Įkraunama...
Įkraunama...

GNLD produktai

Tęsiam konsultacijas, patarimus, pasitarimus apie GNLD produktus

user posted image

sena tema
Atsakyti
Reikia patarimo,ką galima būtų pasiūlyti norinčiai pastoti arba pastojusiai moteriai iš papildų ?
Atsakyti
ir man reikia patarimo-ka rekomenduotumet hiperaktyviam ir turinciam susikaupimo problemu trylikameciui?kokiom dozem? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akela. @ 2012 12 29, 03:21)
ir man reikia patarimo-ka rekomenduotumet hiperaktyviam ir turinciam susikaupimo problemu trylikameciui?kokiom dozem? aciu 4u.gif

Omega-3 po 3kap per dieną. Nakčiai po 3tabl Kal/Mag plius D.
Papildyta:
QUOTE(Birmania @ 2012 12 18, 14:14)
Reikia patarimo,ką galima būtų pasiūlyti norinčiai pastoti arba pastojusiai moteriai iš papildų ?

prieš pastojimą ir pastojus 3 mėn rekomenduojama folio rūgštis.
Taip pat Omega-3 ir prieš pastojant, ir pastojus, ir maitinant ir tt.
Pastojus ir maitinant Kal/Mag plius D.
Vitaminų ir mineralų kompleksas Formula IV .
Atsakyti
QUOTE(Akela. @ 2012 12 29, 05:21)
ir man reikia patarimo-ka rekomenduotumet hiperaktyviam ir turinciam susikaupimo problemu trylikameciui?kokiom dozem? aciu 4u.gif

Aš irgi pritarčiau dėl omega-3, nes jos turi įtakos smegenims, o taip pat aminorūgščių kokteilius Nutrishake rekomenduočiau. Nes smegenims aminorūgščių taip pat reikia, ir poveikis reikšmingas (kai kurie žmonės net migrenos nusikrato taip), ir šiaip tokiam sparčiam augimui, koks vyksta tam vaikui dabar (visomis prasmėmis) labai praverstų aprūpinimas aminorūgštimis (nes jos dalyvauja visur - organų, kaulų, odos augime, smegenų veikloje, visų imuninių ląstelių ir t.t.).
Atsakyti
Po visu sventiniu maratonu, siandien ziauuuuriai uzkimau. Gal zinote kuom galeciau atlaisvinti balso stygas?
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2012 12 30, 13:17)
Po visu sventiniu maratonu, siandien ziauuuuriai uzkimau. Gal zinote kuom galeciau atlaisvinti balso stygas?

Galbūt flavonoidais. Mano artimas žmogus turi chronišką balso stygų uždegimą ir vis praranda balsą, ir jai kažkoks gydytojas iš Kauno (su GNLD nesusijęs visiškai), peržiūrėjęs mūsų produktų asortimentą, patarė gerti flavonoidus ir vit. C, ir nuo to laiko jai žymiai geriau. Nes kitų priežasčių tai bėdai gydytojai taip ir nerado.
Atsakyti
QUOTE(Irine @ 2012 12 29, 14:02)
Aš irgi pritarčiau dėl omega-3, nes jos turi įtakos smegenims, o taip pat aminorūgščių kokteilius Nutrishake rekomenduočiau. Nes smegenims aminorūgščių taip pat reikia, ir poveikis reikšmingas (kai kurie žmonės net migrenos nusikrato taip), ir šiaip tokiam sparčiam augimui, koks vyksta tam vaikui dabar (visomis prasmėmis) labai praverstų aprūpinimas aminorūgštimis (nes jos dalyvauja visur - organų, kaulų, odos augime, smegenų veikloje, visų imuninių ląstelių ir t.t.).

bet jo sudetyje yra Acesulfamas K,kuris nerekomenduojamas vaikams,alergiskiems zmonems,astmininkams?kiek zinau lietuvoje jis uzdraustas naudoti ikimokyklinese istaigose,vaiku namuose ir mokyklose unsure.gif

QUOTE(Irine @ 2012 12 30, 15:02)
Galbūt flavonoidais. Mano artimas žmogus turi chronišką balso stygų uždegimą ir vis praranda balsą, ir jai kažkoks gydytojas iš Kauno (su GNLD nesusijęs visiškai), peržiūrėjęs mūsų produktų asortimentą, patarė gerti flavonoidus ir vit. C, ir nuo to laiko jai žymiai geriau. Nes kitų priežasčių tai bėdai gydytojai taip ir nerado.

merginos jus vis rasot ir pacios vaikams girdot situos vitaminus,bet ar kada gilinotes i ju sudeti?nes man kuo toliau tuo baisiau doh.gif kad ir tie patys flavonoidai,ju sudetyje pirmu numeriu eina kalcio fosfatas,kuris yra dirbtinis stabilizatorius, emulsiklis ir rūgštingumą reguliuojanti medžiaga. Didelės dozės gali trukdyti įsisavinti įvairias medžiagas. Galimos pasekmės - kaulų retėjimas, šlakų nusėdimas, vaikų hiperaktyvumas. doh.gif

Atsakyti
Ką patartumėte 2 metų vaikui imuniteto stiprinimui?

Ir mėsos nevalgo (šiaip daug ko nevalgo bendrais, galėčiau pasakyt, ką valgo - kruopos ir bulvės morkos biggrin.gif doh.gif ), nepaisant to, hemoglobinas geras, apie 120..

