Įkraunama...
Įkraunama...

LEGO ir kiti konstruktoriai

Sveikos visos Mamos, o gal ir būsimos mamos. Nors dar ir neturiu atžalos, užtat turiu daug draugų kurios jau turi mažąsias atžalas. Pamačiau tokią dėlionę http://www.focalpric...30_DIY_Toy.html, Kažkaip pasirodė įtartinai nes kažką mačiau Rududu parduotuvėje. Ar šis žaislas nebus kokios blogos kokybės, Ar nebus prastesnis už lego? g.gif g.gif
Atsakyti
Viskas kas ne LEGO firmos, bus tik pigesnis - prastesnis analogas. Cia jau kas kam priimtiniau, bet as asmeniskai tik uz originalu LEGO thumbup.gif Su sitais pigesniais analogais paskui atsiranda daug problemu, tai kaladeles tarpusavyje nesilaiko, tai suluzta greitai, tai su kitom kaladelem nesikombinuoja ir pan.
Tik LEGO wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Lego yra lego biggrin.gif
Esam gavę dovanų panašių į lego- tai tikrai skirias ir plastmasė, ir nedera prie lego rinkinio, ir vaikai net žaist su jom nenori.
Atsakyti
lenkų COBY yra pakankamai gera Lego kopija. iš LT kažkada parsitempėm tai beveik nesiskiria, žmogeliukai tik kitokie.
iš pradžių pabandykit kokį smulkų rinkinuką ir įsitikinsit ar tinka. o tada galėsit galvot kaip toliau.
Atsakyti
lego tikrai kokybiškesni, bet ir kaina atitinkama g.gif
Atsakyti
Čia aptariame Lego ir kitus konstruktorius toliau smile.gif

Dalinamės idėjomis, informacija apie pigesnio įsigijimo vietas smile.gif
Taip pat leidžiame pasigrožėti kitiems savo kurtais statiniais
smile.gif



Ankstesnė tema Nr. 7

http://www.supermama...?...9439&st=560
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egllute: 12 gruodžio 2012 - 14:25
Na va šaunuolės merginos išgelbėjot vieną nuo nuodėmės lotuliukas.gif friends.gif kol suvaikšiojau į senius ir atgal viską išnešėt, kad net kainas sukėlė assorti lotuliukas.gif aš ir pagalvojau pagalvojau, kad geriua palauksiu realių nuolaidų, labiau patinka kai nuolaida taikoma iškart, nes kaip rašė reikės paskui pirkti bet ką (kai aš assorti neperku nieko) kad grįžtų pinigai. kas apsipirkinėja assorti tai labai liuks, geriau būt negali.
na ką didžiuojuos savim šiandieną didis.gif mb net neprasitariau kurioj vietoj ir už kiek vos nepaslydau, nes būtų ir elektrą išjungęs... fool.gif
nu apsispakaijinom visos, einu legučių pakuot į popierių, ruošiu dovanas jau wub.gif
Atsakyti
Kaip greit tema priplepejom biggrin.gif

Kad isitikintumet, kad mano vaikai nera baisiai lepinami lego geriais, tai va sunaus kaledine dovanele bus tokia (apie 45Lt kainavo)
user posted image
O dukrytes puse dovaneles cia (apie 20Lt)
user posted image
Ir is mociutes dar gaus po dezute lego.
Papildyta:
QUOTE(tomiike @ 2012 12 12, 15:30)
didžiuojuos savim šiandieną didis.gif mb net neprasitariau kurioj vietoj ir už kiek vos nepaslydau, nes būtų ir elektrą išjungęs... fool.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, bet jūs ir plepat blink.gif

Aš irgi džiaugiuos is assorti nespejusi užsakyti, nėra ir nereikia, taip jau dovanų užteks ax.gif
Atsakyti
Natele, o aš galvoju galvoju... tu pirkai tada kažkada biggrin.gif duplo ligoninę su manim? g.gif po 45eu (ar 49eu)lyg kai buvo g.gif
Atsakyti
natele,koks dukros rinkinukas grazus. labai pigiai pirkai. pas kartusia 1 gyvuliukas 6lt kainuoja kazkada maciau. o mes sunui jauciu kaledoms tai 6177 rinkinuka padesim po eglute, bet nepigiai isejo jis 60 su virs lt. naujiems metams gal 4636 sitas apie 16lt ir viskas is musu puses. kitus gerius kitom progom paliksiu.
Atsakyti
Padraika, i svecius nenori, ane biggrin.gif ? Tai paieskojau is seniau pora nuotraukeliu, jau gal kokie 3-4 metai, dalis statiniu nugriauta...
Mega bloks pilis
user posted image
Vuolis
user posted image
Kazkada SM kaupzilos konkursui buvo daryta
user posted image
Ir senasis lego miestukas, kuri sunus svajoja vis gerokai praplest, nors dalis jau ir isgriauta... kai sese leis g.gif
user posted image
Atsakyti