Įkraunama...
Įkraunama...

Priešvestuvinė depresija, stresas, nesutarimai

Nezinau, kas atsitiko, bet pradejau bijoti vestuviu. Kai pradedu galvoti net negera pasidaro: keltis 7.00 val, greiciau pas kirpeja, velaiu makijazas, apsirengti....O jei nepatiks sukuosena, o jei makijaza negerai padarys, o jei pakeliui sukne suplis....o jei geles greitai nuvis, o jei nagas atsiklijuos?
Apie pobuvi visai negaliu galvot..atrodo kad viskas bus blogai blink.gif
Kartais uzsimastau: kam to reikia is viso? doh.gif Tas malonus jaudulis viska organizuojant jau praejo. O dabar? g.gif

Ar jums taip buvo?
Atsakyti
QUOTE (Oleska @ 2004 07 21, 16:50)
Kartais uzsimastau: kam to reikia is viso? doh.gif

Teisingai mastai. Gaila per velai laugh.gif
Atsakyti
Man taip nebuvo- aš ramiai ryte atsikėliau, susišukavau, išsiviriau sriubos, pasiunčiau brolį nupirkt grietinės ir duonos, užkirtau...ir ramiai ištekėjau...
Atsakyti
QUOTE (Soul @ 2004 07 21, 15:58)
Man taip nebuvo- aš ramiai ryte atsikėliau, susišukavau, išsiviriau sriubos, pasiunčiau brolį nupirkt grietinės ir duonos, užkirtau...ir ramiai ištekėjau...

Geleziniai nervai thumbup.gif
Atsakyti
Na, kartais ir aš pagalvoju, kad visa tai - kaip koks spektaklis. Ir kam jis? O mūsų vestuvės dar praktiškai be visų tų senų tradicijų, tai jei dar su jom būtų, nežinau, ką galvočiau sad.gif

Pabuvusi per šį mėnesį dvejose draugų vestuvėse supratau, kad nuo nieko apsidrausti negalima tą dieną. Jei jau lemta tavo kirpėjai bus tave gražiai sušukuot, tai ir sušukuos smile.gif Kitas klausimas, ar tu galėsi objektyviai viską vertinti tą dieną, taip kad filosofinis požiūris čia tikrai praverstų wink.gif
Atsakyti
as zinau,kad viskas bus gerai,bet vistiek fear.gif
vestuviu tai labai noriu,kitaip butume ir nedare!o nervuojos as beveik del visko,kad viskas butu gerai ir t.t.
ir dabar pagalvojus siurpuliukai laksto wub.gif
Atsakyti
Galvoju, kad ta priesvestuvine depresija visai normalus dalykas. As kazkaip nepanikuoju, nes labai laukiu vestuviu, esu nusiteikusi nekreipti demesio i smulkmenas, o i viska ziureti filosofiskai smile.gif Tiesiog optimistiskai manau, kad viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
g.gif AS tai labai labai isteketi noriu! Bet nervai kartias mane irgi suspaudzia...IR kaltas paprastai buna mano busimas vyras smile.gif Atrodo, kad jis kaltas jeigu man sukuosena ne taip padarys, makijaza, puokste ir t.t.smile.gif Bet zenytis noras didesnis uz depresija, sakiau numosiu ranka, kaip jau bus taip! Svarbu, kad tik ilgai mes butume laimingi!
Atsakyti
QUOTE (Soul @ 2004 07 21, 16:58)
Man taip nebuvo- aš ramiai ryte atsikėliau, susišukavau, išsiviriau sriubos, pasiunčiau brolį nupirkt grietinės ir duonos, užkirtau...ir ramiai ištekėjau...

thumbup.gif pas mane irgi viskas panasiai vyko ir jokiu nervu ,ir nerimo nebuvo wink.gif Net nesuprantu del ko cia nervintis g.gif
Atsakyti
QUOTE (Oleska @ 2004 07 21, 13:50)
Nezinau, kas atsitiko, bet pradejau bijoti vestuviu. Kai pradedu galvoti net negera pasidaro: keltis 7.00 val, greiciau pas kirpeja, velaiu makijazas, apsirengti....O jei nepatiks sukuosena, o jei makijaza negerai padarys, o jei pakeliui sukne suplis....o jei geles greitai nuvis, o jei nagas atsiklijuos?
Apie pobuvi visai negaliu galvot..atrodo kad viskas bus blogai blink.gif
Kartais uzsimastau: kam to reikia is viso? doh.gif Tas malonus jaudulis viska organizuojant jau praejo. O dabar? g.gif

Ar jums taip buvo?

Nebijok, labai daug kam taip buna... Viskas bus kuo puikiausiai smartass.gif
Atsakyti
Sveikos mergičkos wink.gif

Man tai irgi žinokit kokie tais nervai pašliję. blink.gif Vestuvės rugpūčio 14 diena, rupesčių tikrai daug, ir jau kaip ir beveik viskas padaryta, bet.... g.gif Koks tai nerimas griaužia unsure.gif Jei dabar leistu apsigalvot, tai nebedaryčiau viso baliaus, nes pas mus žmonių virš 50, ir iš esmes, man jo visai nereikia sad.gif

O dar visos šukuosenos (kurios dar net nežinau, kokios noriu blink.gif ) geles (irgi beje, be ideju unsure.gif ) makijažai (aš ju gyvenime dar nesu darius g.gif ) Koroč, stogas baigia nučiuožt frusty.gif
Atsakyti
Man ir siurpuliukai laksto,vis galvoju kaip ka graziau padaryti, visvien vestuves buna vienakart gyvenime ir norisi kuo graziau viska pasidaryti. Labai jaudinuosi, bet dar labiau LAUKIU TOS DIENOS! VISKAS BUS SUPER!!!!! clap.gif thumbup.gif clap.gif thumbup.gif
Atsakyti