Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su savomis NUOTRAUKOMIS

Sena tema


Temos taisyklės:

* čia keliami tik antrųjų patiekų receptai ir TIK su savomis nuotraukomis.

* patiekalų nuotraukų dydis neturi viršyti 500-640 pixelių, kitu atveju nuotraukos bus pašalintos be išankstinio perspėjimo.

* komentarai, nesusiję su tema, bus trinami be asmeninio perspėjimo.

* nuotraukos necituojamos.


* receptų paieškai/užklausai yra atskirta tam skirta tema:
Receptų paieška

*tolerancija visada džiugina aciuks.gif

* jei Forume rašote/skelbiate ne savo sukurtą receptą/informaciją 8. Jei Forume rašote/skelbiate ne savo sukurtą receptą/informaciją ar patiekalo nuotrauką, tai būtina nurodyti jo šaltinį.


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 21 kovo 2013 - 15:58
QUOTE(Akela. @ 2012 12 12, 22:17)
bet due drops,man siu metu atradimas blush2.gif  bigsmile.gif tiesiog tobula,greita,kol nepradejau skaityt jos blogo niekad nesunaudodavau tokiu kiekiu majonezo,vegetos ir keciupo,praktiskai kas antras savaitgalis tenka i bazes vaziuoti doh.gif  due drops,tu tiesiog issigelbejimas uzimtoms moterims wub.gif

dar del kokosu aliejaus-o jis patiekaluos nestengsta greitai kaip pvz lajus?

na kaip matau jau due drops pakomentavo dėl vegetos ir kečupo, bet aš tai laikyčiau minusu tai, o ne tobulumu, kad taip greit sunaudojat tokius kiekius majonezo,kečupo, vegetos... kurios iš vis nereiktų vartot... ax.gif


del kokosų aliejaus nežinau, nesu naudojus. bet gi neprisigeria ten jo kažkiek..
Atsakyti
Lengvi vakarykščiai pietūs. Pakepinti svogūną, vėliau pakepinti kartu ir špinatus. Į atvėsusius špinatus dėt sutrupintą fetą, įmušt kiaušinį, šiek tiek alyvuogių aliejaus, druskos, pipirų. Formuoti norimą formą iš sluosniuotos tešlos, į vidų dėt įdarą, į orkaitę ir isštraukti kai pradės ruduot pyragėliai
user posted image

----------------


 ! 
anafi, panašu, kad ignoruojate mano viešus įspėjimus - primenu, savireklama yra draudžiama.


moderatorė irmulia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 14 gruodžio 2012 - 11:19
Greitas žieminis troškinys

user posted image

3 žmonėms:
Kiaulienos faršas 300 gr.
Šaldytų daržovių mišinys "Pavasaris" (žiediniai kopūstai, morkos, briuselio kopūstai, šparaginės pupelės, žirneliai) 1 pakuotė (400 gr.)
Ryžiai 2 virimo maišeliai
Sultinys 0,5 puodelio
Pomidorų padažas 2 valgomieji šaukštai
Aromatinis actas (galima keisti baltojo vyno actu) 1 valgomasis šaukštas
Sojų padažas
Cukrus 1 arbatinis šaukštelis
Jūros druska, juodieji pipirai, malti lauro lapai, maltas imbieras
Aliejaus kepimui

Į verdantį, pasūdytą vandenį sudėkite ryžių maišelius ir virkite 20 min. Kol ryžiai verda, į keptuvėje įkaitintą aliejų sudėkite kiaulienos faršą. Pabarstykite mėsą maltais lauro lapais ir kepkite, nuolat maišydami, ant didesnės ugnies. Kai kiauliena apkeps, apšlakstykite ją sojų padažu. Tada į keptuvę suberkite šaldytas daržoves (prieš tai jų neatšildykite) ir apšlakstykite jas aromatiniu ar baltojo vyno actu bei pabarstykite juodaisiais pipirais. Supilkite į keptuvę sultinį, suberkite cukrų bei maltą imbierą. Viską gerai išmaišykite, sumažinkite ugnį iki minimalios, uždenkite dangčiu ir troškinkite tol, kol išvirs ryžiai. Prieš troškinimo pabaigą sudėkite pomidorų padažą.
Ryžiams išvirus, suberkite juos į keptuvę. Išmaišykite, išjunkite ugnį ir palikite dar 5 min. skoniams susigerti.
http://tingiojikiaul...-troskinys.html
Atsakyti
Lietiniai blyneliai su darzovemis pagal Beata

Blyneliams:
2 kiausiniai
2 s aliejaus
4 s pieno
druskos pagal skoni
vandens
15 s miltu

Viska sumaisom, gaunasi kieta mase. Paskui pilam vandens, maisom iki kol gausis tesla blynams be gumuleliu. Is siu ingridientu gaunasi 12 blyneliu.

