Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislai ir žaidimai hiperaktyviam vaikui

Mielos mamytės,

Padėkite sugalvoti kokius žaidimus galima sugalvoti hiperaktyviam vaikui,kuriam įprasti žaislai nedomina, na jei ir susidomi tai keletai minučiu. o domina tai kas neįprasta, naujo. Neįšmanau, kaip vaiką sudominti, kad rastu veiklos namuose.
Gal turite ir jūs tokių rūpesčių ir galite pasidalinti patirtimi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vitcka @ 2006 05 15, 14:12)
Mielos mamytės,

Padėkite sugalvoti kokius žaidimus galima sugalvoti hiperaktyviam vaikui,kuriam įprasti žaislai nedomina, na jei ir susidomi tai keletai minučiu. o domina tai kas neįprasta, naujo. Neįšmanau, kaip vaiką  sudominti, kad rastu veiklos namuose.
Gal turite ir jūs tokių rūpesčių ir galite pasidalinti patirtimi? g.gif



O kokio amžiaus tavo vaikelis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2006 05 15, 19:24)
O kokio amžiaus tavo vaikelis? g.gif


Mano merginai 2.5m.
Atsakyti
jo pazystama situaciaja
parasysiu ka manyskei patinka:
bintoti leles, zaislus ar teti
karpyti su zirklem poperiukus
puzzle ir pan.
pilstit vandieni is vieno indo i kita ( vonioi leidziu)
duok slapia skudura, tegul plauna stala, durys ir t.t
suberk i inda sausus makaronus ivairiu formu, tegu isdelioja i kitus indelius
dar megsta klijot lipdukus
Siap daug ka darom kartu: drabuzius kisam i skalbykle, kartu isimam, nesam dziovint, dziovinam;
isnesam siuksles, darom valgyt ( skutu bulves, ji padoda ir t.t), tvarkom buta, plaunam grindys (duodu jai maza sluota), laistom geles.
Dar ka prisiminsiu parasysiu. Sekmes zaidziant.
Atsakyti
Darom ir mes kartu viską,bet man reikia kažką tokio jai duot veikti,kad man netrukdytų,nes turiu pabaikti rašyti diplominį darbą. Bet aš tik atsisėdu prie kompo, tai jos žaidimai ir baigiasi.
Atsakyti
QUOTE(vitcka @ 2006 05 19, 19:07)
Darom ir mes kartu viską,bet man reikia kažką tokio jai duot veikti,kad man netrukdytų


vesti darželin mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
guminis arkliukas, gales jodineti po kambari - sportas sveikata.
Atsakyti
QUOTE(LAILA @ 2006 05 19, 13:29)
jo pazystama situaciaja
parasysiu ka manyskei patinka:
bintoti leles, zaislus ar teti
karpyti su zirklem poperiukus
puzzle ir pan.
pilstit vandieni is vieno indo i kita ( vonioi leidziu)
duok slapia skudura, tegul plauna stala, durys ir t.t
suberk i inda sausus makaronus ivairiu formu, tegu isdelioja i kitus indelius
dar megsta klijot lipdukus
Siap daug ka darom kartu: drabuzius kisam i skalbykle, kartu isimam, nesam dziovint, dziovinam;
isnesam siuksles, darom valgyt ( skutu bulves, ji padoda ir t.t), tvarkom buta, plaunam grindys (duodu jai maza sluota), laistom geles.
Dar ka prisiminsiu parasysiu. Sekmes zaidziant.

sveikute, man labai patiko tavo pasakymas, darom viska kartu, smagu kad tokiu sauniu mamu yra, tarp kitko visos saunios, kurios prisijunge i supermam thumbup.gif thumbup.gif
man labai patiko tas zaidimukas su makaronais:), kai maniske bus didesne bent jau 2 metuku ar 1,5 leisiu toki zaidima pabandyti, iki sekmes auginat maziukus visoms mamytems.
Atsakyti
Prisiminiau viena zaidima...

reikia keletos nuo Kinder kiausiniu tu plasmasiniu indeliu arba tiks ir nuo paprastu fotoaparatams skirtu juosteliu dezuciu!!! Reik pridet skirtingu kruopu, grudu, zirniu ar pupu... Ir taip sudeliot i dezutes- i viena dezute zirniu, kita pupu, dar i kita manu ar ryziu ir t.t. Veliau uzdaromos visos dezutes ir sumaisomos. Vaikai traukia po viena ir barskindami, bando atspet, kas ten supilta!!! Manau, kad linksma ir idomu netik vaikams! thumbup.gif Bet hiper aktyviems vaikams gal butu su susikaupimu problema, bet verta pabandyt! 4u.gif
Atsakyti
Nu, su tom kruopom reiks pabandyti, nes pas mane tikras nenuorama biggrin.gif Tik tiek lengviau kad su puzlėm arba lego užsiima gan ilgai
Atsakyti
Mano dukrytė ir buvo be galo judri,bet labai mėgo piešti,o 2,5m piešdavo ir su Paint programa,na dar naudodavo Word piešimo, spalvinimo ir kt efektus.Žaist su kompiuteriu neleisdavom, teliko žiūrėti taip pat,nes galėdavo išbūti net nejudėdama kelias valandas prie kokių ,,Teletabių",vieną kartą teko išeiti iš namų,o ji net nepastebėjo.Gydytoja sakė, kad hiperaktyvūs vaikai žiūrėdami televizorių pripranta prie ryškių dirgiklių , o realus pasaulis jiems jau ,,per lėtas", todėl dar sunkiau reaguoja, susikaupia. Atsimenu daviau aš jai dėlioti ir kruopas,kad lavintų motoriką, bet jau buvo didesnė.Negaliu visko prisiminti,daug ko prasimanydavom,susidomėdavo trumpam,bet jau piešti patinka jai labai iki šiol(jai dabar 8 m.)Visiems mano vaikams patinka piešti,netgi mažyliui patinka terliotis su tais dažais(1,4m),todėl ir duodu nes tai labai raminančiai veikia,pati bandžiau.
Atsakyti
Maniskei jau 12 metu.Bet kai buvo darzelinuke,aukletoja sakydavo kad negali niekuom sudominti ilgiau nei minutei. Siuo metu yra kaip kokia strakas,karstakose,bet gera vaikas ir mokine nebloga. Nors mokemes pirmose klasese su dideliomis kanciomis. As jai aiskinu,o ji manes jau is kitos operos klausineja...
Atsakyti