvz ir taksi privalomos kedutes.) nereiskia, kad saugu vaika vezioti rankose juose. Nuo menkiausio stuktelejimo gali netiketai vaika paleisti is ranku  unsure.gif

Visiskai sutinku drinks_cheers.gif

O kaip tai taxi nereikia keduciu? g.gif Kur vaika laikysit...kaip LT seniau, ant ranku..???? Nu ne....as i jokia masina, nei autobusa nelipciau su leliuku be kedutes unsure.gif Neissivaizdavau, kad siais laikais civilizuotame pasaulyje nereiklalautu masinines kedutes taxi... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 09 gruodžio 2012 - 18:15
Mano draugei tai is vis nesamone truputi gavosi su kedutem. Zodziu, atidaviau as jai savo abi leliukiskas si rudeni. Pagimde ji normalaus dydzio vaikiuka - apie 8lbs - kaip kad ir mano visi buvo. Atejo laikas is ligonines isvaziuot, vyras atnese kedute, idejo vaika - sesute paziurejo, sako netinka sita kede. O ten standartine graco snugride nuo 5 iki 32 svaru - daugelis tokias naudoja. Rodo tai seselei, kad atitinka ir vaiko svori ir kedute 2010 gaminta, ne seniena kazkokia, bet sesele uzsispyre, kad pagal ja dirzai per laisvi truputi ir viskas, vaikas per mazas sitai kedei - jos zodis atseit paskutinis. As parsiveziau tokiose kedutese visus tris savo vaikus ir visi seseliu patikrinti buvo ir iki masinos palydeti, o prie jos kazkodel prikibo iki tokio lygio, kad vaziavo vyras paskubom i parduotuve prikti graco snugride 5-22lbs kol ji ligoninej su vaiku jo lauke doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2012 12 09, 19:03)
Itartina itartina......evelinki netukiu temuke sukure bigsmile.gif

uzmaciau, kad baigesi ir sukuriau smile.gif

QUOTE(MichGirl @ 2012 12 09, 19:45)
Mano draugei tai is vis nesamone truputi gavosi su kedutem.

oho, susinervinciau jauciu juodai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2012 12 08, 23:30)
Doviliushka, kaip tau sekasi?


Man, aciu, gerai sekas. Neskaitant visokiu paskaudenimu sen bei ten ir paruosiamuju, kuriu neturejau su pirmais dviem biggrin.gif
Atsakyti
as tai kai ziauri ir grubi ir siokia anokai......tai tai klimaksinei selelei butu kapiec....sakyciau vaziuok ir nupirk, neturiu pinigu as pirkelioti po kelis carsetus........arba gauk is kur nori kita kedute jei tau blogai, as atsiveziau sita ir vsio....




o del taxi ir kedutes nereikalingumo...cia ny istatymai ar tu pati cia sugalvojai...? g.gif


tai negi isiversi be kedutes visai...? iki 9 metu....ar tu nori convertible pirkti....?
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2012 12 09, 23:20)
as tai kai ziauri ir grubi ir siokia anokai......tai tai klimaksinei selelei butu kapiec....sakyciau vaziuok ir nupirk, neturiu pinigu as pirkelioti po kelis carsetus........arba gauk is kur nori kita kedute jei tau blogai, as atsiveziau sita ir vsio....
o del taxi ir kedutes nereikalingumo...cia ny istatymai ar tu pati cia sugalvojai...?  g.gif
tai negi isiversi be kedutes visai...? iki 9 metu....ar tu nori convertible pirkti....?


as buciau irgi akis palupus del to, sakyciau skambink i graco kai padarys recall tai tada galesi man aiskint... bet drauge mano mandagi ramiake, nera bjaurybe tokia kaip as, tai liko ligoninej verkti kol vyras kedutes leke naujos verysad.gif

esu jau is seniau girdejus, kad NYC taxuose nereikia keduciu.
Atsakyti
man tai kaip gaila tokiu ramiu geru motereliu...o dar po gimdymo......o kitos bobos ne is tos kojos islipusios is lovos ant tokiu ir issilieja....vyras irgi ramus jauciu....kitas pasakytu pora zodziu tokiom babsem.......mane tai nervuoja kai seseles isivaizduoja, kad jos yra number one ligonineje...daktare pasakyti taip , nu biesas nemate..o cia eiline sesele.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2012 12 10, 00:20)
man tai kaip gaila tokiu ramiu geru motereliu...o dar po gimdymo......o kitos bobos ne is tos kojos islipusios is lovos ant tokiu ir issilieja....vyras irgi ramus jauciu....kitas pasakytu pora zodziu tokiom babsem.......mane tai nervuoja kai seseles isivaizduoja, kad jos yra number one ligonineje...daktare pasakyti taip , nu biesas nemate..o cia eiline sesele.... doh.gif