Idarui:
Poras
2 dideles morkos
Cukinija
150 g. fetos surio
Saujele kmynu
Ciobreliu (as dejau truputi baziliko)
Druskos
Pipiru
Sviesto kepimui

Svieste pakepinam pora, tarkuota morka. Kai suminksteja beriam druska, pipirus, bazilika ir kmynus. Pakepinam, tada dedam smulkiom juostelem pjaustyta cukinija. Jei dar reikia pabarstom druska.
user posted image

Idara dedame i blyneli, uzdedame surio, sulankstome ir apkepame.

Man labai patiko, vaikams ne biggrin.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ineta.V: 16 gruodžio 2012 - 14:50
Ineta.V labai skaniai atrodo,bandysiu butinai essen.gif
Atsakyti
Ineta.V,
o verčiant blynai neplyšo? blush2.gif aš niekaip neatrenku lietinių tešlos blush2.gif gėda net rašyti, bet ko tai vis perdedu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineta.V @ 2012 12 16, 15:36)
Lietiniai blyneliai su darzovemis pagal Beata


[color=green]Man labai patiko, vaikams ne
  biggrin.gif

thumbup.gif blyneliai, manau vaikams nepatiko dėl fetos sūrio ax.gif juk jis turi spec. skonį

aš dažnai kepu savo berniukams, tik įtarkuoju fermentinio sūrio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*tigriukas* @ 2012 12 17, 10:52)
Ineta.V,
o verčiant blynai neplyšo?  blush2.gif aš niekaip neatrenku lietinių tešlos blush2.gif gėda net rašyti, bet ko tai vis perdedu verysad.gif

Tai greičiausiai iškepat per plonus ir plyšta paskui, dedat per mažai miltų g.gif .
Atsakyti
QUOTE(*tigriukas* @ 2012 12 17, 09:52)
Ineta.V,
o verčiant blynai neplyšo?  blush2.gif aš niekaip neatrenku lietinių tešlos blush2.gif gėda net rašyti, bet ko tai vis perdedu verysad.gif

man pats paciausias sis receptas: http://skanusgyvenim...-blyneliai.html priklausomai su kokiu idaru darau, dedu arba nededu cukraus 4u.gif

kazkada zurnale buvau radus, kad lietiniams elastingumo krakmolas suteikia, tada jie ne taip plysta 4u.gif
Atsakyti
Maltos mėsos apkepas su grūstomis bulvėmis ir žiediniais kopūstais
atsiprašau už nuotraukos kokybę blush2.gif
user posted image
Bulvių

Nedidelis žiedinis kopūstas

druskos

1v.š sviesto

600 gr. jautienos ir kiaulienos faršo

prieskonių

1 svogūnas

1 morka

3 v.š aliejaus

2-3 v.š pomidorų padažo

Žiedinį kopūstą ir nuskustas bulves išvirti, nusunkti, įdėti sviesto ir sugrūsti.

Pakepti tarkuotą morką, svogūną, dėti faršą, pabarstyti prieskoniais ir pakepti kelias minutes, įdėti pomidorų padažo ir dar šiek tiek patroškinti.

Į aliejumi apšlakstytą kepimo indą sukrėsti faršą, dėti grūstas bulves su žiediniu kopūstu ir kepti 180 laipsnių karštumo orkaitėje 30 min.

Skanaus.
Atsakyti
user posted image

Šiandien 'a La kinietiškas' vakaras smile.gif Sriubytė su jūros gėrybėmis ir saldžiarūgštė vištiena. Receptukai iš interneto blush2.gif , bet drąsiai gaminkite,pavyko puikiai. Labai skanu smile.gif thumbup.gif

Vištiena: http://skanumai.word...na-kinietiskai/
Sriuba: http://dangiski-migd...a-su-juros.html
Atsakyti