Gėrėm iš GNLD neblogą sirupėlį Mild citrus flavor LIQUI-VITE va tokį va:


http://www.amazing-h.../liqui_vite.htm

Nežinau, ar sutapimas ar ne, bet 3 mėnesius nesirgo, kol jį gėrėm. Bet baigėsi ir po kurio laiko ligelės pripuolė.

Bėda, kad jis tik Amerikos rinkoj, kaip suprantu (bent toji konsultantė, iš kurios pirkau, Amerikoj užsakinėdavo). O dabar ji kažkur dingus, nebeužsiima matyt rimtai tuom.. Kažin, kur gaut nusipirkt jo?..
Atsakyti
Norėčiau ir aš patarimo vaiko imuniteto stiprinimui.
Šiuo metu geria vit. C, Carotenoidus ir vaikiškus vitaminus.
Bet vis tiek pasirguliuoja, aišku lengviau.
Gal galit patart, gal ką reiktų pakeist ?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akela. @ 2013 01 02, 02:43)
bet jo sudetyje yra Acesulfamas K,kuris nerekomenduojamas vaikams,alergiskiems zmonems,astmininkams?kiek zinau lietuvoje jis uzdraustas naudoti ikimokyklinese istaigose,vaiku namuose ir mokyklose unsure.gif


Skaičiau apie jį. Neįrodyta jo žala jokiais tyrimais. Kalbėjome apie saldiklius asmeniškai su GNLD mokslo patarėjų tarybos nariu, jie deda jų manymu labiausiai ištirtus saugius saldiklius.

Dėl to, ką mes skiriame ir patariame atseit iš lempos vaikams yra visai ne iš lempos. Daug yra skaityta, tyrinėta ir klausinėta. Dėl kalcio fosfato irgi paskaitinėjau - viskas mano akim su juo gerai. Nežinau, kaip būtų su didelėm dozėm. Net ir nuo cukraus didelių dozių gali hiperaktyvumas prasidėti. O kas yra didelės dozės?

Apskritai, dėl maisto priedų papilduose daug buvo aiškinamasi, klausinėjama. Esu šiuo atveju rami wink.gif



QUOTE(Rudens vaikas @ 2013 01 02, 14:40)
Ką patartumėte 2 metų vaikui imuniteto stiprinimui?

Ir mėsos nevalgo (šiaip daug ko nevalgo bendrais, galėčiau pasakyt, ką valgo - kruopos ir bulvės morkos biggrin.gif  doh.gif ), nepaisant to, hemoglobinas geras, apie 120..

Gėrėm iš GNLD neblogą sirupėlį Mild citrus flavor LIQUI-VITE va tokį va:
http://www.amazing-h.../liqui_vite.htm

Nežinau, ar sutapimas ar ne, bet 3 mėnesius nesirgo, kol jį gėrėm. Bet baigėsi ir po kurio laiko ligelės pripuolė.

Bėda, kad jis tik Amerikos rinkoj, kaip suprantu (bent toji konsultantė, iš kurios pirkau, Amerikoj užsakinėdavo). O dabar ji kažkur dingus, nebeužsiima matyt rimtai tuom.. Kažin, kur gaut nusipirkt jo?..

Iš to, kas yra Lietuvoje, galima pirkti kramtomus vitaminus Vita-Squares, juose yra ir geležies. Taip pat karotenoidai yra berods tų vita-liqui sudėty ir omega-3 būtų naudinga.


QUOTE(llauruze @ 2013 01 02, 16:49)
Norėčiau ir aš patarimo vaiko imuniteto stiprinimui.
Šiuo metu geria vit. C, Carotenoidus ir vaikiškus vitaminus.
Bet vis tiek pasirguliuoja, aišku lengviau.
Gal galit patart, gal ką reiktų pakeist ?
Ačiū  4u.gif

O kuo serga, kokiom ligom? Šiaip omega-3 labai vertinga prie šito komplekto, nes mažina lėtinius uždegimus, kurie neretai nepraeina iki galo ir skatina vis naujus susirgimo atvejus. Plius visą vaiko vystymąsi palaiko - smegenų, raumenų, akių ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Irine @ 2013 01 02, 23:32)
Skaičiau apie jį. Neįrodyta jo žala jokiais tyrimais. Kalbėjome apie saldiklius asmeniškai su GNLD mokslo patarėjų tarybos nariu, jie deda jų manymu labiausiai ištirtus saugius saldiklius.

Dėl to, ką mes skiriame ir patariame atseit iš lempos vaikams yra visai ne iš lempos. Daug yra skaityta, tyrinėta ir klausinėta. Dėl kalcio fosfato irgi paskaitinėjau - viskas mano akim su juo gerai. Nežinau, kaip būtų su didelėm dozėm. Net ir nuo cukraus didelių dozių gali hiperaktyvumas prasidėti. O kas yra didelės dozės?


na as niekur nerasiau kad skiriat is lempos biggrin.gif
perskaiciau daug temu apie gnld,buvo tokiu kur flavonojdus vaikam duoda po 3-5 tabletes unsure.gif ir tu tableciu sudetyje pirmu numeriu eina kalcio fosfatas unsure.gif todel ir kyla klausimas ar tokie kiekiai dar yra saugus ar jau nebe.nes rekomenduojama nevirsyti 70mg/kg per para..kas zino kiek jo yra vienoj tabletej?

Atsakyti