vyras prie ramesniu irgi jos, nors maniskis irgi nesoka i akis pvz kai pasake jam NICU sesele, kad mano pieno kiekis pripompuotas yra ridiculous, nes mano vaikas suvalgo kur kas daugiau, tai kad nesivarginciau ji duos tik mishini. tai jis tiesiog isejo ramiai. Jis nelinkes konfliktuot siaip sau, geriau patyli ir durnius ignoruoja, bet aisku pasake man - nes zinojo, kad as sureaguosiu i tokius dalykus smile.gif.As labai greitai NICU pati atsiduriau, ir garsiai, kad girdetu visi ten esantys jos paklausiau ar ji jam taip sake. Tai is jos israiskos atrode, kad su skuduru per veida daviau, nes nesitikejo moterele matyt, kad as uzpyksiu del to, nzn ka ji galvojo. O as pries tai valanda laiko tuos tirstus priespienio lasus po viena rinkau su papais paskaudusiais, tai isivaizduok kaip kraujas vire kai pasijuoke is to ir nurase kaip sh.. kazkoki atnesta (nors kitos seseles, tai priesingai kalbejo, kad tai liquid gold ir sumaitindavo kiekviena lasiuka jam, ir formule perpildavo i ta pati buteliuka, kad net ir tas pienas kur ant sieneliu likdavo susimaisytu ir susivalgytu) biggrin.gif Pradejo mikcioti kazka ten, as apsisukau ir pas ten pat sedincia social worker (kuri pries kuri laika pas mane palatoj buvo ir sake jei kas negerai cia ligoninej ar aplamai man paciai kazkas negerai (tipo depresijai aukstesnis sansas du pagimdzius is karto) tai jai pasakyti) ir paprasiau, kad ji uz mane sutvarkytu reikalus taip, kad ta sesele daugiau su mano vaiku nedirbtu, ir ta is karto padare. dar diena pries tai, mes kai ateje buvom vaiko aplankyt tai ta pati visazine liepe su juo nekalbeti, sake "parents come here, wake their kids up and we are stuck with awake babies then, we like sleeping babies here" - nors jis buvo atsibudes ir mes jo nepazadinom. Tai tada matyt gimdymo hormonai raminanciai dar veike, tai nebuvau savo bjaurybes kailyje dar tai tiesiog paburbejau vyrui tyliai, bet kai kita diena del pieno uzveme sitaip, tai persiutau smile.gif
Papildyta:
Arba pediatro ofise sesele pasitaike. Nedirbo ta diena mano pediatras ir selina pasigavo virusa nuo dickes. 5sav amziaus tik buvo, tai paskambinau paklaust kaip jai padet nuo kosulio ir nosies uzkistos, ofise is kart pasake, kad butinai atvezciau, nes kai tokia maza, tai pagal ju protokola gydytojas privalo vaika apziuret pries rekomenduodamas kazka. Nu OK sakau, kadangi mano ped. nedirbo tai paskyre pas kita. O jo sesele pasirodo protinguole smile.gif paklause kas su vaiku yra, sakau kosti sloguoja ir t.t., o ji manes klausia: o tu pati irgi eini pas gydytoja kiekviena kart kai kosti? cia nereikejo vaziuoti del sito... blyn kai susinervinau... sakau pirmiausia tai eik ir pasikalbek del to su savo front desk'u pries sarkastiskai klausinedama, nes as neprasiau appt, as prasiau patarimo ir man primygtinai rekomendavo cia atvaziuot su vaiku, nes tokia tvarka pas jus. o antra sakau please leave this room, i will talk to the doctor only, because you're obviously too busy to be bothered. Dar po siai dienai laukiamajam ji mane atpazista kai kitus pacientus kviecia ir pasimetus nezino ar greit pasisveikint ar apsimest kad nemate biggrin.gif Uz tai mano pediatro sesele tai kaip angelas.. vasara visa jos nebuvo operavosi, tai dabar kai maziukus nuvezus buvau metinei apziurai tai mane laukiamajam apsikabino, sako kaip as jusu visu pasiilgau smile.gif

Niekada nesu uzsirovus ant tokio tipo gyd... kazkodel tik seseliu smile.gif
Atsakyti