Įkraunama...
Įkraunama...

Komisas "Aš augu"

Laba diena visoms
Vakar nuvykusi i komiso parduotuve "Aš augu" likau abstulbusi-parduotuvės Perkūnkiemio g. 33 nebėra. Patalpa tuščia, prekės dingusios. Kadangi esu ten pridavusi ne mažai nepigiųvaiko išaugtų daiktų, norėčiau bent jau juos susigrąžinti. Gal žinote kaip surasti šeimininkę? Visi jos telefonai, kuriuos turėjau yra išjungti....
Atsakyti
QUOTE(regvyta @ 2012 12 14, 09:49)
Laba diena visoms
Vakar nuvykusi i komiso parduotuve "Aš augu" likau abstulbusi-parduotuvės Perkūnkiemio g. 33 nebėra. Patalpa tuščia, prekės dingusios. Kadangi esu ten pridavusi ne mažai nepigiųvaiko išaugtų daiktų, norėčiau bent jau juos susigrąžinti. Gal žinote kaip surasti šeimininkę? Visi jos telefonai, kuriuos turėjau yra išjungti....


Šiandien ir aš buvau labai nemaloniai nustebinta, komiso nebėra, telefonai išjungti, manęs niekas neinformavo, daiktų esu irgi daug palikusi ir svarbiausia, kad daug naujų rūbelių. Mamytės, jei kas ką nors sužinosite, parašykite forume g.gif
Atsakyti
ir fb paskyra panaikinta, puslapis dar veikia,bet spėju tie telefai išjungti...aš ten nieko nebuvau pridavus,bet paskutiniu metu jau llaaabbaaii nemandagiai aptarnaudavo,kainų nežinodavo,norėjau tapkutes vaikui nuprikt,turi po vieną,kur antra - nežino. bet tie langai jau seniai tamsūs,nu gal kokį mėnesį g.gif šalia gyvenam tai matau.
Atsakyti
Sveikos,

aš lapkričio mėnesį radau uždarytas duris ir užrašą, kad komisas užsidaro ir kad su kiekvienu pardavėju bus susisiekta asmeniškai. Aišku, iki šiol niekas neapsireiškė, o šiandien internete radau puslapį, kuriame siūloma pirkti šią įmonę uz 15000 Lt, nes tiek ji turi skolųsmile.gif Ne koks vaizdelis iš tiesų smile.gif
Aš pamėginsiu per aukštesnes instancijas paieškoti kokių nors kontaktų tos madam ir jei ką rasiu, parašysiu čia.
Atsakyti
QUOTE(Marijatu @ 2013 01 09, 19:48)
Sveikos,

aš lapkričio mėnesį radau uždarytas duris ir užrašą, kad komisas užsidaro ir kad su kiekvienu pardavėju bus susisiekta asmeniškai. Aišku, iki šiol niekas neapsireiškė, o šiandien internete radau puslapį, kuriame siūloma pirkti šią įmonę uz 15000 Lt, nes tiek ji turi skolųsmile.gif  Ne koks vaizdelis iš tiesų smile.gif
Aš pamėginsiu per aukštesnes instancijas paieškoti kokių nors kontaktų tos madam ir jei ką rasiu, parašysiu čia.


Būtinai parašykite, jei ką sužinosite, nesmagu, kai taip durnina.
Atsakyti
Va ką radau:

http://www.asaugu.lt/

Atsakyti
QUOTE(Mirijan @ 2013 01 24, 15:07)



Ooo, atsirado informacija smile.gif
As jai el.pastu asmeniskai rasiau, bet ji neatsake smile.gif
Bandysim taip bendrauti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marijatu: 24 sausio 2013 - 15:07
QUOTE(Marijatu @ 2013 01 24, 16:07)
Ooo, atsirado informacija smile.gif
As jai el.pastu asmeniskai rasiau, bet ji neatsake smile.gif
Bandysim taip bendrauti smile.gif

sveiki.as taip pat beveik pries metu buvau pridavusi keleta daiktu.tai kiek skambindavau, zadedavo pervesti pinigelius uz tas parduotas prekes.bet taip ir likdavo pazadais...
Papildyta:
QUOTE(daiva @ 2013 01 25, 15:39)
sveiki.as taip pat beveik pries metu buvau pridavusi keleta daiktu.tai kiek skambindavau, zadedavo pervesti pinigelius uz tas parduotas prekes.bet taip ir likdavo pazadais...

skambinau duotu numeriuku,sake jei daktai neparduoti tai grazins,o jei pinigai uz parduotas prekes yra pas juos tai neaisku kaip su jais bus.kazi ar kas begrazins:(
Atsakyti
O man sake, kad daiktus grazins, o pinigus reiks issimusti is akcininko kokio tai. Vienzo, laukia idomus dalykai.
Atsakyti
Kai paskambinau duotu numeriu ir pasakiau kad seniai laiska parasiau tai atsake: pirma reikia pasiskambinti, tada atsiusim laiska suderinimui kiek liko daiktu ir tada jau suzinosit kur galesit daiktus atsiimti. praejo 2 savaites, jokio laisko dar negavau, kad paskui nebutu taip, kad nesikreipet iki reikiamos datos ir daiktu negausit.. unsure.gif bankrutuoja nes nemoka tvarkytis normaliai..kiek kartu buvau uzejus del savo daiktu, vis man kokiu kitu zmoniu daiktai prikabinti budavo..
Atsakyti
Na, aš jau atiėmiau. Beje, parašė laišką beveik po dviejų savaičių ir vos ne prašom kuo greičiau atsiimti. Iš tiesų, tai nesąmonė visiška. Bndrauja dabar su visais direktorės mama, o pati direktorė jau pasiruošusi gimdyti ir neturi jėgų bendrauti. Žodžiu, kaip ir gaila nėščios, bet tai kiek zmonių jaučiasi apgauti, jei jau pradėjai verslą daryti, tai pabaik iki galo. Nors jos ten graudina, kad kažkoks blogietis nupirko tą komisą ir subankrotino, o jos čia liko visą mėšlą srėbti.
Mano daiktai ne visi yra, o pažiūrėti ar kas liko, o kas parduota, tai vos ne šansų nėra. Galbūt, kai ji pagimdys, o gal ir ne. Ir tinklapis, ir tas nurodytas telefonas yra ribotam laikui ir gali būti bet kada išjungti. Taip, kad mamos, greičiau tvarkykitės ir bandykit bent kažką atgauti.
Atsakyti
Kažkaip pasitikėjimo komisais neliko, nes prieš tai buvo priešais komisas, raudonam name, berods pavilnionių gatvėj, tai metus laiko laukiau atsakymo, nesulaukiau, tai pamačius, kad jau nebėra, tai taip ir atsisveikinau su rūbeliais. Panašu, kad nelabai biznis su vaikiškais rūbeliais, nors rajone gyvena labai daug jaunų tėvų, bet ne visiems reikia.
Iš šio komiso buvau užsisakius kaladėlių, tai taip ir atsakymo nesulaukiau, dar buvau užėjus pasiteirauti, sakė gamintoju nesusisiekia, o pasiūlymas padėtas. Gerai, kad suradau vaikui kitur kalėdoms kaladėles.
Atsakyti